320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kevad on käes

    Kommentaar


      pihus?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kust saab Tallinnas tuulehaugi osta? Tuleval reedel näiteks, paneks nädalavahetusel kuivama.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kust saab Tallinnas tuulehaugi osta? Tuleval reedel näiteks, paneks nädalavahetusel kuivama.
          Päris huvitav, et tuulehaug sel aastal nii varane on, meri peaks suhteliselt külm olema veel.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            On kellelgi kogemusi jalkasärkidele nimede ja numbrite kleepimisega? Kas seda kuidagi kodustes tingimustes annab teha? Nimelt tellisin endale jupp aega tagasi originaalsärgi ja üks täht on juba liimist nurkapidi lahti - pesnud olen õigete temperatuuridega ja värki ja varem ei ole sama firma särkidega probleeme olnud. Äkki on lihtsalt kehv partii sattunud. Guugeldades on osad suutnud seda kodus kaltsu ja triikrauaga väga edukalt läbi viia, aga mõtlesin siit ka igaks petteks uurida.

            Maamesilane ja teised särgientusiastid, ae? Tänud ette.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kui on Chelsea särk, siis pane õige suurusega kahepoolne teip särgi ja numbri vahele ja lase kuuma triikrauaga üle.

              (soovitan t-särgi poest küsida)
              Chelski särk jah ja tehnoloogia sama, mis kõikidel premmi numbritel/tähtedel. Aitüma, uurin t-särgi poest kah.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma tegin lolli nalja kle.
                Korralik (Y)
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma tegin lolli nalja kle.
                  T-särgi poest oskaks kindlasti öelda keegi, nii et selle eest aitümm. Aga ilma naljata, kuskil netiavarustes soovitas ka su vastuse esimest poolt

                  edit: selle vahega, et kahepoolsel oli mingi vähe spetsjommim nimi.

                  Kommentaar


                    T-särgi poodides on pressid kindlasti olemas,olen analoogse pressiga särgi numbrile lihtsalt vurhvi andnud. Homme uurin töö juurest ,seal pressispetse rohkem.
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Aga siia sattusin hoopis põhjusel,et läksin enne hoki medalite laotamist juba magama. Nägin miskit lühikest klippi ,et osa venelasi jäi paigale,kui suurem hord minema könkas. Et kes kohale jäid või lahkused ka need nn.kahevahel olijad?
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Üldiselt pidavat see triikrauaefekt täitsa töötama,aga suruda tuleb kõvasti ja nn. küpsetuspaber tuleks särgi ja triikraua vahele panna. Kui T.särgi poes löögile saada,kah ikka küpsetuspaber vahele,pressijälg tõenäoliselt jääb pisut ikka näha,aga see on köki möki. Miski 150 kraadi näiteks peaks hakkama saama küll.
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          kus Tallinnas saab mõistliku hinnaga normaalseid päikeseprille?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            kus Tallinnas saab mõistliku hinnaga normaalseid päikeseprille?
                            Mis on normaalne hind?
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Kus poes Tartus polaarleiba müüakse. Prismas kaubamajas rimis pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Mis on normaalne hind?
                                no mitusada eur tundub näiteks palju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X