320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Lisaks siia veel selle aasta Eesti parima toiduaine cappuccino keefiri, mille kohta ma olen ühes poes näinud hinnasilti, aga mitte kunagi toodet ennast.
    Proovisin, suht meh, kohvi Lassi on nt parem, ütleks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Head APPi androidile millega muusikat alla laadida?

      EDIT: never mind pleer.com toimib ilusti

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Lisaks siia veel selle aasta Eesti parima toiduaine cappuccino keefiri, mille kohta ma olen ühes poes näinud hinnasilti, aga mitte kunagi toodet ennast.
        Ise saanud proovida. Mulle maitses. Paar nädalat tagasi oli tõesti nii, et ainult hinnasilti võis leida, aga praegu peaks olukord parem olema. (samas vb Rakvere Selveris lihtsalt parem olukord toote kättesaadavusega)
        Algselt postitas Plechazunga
        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

        Hmm, that didn't really work.

        Kommentaar


          Kus saaks kasutada värvilise printimise teenust? Tallinnas. Vaja uurimistöö välja printida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Auba Vaata postitust
            Kus saaks kasutada värvilise printimise teenust? Tallinnas. Vaja uurimistöö välja printida.
            Sõltub, kuspool liigud. TTÜ raamatukogus on trükikoda, TTÜ uues IT majas on võimalik lasta uurimistöid/lõputöid printida ja köita. Liivaku peatuse vastas on mingi trükiteenuseid pakkuv moodustis, mis lubab nii värvi kui ka mustvalget printi...

            Kommentaar


              Kuna ma Reali teemast vastust ei saanud, siis uuriks siit. Miks Real Madrid mängis viimast vooru teistest erineval kellaajal?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kuna ma Reali teemast vastust ei saanud, siis uuriks siit. Miks Real Madrid mängis viimast vooru teistest erineval kellaajal?
                Ilmselt ikka selleks, et võimalikult korralik telenuts kätte saada.

                Kommentaar


                  Ülemiste City kandis mõni mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega söögikoht, kus lõunat süüa?

                  Kommentaar


                    Mis nõukamultikas see oli, kus poiss käis üle muru ja muutus seepärast seaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ülemiste City kandis mõni mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega söögikoht, kus lõunat süüa?
                      Viktoria
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ülemiste City kandis mõni mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega söögikoht, kus lõunat süüa?
                        See on tegelt sellepärast hea küsimus, et mind ennast näiteks huvitab, mis on hea hind lõuna eest? (olen vist varem ka seda küsinud?)
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mis nõukamultikas see oli, kus poiss käis üle muru ja muutus seepärast seaks?
                          Ma tean millist sa mõtled, aga pealkiri ei meenu.
                          Kas see mitte isegi eestis toodetud ei olnud?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            See on tegelt sellepärast hea küsimus, et mind ennast näiteks huvitab, mis on hea hind lõuna eest? (olen vist varem ka seda küsinud?)
                            Hea hind on see, mis suhestub kõige rohkem sinu elustiiliga.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Ülemiste City kandis mõni mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega söögikoht, kus lõunat süüa?
                              Kui sa glamuuri ei soovi, vaid ehtsat toitu, siis Ortos on mõistliku hinnaga toit. Ja vanasti sai ka Suur-Sõjamäe 8a hoones olevast sööklast head süüa
                              308

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                See on tegelt sellepärast hea küsimus, et mind ennast näiteks huvitab, mis on hea hind lõuna eest? (olen vist varem ka seda küsinud?)
                                Eks see väga subjektiivne ole, aga 5 euroga võiks söönuks saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X