320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mis nõukamultikas see oli, kus poiss käis üle muru ja muutus seepärast seaks?
    Rüblik by Rein Raamat.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Eks see väga subjektiivne ole, aga 5 euroga võiks söönuks saada.
      Sellisel juhul need mõlemad soovitatud kohad passivad eelarvesse. Praad on ca 3 euri kopikatega ja klaas keefirit otsa ning ongi purgis
      308

      Kommentaar


        Algselt postitas Markko Vaata postitust
        Kui sa glamuuri ei soovi, vaid ehtsat toitu, siis Ortos on mõistliku hinnaga toit. Ja vanasti sai ka Suur-Sõjamäe 8a hoones olevast sööklast head süüa
        Kas see on see väga vinge nimega koht? Megakringel oü vms?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Kui sa mõtled seda Suur-Sõjamäe 8a sööklat, siis ma ärinime ei tea. Aga seal samas hoones on muid ägedaid poode ja ettevõtmisi ka. Selline mõnus nõukaaja hõng
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Sellisel juhul need mõlemad soovitatud kohad passivad eelarvesse. Praad on ca 3 euri kopikatega ja klaas keefirit otsa ning ongi purgis
            Ma ei kujuta ette kuidas ma suudaks Viktoorias 3 EUR-ise prae komplekteerida. Käsi peab korralik kaal olema ja on suur oht tühja kõhuga jääda.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Ma ei kujuta ette kuidas ma suudaks Viktoorias 3 EUR-ise prae komplekteerida. Käsi peab korralik kaal olema ja on suur oht tühja kõhuga jääda.
              Ma pole oma postituses Viktoriast rääkinud. Esimene oli Orto, täpset aadressi ei tea, kuid asub seal kus neljarealine kaherealiseks muutub. Ja teine söökla on too Suur-Sõjamäe 8a asutus.

              Esimese maailma söögikohtadega ma nagunii kursis pole
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                Ma pole oma postituses Viktoriast rääkinud. Esimene oli Orto, täpset aadressi ei tea, kuid asub seal kus neljarealine kaherealiseks muutub. Ja teine söökla on too Suur-Sõjamäe 8a asutus.

                Esimese maailma söögikohtadega ma nagunii kursis pole
                Vabandust, mingist postist oli Viktoria veel peas ja kuidagi seostasin su vastuse sellega.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ülemiste City kandis mõni mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega söögikoht, kus lõunat süüa?
                  Et ka Sinu küsimus ikkagi vastuse saaks, siis 5ka eest saab ilmselt igast kohast seal lõunaprae kätte. Vaata ja uuri ringi, kohti jagub.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Kust Kristiine kandis saab osta vessutubakat?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Olen tänulik inimesele, kes aitab selle loo pealkirja meelde tuletada: http://sport.err.ee/v/vorkpall/bf498...0-85939f4037eb (kõlab nt 1:02:42-1:02:48, pärast seda algab punkt ning pärast selle punkti lõppu kõlab pikemalt)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Auba Vaata postitust
                        Olen tänulik inimesele, kes aitab selle loo pealkirja meelde tuletada: http://sport.err.ee/v/vorkpall/bf498...0-85939f4037eb (kõlab nt 1:02:42-1:02:48, pärast seda algab punkt ning pärast selle punkti lõppu kõlab pikemalt)
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ülemiste City kandis mõni mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega söögikoht, kus lõunat süüa?
                          kui tahta suht korralikult tehtud liha ja tugevama meesterahva mõõdus portse siis babyback:


                          hinnad pole muidugi päris säästuka omad aga kindlasti mitte ka gurmee tasemel
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            kui tahta suht korralikult tehtud liha ja tugevama meesterahva mõõdus portse siis babyback:


                            hinnad pole muidugi päris säästuka omad aga kindlasti mitte ka gurmee tasemel
                            Ja muidugi alati on võimalik kuponge välja printida ja saab korraliku sooduka. Tabasalus (ei tea kuidas teistes) oli kuni eelmise aastani kella 12-17 ajal KÕIK söögid -50% ja praeguseks on BabyBack no nii üle visanud kui üldse annab.
                            Aga toidu kvaliteedi üle kurta ei saa. Pastad on väga positiivsed üllatused olnud.

                            Kommentaar


                              Ennustamisest.
                              Seal ennustamisteemades on näiteks Premieri hooaja võistlus, kus kõik postitavad oma ennustused teemasse tekstina lihtsalt.
                              Kas seda kuskile lihtsasse weebi vormi pole mõeldud viia, et oleks lihtsam sisestada jne?
                              Ma ise olen mõelnud osa võtta juba hooaegu, tunnen, et tõenäoliselt ei viitsi sinna neid postitusi teha.

                              Viimati sai vist säärasel kujul ennustatud ca 10a tagasi Hattricki mänge HT foorumis.

                              Kommentaar


                                No see on foorumi niisama lõbutsev ennustamine. Ei maksa asju keeruliseks ajada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X