320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saumikseriga piima ei vahusta. Kui tung kodus piima vahustada on õige tee võtta taoline kann nagu ma linkisin.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Jah, on kogemus, minu teine pool arvas, et hakkab kohvile kõvasti piima vahustama.. nüüd seisab sahtlis. Kasutatud üks või kaks korda. Ei teagi kas ootused olid liiga suured aga ei olnud ikka päris see milleks soov oli.
      Jah. Tegelt nii ongi. Oskan rääkida tähelepanekutest kontoris, kus samuti naised selle kohale orgunnisid ja peale mõnda nädalat kasutamist unustasid seadme riiulile.
      Kui pole päris kindel, kuidas meeldib ja kas viitsid möllata piimaga, siis on see hea ja piisavalt odav et katsetada (erinevalt siis tollest 40 eurosest kannust).
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Soovitage telefoni. Nõuded:

        Android
        4G, WiFi
        Suurem ekraan, et hädapärast kusagil karupees olles saaks jalksi vaadata
        kaamera võiks ka hea olla.

        EDIT: GPS (mis toimiks ka)

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Soovitage telefoni. Nõuded:

          Android
          4G, WiFi
          Suurem ekraan, et hädapärast kusagil karupees olles saaks jalksi vaadata
          kaamera võiks ka hea olla.
          Mul Sony Xperia Z1 compact.
          Kaamera hea, 4 G. Olen väga rahul.
          Hind ka suht mõistlik.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Mul Sony Xperia Z1 compact.
            Kaamera hea, 4 G. Olen väga rahul.
            Hind ka suht mõistlik.
            Kui suurem ekraan, siis pigem Xperia Z1/2/3, mitte Xperia Z1/2/3 compact.

            Kommentaar


              Suurem ekraan on suhteline mõiste. Mõne jaoks on 4.7" suur, teisele 5.2" väike. Parimad müügilolevad telefonid on ilmselt Samsung S6 ja iPhone 6. Mine kusagil kaubanduskeskuses mõne operaatori esindusse ja näpi erinevaid telefone. Saad aimu milline sulle sobida võiks.

              Kommentaar


                ja kui hea kaamera oluline, siis Xperia Z3 omab päris korralikku, parem kui zelee pakutud variantidel

                Kommentaar


                  Algselt postitas Montag Vaata postitust
                  Kui suurem ekraan, siis pigem Xperia Z1/2/3, mitte Xperia Z1/2/3 compact.
                  No ma ei tea, maitse asi muidug. Compacti ekraan on minu arvates paras. Suuremad on juba liiga suured ja meenutavad pigem tahvlit. Lisaks on neid kuskile tasku ilge n*ss saada.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    See telefonide kaamerate omavahel võrdlemine on paras "mul on suurem kui sul" tegevus. Reaalsuses teevad nad kõik ok pildi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      See telefonide kaamerate omavahel võrdlemine on paras "mul on suurem kui sul" tegevus. Reaalsuses teevad nad kõik ok pildi.
                      OK pildi sai juba 10 aastat tagasi tehtud. Erinevus näiteks Z3e ja mingi Iphone 5 ning Samsung Alpha kaamera vahel tuleb väga selgesti välja. Võib-olla mitte eriti siis, kui sa oma telefoniekraanilt pilte vaatad, aga mingilt korralikult arvutiekraanilt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Montag Vaata postitust
                        OK pildi sai juba 10 aastat tagasi tehtud. Erinevus näiteks Z3e ja mingi Iphone 5 ning Samsung Alpha kaamera vahel tuleb väga selgesti välja. Võib-olla mitte eriti siis, kui sa oma telefoniekraanilt pilte vaatad, aga mingilt korralikult arvutiekraanilt.
                        Ma muidugi mainisin teisi mudeleid kui sa kirjutasid. Siin võrdlus http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2479968,00.asp Su kiidetud sony jäi eelviimaseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Montag Vaata postitust
                          ja kui hea kaamera oluline, siis Xperia Z3 omab päris korralikku, parem kui zelee pakutud variantidel
                          Pigem teevad vist tõesti tänapäevased telefonid kõik piisavalt head pilti, et selle järgi ei valiks.

                          Kommentaar


                            Z1 compact it is.
                            Ülihea telefon ülimõistliku hinnaga.
                            Üldse Sony FTW.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Ma muidugi mainisin teisi mudeleid kui sa kirjutasid. Siin võrdlus http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2479968,00.asp Su kiidetud sony jäi eelviimaseks.
                              päris üllatav, aga ma enda subjektiivsetest eelistustest selle artikli põhjal päris ei loobu.

                              ps: ma võrdlesin neid millega olen kokku puutunud, neid sinu mainituid ei arvestanud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Montag Vaata postitust
                                OK pildi sai juba 10 aastat tagasi tehtud. Erinevus näiteks Z3e ja mingi Iphone 5 ning Samsung Alpha kaamera vahel tuleb väga selgesti välja. Võib-olla mitte eriti siis, kui sa oma telefoniekraanilt pilte vaatad, aga mingilt korralikult arvutiekraanilt.
                                Miks sa võrdled Sony tipptelefoni Apple-i paar põlvkonda vana ja Samsungi disaintelefoniga (mille tehnoloogia on sama tootja paari aasta taguse tipu tasemel)?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X