320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Miks sa võrdled Sony tipptelefoni Apple-i paar põlvkonda vana ja Samsungi disaintelefoniga (mille tehnoloogia on sama tootja paari aasta taguse tipu tasemel)?
    ei või vä

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Reaalsuses teevad nad kõik ok pildi.
    ma arvan, et sinna "kõik" alla on veel paslik liigitada ka need, millega ma võrdlesin.

    Kommentaar


      selles mõtles, et mul vahet pole, mis telefon kui head pilti teeb, mu mõte seisnes selles, et kõik telefonid (ka sama generatsiooni omad) ei tee võrdselt head pilti (muidugi teevad kõik piisavalt hea pildi, aga siiski, kui sa oled selles aspektis nõudlik, siis)

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Soovitage telefoni. Nõuded:

        Android
        4G, WiFi
        Suurem ekraan, et hädapärast kusagil karupees olles saaks jalksi vaadata
        kaamera võiks ka hea olla.

        EDIT: GPS (mis toimiks ka)
        Samsung Galaxy Ace

        Töötab hästi since 2011.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Z1 compact it is.
          Ülihea telefon ülimõistliku hinnaga.
          Üldse Sony FTW.
          Kasutajad kurdavad, et tagumine klaas/plastik(?) mõraneb lambist. Igale poole tulevad kriimud jms. Lisaks mingi kaamerajama pimedas pildistamisel (ei viitsinud süveneda).

          Kommentaar


            Kuna lähteülesannetes oli tingimus "android", siis ongi ju ainult Galaxyd jäänud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kuna lähteülesannetes oli tingimus "android", siis ongi ju ainult Galaxyd jäänud.
              üks meist om midagi väga valesti aru saanud operatsioonisüsteemidest. Minu teada toodavad igasugu Sonyd, LG,Huinjaveid jne Androiditelefone

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                üks meist om midagi väga valesti aru saanud operatsioonisüsteemidest. Minu teada toodavad igasugu Sonyd, LG,Huinjaveid jne Androiditelefone
                Noh, ongi Galaxyd jäänud.

                Kommentaar


                  ok siis mulle on lihtsalt mõiste galaxy võõras.

                  Kommentaar


                    HTC teeb päris häid lutse.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Noh, ongi Galaxyd jäänud.
                      Galaxy nime all müüakse ka igasugu tasemega telefone.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Endal Z3 compact, väga rahul, üleüldse minu arust pakub Sony sama raha eest rohkem kui konkurendid, ka varasemad Z2 ja Z1 täitsa head.

                        Kommentaar


                          Mul on Oneplus One. Olen igati rahul ja testid näitavad ka, et on tasemel telefon
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Endal Z3 compact, väga rahul, üleüldse minu arust pakub Sony sama raha eest rohkem kui konkurendid, ka varasemad Z2 ja Z1 täitsa head.
                            kriipimine, pragunemine on linnalegendid? VÕi su telefonil mingi kaitsekondoom ümber?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kriipimine, pragunemine on linnalegendid? VÕi su telefonil mingi kaitsekondoom ümber?
                              Mis sa plaanid seda haamrina kasutada?
                              Kaitsekiled abiks.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mis sa plaanid seda haamrina kasutada?
                                Kaitsekiled abiks.
                                ei plaani. Inimesed kurdavad et tavakasutamisel on telefon kriibitud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X