320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elion ja EMT on üks punt nüüd. Ühine veebikeskond ja värki. Miks on hinnad (näiteks mobiiltelefonid) erinevad?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Elion ja EMT on üks punt nüüd. Ühine veebikeskond ja värki. Miks on hinnad (näiteks mobiiltelefonid) erinevad?
      Tundub jah, et poed erinevad. Ma pead ei vaevanud ja võtsin sealt kus sai odavamalt. Kusjuures huvitav oli see, et ASAP pakkumist pakuti endises Elioni esinduses aga endises emt esinduses see ei kehtinud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Te räägite e-poest? Tartus on vist alates sellest aastast enamus kohtades koos nad.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          A. Le Coq Arena teadustaja koondisemängude ajal. Keegi teab, mis nägu ta on?

          Kommentaar


            Algselt postitas Meireles Vaata postitust
            A. Le Coq Arena teadustaja koondisemängude ajal. Keegi teab, mis nägu ta on?
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              miks telefonis ütleb youtube pidevalt 'this video in unavailable' muusika peale? PC taga videod toimivad.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                miks telefonis ütleb youtube pidevalt 'this video in unavailable' muusika peale? PC taga videod toimivad.
                Aegajalt on sivka selles, et video üleslaadija pole lubanud seda tahvlis/telefonis nähtavaks teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Räägime madratsitest(õhk). Madratsitel a la Jysk,tuleb pumpa kaasas vedada,jyski odavad jalapumbad üldiselt ei kesta . Pealegi on viletsad. Sisseehitatud pumbaga madratsid jälle märkimisväärselt kallimad kui kasutada vaid paar korda aastas. Siis on miskid isetäituvad madratsid...Või paksem alusmatt. Puistake teadmisi...!
                  Olen maganud mõne odavama versiooni peal ja hommikuks olen kanniga vajunud juba maasse kinni. Endal on kodus külaliste jaoks selline 50 eurine sisseehitatud pumbaga jyski madrats ja julgen soovitada küll. Kõik külalised on kiitnud ja oleme ka ise järgi proovinud.
                  E: Lisaks negatiivse poole pealt seda, et madratsist tuleb sellist krudisevat häält korralikult kui külge keerad aga vast elad üle
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Krudisev hääl tuleb üldjuhul sellest, kui madrats vastu põrandat hõõrub. Pane mingi kangas (tekk, lina, vaip) madratsi alla.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Ise olen kahte Jyskist ostetud madratsit kasutanud, need esimesed ettejuhtuvad seal ja ostetud puhtalt suuruse järgi ehk mingit kvaliteeti ei vaadanud. Kaasas olid enda pumbad, mõlemad pidasid mitu aastat vastu, esimest sai isegi üle mõne nädala korra kasutatud, seega vatti sai küll antud. Õhku pidasid kenasti. Mõlemad lahkusid elust pärast välja laenamist, ma tõesti ei tea mis nendega tehti.. teisel oli igal juhul tagasi saades see kummilapp ventiili seest kadunud, mis takistab õhu välja voolamist.
                      Ning jah, krudisemise vastu aitab vaip.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Odavat arvutiparandust Tallinnas? Mis siis poleks nt it-buss, mis nöörib ilgelt?
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Odavat arvutiparandust Tallinnas? Mis siis poleks nt it-buss, mis nöörib ilgelt?
                          Korduvalt olen soovitanud siin teemas Raalimeistreid. Enda kogemused on olnud positiivsed. Defekteerimine on tasuta ehk saad teada, mis viga ja palju maksab.

                          Paar kuud tagasi oli siin või Arvutiabi teemas ka samasisuline jutt ja soovitati kohta vöi paari veel, aga selle pead juba ise üles otsima.
                          308

                          Kommentaar


                            Kust poest saaks Tallinnas osta decaf kohvipulbrit? Või kuskil on seda valmis kujul ka topsis müügil, et ära proovida ennem?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Markko Vaata postitust
                              Korduvalt olen soovitanud siin teemas Raalimeistreid. Enda kogemused on olnud positiivsed. Defekteerimine on tasuta ehk saad teada, mis viga ja palju maksab.
                              Ega ei satu peale, kui ei otsi.. aga tänud, katsetab raalimeistreid!
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Tahan lennata ümberistumisega läbi Moskva, kas vajan vene viisat?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X