320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühtlasi:

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Tegelikult oli usklikel midagi kobisemist. Neitsi- Maarja jne bla bla bla
      Noh, üks ei välista teist.

      Kommentaar


        Kui kell on 12.38 P.M ETD, siis mis on kell Eesti ajavööndis?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Tallinn on 7h ees

          Ehk siis 19:38

          Kommentaar


            Information about the time zone abbreviation EDT – Eastern Daylight Time - where it is observed and when it is observed

            jep, USA idarannikul on kell praegu 15 saamas
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              On keegi hiljuti ID-kaarti teinud?

              Kui esmaspäeval 22. juuni annan avalduse sisse Tallinnas, siis kas saan hiljemalt 3ndaks juuliks kätte? Vahepeal ju pühad ka vahel.

              // Ärge kiirkaardi varianti pakkuge - olen sellest teadlik aga tahan küsida kas keegi ehk lähiajal teinud ja saanud kiirelt kätte või on täpsemat informatsiooni.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                On keegi hiljuti ID-kaarti teinud?

                Kui esmaspäeval 22. juuni annan avalduse sisse Tallinnas, siis kas saan hiljemalt 3ndaks juuliks kätte? Vahepeal ju pühad ka vahel.

                // Ärge kiirkaardi varianti pakkuge - olen sellest teadlik aga tahan küsida kas keegi ehk lähiajal teinud ja saanud kiirelt kätte või on täpsemat informatsiooni.
                Peaksid saama küll.

                Kommentaar


                  Kui sa sõidad 80km/h, kui kaua läheb aega, et jõuda 80km kaugusele?



                  Siit ka üleskutse. Küsige oma sõpradelt, elukaaslastelt, pruutidelt, emadelt, isadelt või koeralt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Peaksid saama küll.
                    Kindlalt ei saa midagi väita. 3. juuliks kättesaamine võrdub kiirkorras tegemise kiirusega. Ma tegin hiljuti ning sain kiirkorra 7 tööpäevaga kätte. Võib-olla joppab, võib-olla mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                      Kindlalt ei saa midagi väita. 3. juuliks kättesaamine võrdub kiirkorras tegemise kiirusega. Ma tegin hiljuti ning sain kiirkorra 7 tööpäevaga kätte. Võib-olla joppab, võib-olla mitte.
                      Ja mina sain mõni aeg tagasi umbes sama kiiresti kätte, kuigi tegin tavavariandiga.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Eelmisel aastal tegin tava oma. Neljapäeval käisin ja teisipäeval sain kätte. No stress.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Igastahes lasin 22. juuni teha kiirkorras ID-kaardi kuna 5. juuli lendan ära ja ei tahtnud riskida. Teenindaja uskus, et ilmselt saaks ka tavakorras valmis hiljemalt 3ndaks juuliks aga garantiid ei saa anda. Eks pühade tõttu oli asi kahtlasem, muidu teeks ilusti 1,5 - 2 nädalaga ära.

                          Kommentaar


                            Miks ma enam foormisse automaatselt sisselogitud ei ole? Iga kuradima kord kui akna kinni panen ja uuesti avan tuleb uuesti sisse logida. Enne pole sellist probleemi olnud. Linnukesed ja asjad peaks õige koha peal olema.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Miks ma enam foormisse automaatselt sisselogitud ei ole? Iga kuradima kord kui akna kinni panen ja uuesti avan tuleb uuesti sisse logida. Enne pole sellist probleemi olnud. Linnukesed ja asjad peaks õige koha peal olema.
                              Seal "jäta mind meelde" või muu säärase koha sees linnuke on? Kui see ära võtta, siis ongi iga kord uuesti logimine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Seal "jäta mind meelde" või muu säärase koha sees linnuke on? Kui see ära võtta, siis ongi iga kord uuesti logimine.
                                On ikka. Mitu aastat on samas läpakas ilusti toimunud, aga nüüd viimased kuu kaks on mingi nuss.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X