320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    On ikka. Mitu aastat on samas läpakas ilusti toimunud, aga nüüd viimased kuu kaks on mingi nuss.
    Brauseri sätetes on midagi vslesti

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Brauseri sätetes on midagi vslesti
      Mis see "midagi" olla võiks?
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Mis see "midagi" olla võiks?
        Küpsiste settingud on tõenäoliselt sellised, mis ei luba neid sul salvestada, või siis kasutad mingit privaatseid seadeid.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Küpsiste settingud on tõenäoliselt sellised, mis ei luba neid sul salvestada, või siis kasutad mingit privaatseid seadeid.
          Ma pole omaarust midagi muutnud. FB, gmail jne logivad automaatselt sisse. Aga uurin siis oma seadeid, tänud.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Ma pole omaarust midagi muutnud. FB, gmail jne logivad automaatselt sisse. Aga uurin siis oma seadeid, tänud.
            Mul oli ühe teise foorumiga sarnane mure. Kästi ka sättungeid muuta. Klikkisin mitmeid linnukesi aga kasu ikka ei olnud. Nädala, kahe pärast aga oli mure kadunud, logisin sisse ja jäin sisse. Võibolla oli abiks see, et vahepeal sai küpsised ära kustutatud.

            Kommentaar


              miks inimesed fessbuukis järsku vikerkaare värvilised on.

              miks inimesed 6-7 kuud tagasi vikerkaare värvilised ei olnud?

              kas murica on siis nii cool, et nüüd kohe peab?


              ... ma saan aru küll, et tore ja värki... aga miks?

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                miks inimesed fessbuukis järsku vikerkaare värvilised on.

                miks inimesed 6-7 kuud tagasi vikerkaare värvilised ei olnud?

                kas murica on siis nii cool, et nüüd kohe peab?


                ... ma saan aru küll, et tore ja värki... aga miks?
                Sest murica people tegid valmis vastava äpi? Lihtsalt pakun.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Kuskohas saab tarkusehambaid haigekassa kulul välja tõmmata?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kuskohas saab tarkusehambaid haigekassa kulul välja tõmmata?
                    Pead ei anna, kuid minu meelest raekojaplatsis seal miskine hambaarst.

                    Minul tekkis üks küsimus facebooki kohta. Nimelt seal vestluse nimekirja kõrval peaks olema mingi uuenduste värk, näitab kes viimati kommenteeris vms. Kui ma avan facebooki, siis ta mul korraks on, kuid siis kaob ära. Milles kala on?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kuskohas saab tarkusehambaid haigekassa kulul välja tõmmata?
                      Pardon, kuid kui tõesti päris kiirnuudlite peal pole, siis hammaste puhul soovitaks leida variant, kes on täiesti kindel.

                      Ja kui juba soovitamiseks läks, siis sealsamas Zum Zumi ja Kalevi kommipoe vahel Raekoja platsi juures doktor Lepik. Ma ta firma nime ei mäleta, kuid iga tudeng on tollest uksest mööda jalutanud (enne isa ja poja skulpat).
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Pardon, kuid kui tõesti päris kiirnuudlite peal pole, siis hammaste puhul soovitaks leida variant, kes on täiesti kindel.

                        Kommentaar


                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

                            Minul tekkis üks küsimus facebooki kohta. Nimelt seal vestluse nimekirja kõrval peaks olema mingi uuenduste värk, näitab kes viimati kommenteeris vms. Kui ma avan facebooki, siis ta mul korraks on, kuid siis kaob ära. Milles kala on?
                            Mul sama asi Facebookiga.

                            Kommentaar


                              Kui ma taotlen endale Tallinna parkimisloa, kas ma saan sellega ainult kindlal tänaval parkida või terves tsoonis?
                              Linnavalitsuse kodulehelt ei suutnud ma seda infot välja lugeda ja telefoniga kättesaamine osutus keeruliseks.

                              Kommentaar


                                Dokumendid ja avaldus liikumis- või nägemispuudega inimese sõiduki parkimiskaardi taotlemiseks. Teenindava      sõiduki parkimiskaardi vorm ja väljaandmise tingimused.       Liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaart Tallinna avaliku tasulise parkimisala kesklinna tsoonis parkimistasust vabastatud juhid. C02 heitevaba auto



                                Maksusoodustus elanikule

                                Elanikul, kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel on olnud vähemalt kaks kuud taotluse esitamisele vahetult eelnenud perioodil avaliku tasulise parkimisala piires, kelle elukoht taotluse esitamise ajal asub rahvastikuregistri andmetel avaliku tasulise parkimisala piires ja kelle nimi on kantud sõiduki registreerimistunnistusele omaniku, vastutava kasutaja või kasutajana, on õigus saada elaniku maksusoodustust B‑kategooria sõiduauto või neljarattalise AM-kategooria mootorsõiduki parkimiseks tema elukohale vastavas parkimistsoonis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X