320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ainult sel hetkel kui ta meestega jändab
    Kui ta on teise mehe sees? Või kui teine mees on tema sees? Kas ka siis, kui teine "mees" on strap-on'i kandev naine? Kas ka siis, kui ta on "naise" sees, kes on sugu vahetanud?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Homoseksuaalid peavad homodeks pigem inimesi, kes tunnevad lisaks lihtsale panemisele ka emotsionaalset, füüsilist ja romantilist tõmmet samasoolise partneri vastu. Need djüüdid, kes "vahepeal" mehega mürgeldavad, aga lihtsalt selle pärast, et nad panevad kõike, mis on siilist suurem ja liigutab, nimetatakse "mees, kes magab meestega", "martsander" või "faking pederast".
      Käi perse - ons vaja kohe kõik ära rikkuda?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        ehk siis ikkagi biseksuaalne mees on homo ja homo võib, aga ei pruugi olla biseksuaalne?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kui kaugelt kiiruskaamera kiiruse ületamise suudab tuvastada?

          Täpselt ei tea,
          aga 2009, kui kasutusele võeti,Vabamäe oletas:

          Kaamera tegevusraadiusest Ekspressi artiklis juttu ei olnud. Eeldame, et kaamera suudab kihutaja tuvastada 500 meetri kauguselt. Äärmiselt ränk eeldus, aga reaalses elus jääb see kaugus kindlasti oluliselt väiksemaks.
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Pilti teeb kaamera siiski reaalselt mõne meetri kauguselt ja pildil jäädvustub hetkekiirus mitte see mis ta 100m kaugusel mõõtis.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kui kaugelt kiiruskaamera kiiruse ületamise suudab tuvastada?
              Kogemus ütleb, et päris mitmed kaamerad on lausa tühjad - mitu korda on ou-shit moment olnud, aga pilti pole tehtud.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                1. paljud kaamerad ongi tühjad, kuna kaameraid ei jagu igasse kasti. Seetõttu neid vahetatakse pidevalt ehk ükspäev on sul "ou-shit", aga pilti pole, teisel päeval samas putkas "ou-shit" pildiga.
                2. Minu teada on Eestis liikluskaamerad sellised, mis loevad mingi vahemaa läbimise kiirust ja seda teekattes olevate anduritega. Ehk kui sa selle anduri esimeses otsas oled 110 peal ja oled suutnud teise anduri juures tõmmata 90 peale, siis saad sa ikka välku. Tõsi, seda, kui kaugel need andurid kaamerast asuvad, ma öelda ei oska. Ilmselt ei ütle seda ka politsei.

                Kommentaar


                  Kiire küsimus. Kas Tallinn-Tartu mnt Adaveres on 50km/h kiirusepiirang ikka veel kellaajaline (07:00-20:00).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Kogemus ütleb, et päris mitmed kaamerad on lausa tühjad - mitu korda on ou-shit moment olnud, aga pilti pole tehtud.
                    Kaks tükki (st asukohta, mitte kasti) on alati täidetud, ülejäänusid roteeritakse. Need on küll andmed mu kunagisest loost, nüüd on pidevalt täidetuid ehk rohkem.

                    Pidevalt täidetud tähendab siis eriti ohtlikuid kohti, et sealt ei eemaldata kunagi.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      2. Minu teada on Eestis liikluskaamerad sellised, mis loevad mingi vahemaa läbimise kiirust ja seda teekattes olevate anduritega. Ehk kui sa selle anduri esimeses otsas oled 110 peal ja oled suutnud teise anduri juures tõmmata 90 peale, siis saad sa ikka välku. Tõsi, seda, kui kaugel need andurid kaamerast asuvad, ma öelda ei oska. Ilmselt ei ütle seda ka politsei.
                      Selles suhtes õigus, et kaamera ei mõõda kiirust, vaid arvutab selle välja. Aga kuskil teekattes ei ole andureid, vaid kaamera saadab piupiupiu välja valgusimpulsse nagu starwarsi emalaev ja kalkuleerib nende tagasipeegeldumise aja põhjal läheneva (teoorias ka kaugeneva) objekti kiiruse. Kaugele need impulsid ulatuvad, ei oska tõesti öelda, praktika näitab, et mitte eriti kaugele.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        2. Minu teada on Eestis liikluskaamerad sellised, mis loevad mingi vahemaa läbimise kiirust ja seda teekattes olevate anduritega. Ehk kui sa selle anduri esimeses otsas oled 110 peal ja oled suutnud teise anduri juures tõmmata 90 peale, siis saad sa ikka välku. Tõsi, seda, kui kaugel need andurid kaamerast asuvad, ma öelda ei oska. Ilmselt ei ütle seda ka politsei.
                        ja Maa on lame?
                        Lidariga mõõdetakse ikka.
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                          Kiire küsimus. Kas Tallinn-Tartu mnt Adaveres on 50km/h kiirusepiirang ikka veel kellaajaline (07:00-20:00).
                          Enam ei tohiks olla. Mingiaeg muudeti piiranguid nii, et kõik kellaajalised said püsivaks. Põltsamaa - Adavere ja vahepeale jäävad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mongol Vaata postitust
                            ja Maa on lame?
                            Lidariga mõõdetakse ikka.
                            http://www.mnt.ee/index.php?id=25087 Aa, ongi. Mäletasin valesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Enam ei tohiks olla. Mingiaeg muudeti piiranguid nii, et kõik kellaajalised said püsivaks. Põltsamaa - Adavere ja vahepeale jäävad.
                              Ja ilmselt mõlemas suunas?

                              Kommentaar


                                Kuhu on kadunud ürituste/kontsetide teema offtopickus ? Tuhnisin hunniku lehti läbi, aga ei leidnud kohe mitte...
                                Kirjutan praegu siis siia -

                                Müüa 2 piletit laupäeval Tallinnas toimuvale Dagö ja InBoili kontserdile. Väga mõnus kontsert ja tahaks ise minna, aga peab nädalavahetuseks maale minema. Tegemist on cherry kaudu ostetud voucheritega, tavaline piletihind 13€/tk, annaks mingi 15€'ga 2 tk ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X