320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    kuidas see ilusti küsimine käib? Teenindajal on võimalus mingi suurem % alet teha, kui saalis väljas?

    Kas see allahindlus on aasta suurim või tuleb mingi sügisel näiteks veel magusam aeg? Kuna rattaostuga kiire pole, siis võib ka talvel osta.
    Sügisel on mingid abordijäägid saada ainult. Üks asi veel soodukaga- mine sularahaga poodi, sealt peaks ka protsendi saama.

    Kommentaar


      OK siis vaatan lähiajal üle mis pakutakse ja sügiseni ei oota. Danke.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Windows varemgi nimedega kahtlaselt käitunud. Windows 7 näiteks. 10 peaks versioonilt üldsegi 6.4 olema. XP oli näiteks 5.1 ja 8.1 oli 6.3 versioon.

        Mul sõber arvab, et 9 jäeti Jaapani turu pärast vahele. Pidi see seal kurjakuulutav number olema vms
        Hmm, veider. Aga kuna see nüüd siis aktiivseks on läinud, on's keegi juba siit kasutama ka hakanud? Et olles 8 kasutaja, kas tasub üle minna - 8 väga mõnus polnud ses mõttes (oma nuti-uuendustega eriti), et ega 10 veel hullem pole?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Hmm, veider. Aga kuna see nüüd siis aktiivseks on läinud, on's keegi juba siit kasutama ka hakanud? Et olles 8 kasutaja, kas tasub üle minna - 8 väga mõnus polnud ses mõttes (oma nuti-uuendustega eriti), et ega 10 veel hullem pole?
          Uue kujundusega ikoonid ja uued gadgetid. Üldiselt väga vahet ei ole. Mul millegipärast on natukene arvuti aeglasem, aga see võib ainult tunduda nii.

          Kommentaar


            Kasutan reedest alates. Värskelt mõjuv kujundus, kiire. Lihtne loogiline. Varasemalt oli kasutusel W7. Tänases digitunnis räägiti ka veidi W10-st kohe saate alguses. Visake kõrv peale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Kas osta Sony Xperia Z3 või Z3 compact?
              Tehniliselt on need identsed. Mul on compact, kuna mulle meeldivad väiksemad telefonid ja sonyl on peaaegu ainuke tipptelefon, mille miniversioon pole võimekuselt kehvem.
              Niiet vaata kumb suurus lihtsalt meeldib

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Viimaste telefonivahetuste ajal olen ka mõelnud et kas osta suurema või väiksema ekraaniga mudel. Olen otsustanud suurema kasuks, ei ole kahetsenud.
                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kindlasti Z3!
                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Tehniliselt on need identsed. Mul on compact, kuna mulle meeldivad väiksemad telefonid ja sonyl on peaaegu ainuke tipptelefon, mille miniversioon pole võimekuselt kehvem.
                Niiet vaata kumb suurus lihtsalt meeldib
                Big up for all ya

                Läheb Z3 peale, kuna cannu pole varem foorumis jama ajanud ja teised ka toetavad.

                Kommentaar


                  @win10

                  panin ka paar päeva tagasi huugama - toimib ilusasti (va 1 arhailine soft, mida eriti niikuinii ei kasuta.. w7 peal funkas, enam mitte)

                  muidu okas

                  edge ei ole viitsinud veel näppida, mikskipärast ei kisu kah.

                  Kommentaar


                    Samuti, reedest alates peal nüüd ja päris ära harjunud enamuse asjadega. Ainult paari programmi lisa scriptid pidin ümber kirjutama

                    Kommentaar


                      Panin end ka järjekorda mõni päev tagasi, varsti saan vist kätte. Kas ma pean failidele backupi tegema, enne kui kümnenda peale lasen?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Ei pea. Uuendades säilivad kõik failid/programmid. Üks error mis mul tekkis oli see, et heli kadus, aga selle lahendas kiire heliseadete näppimine.

                        Kommentaar


                          Kuulsin, et w10 peal ei pidavat eesti ID-kaardi tarkvara töötama. On see tõsijutt?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Kuulsin, et w10 peal ei pidavat eesti ID-kaardi tarkvara töötama. On see tõsijutt?
                            vanasti insider previewd kasutades toimis küll. Õhtul kodimatka jõuan võin testida kas uue peal töötab või mitte. Mingi smartcard readeri service errori andis installi ajal ,ehk et tõenäoliselt mingi kala võib olla.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Kas see pluginate toe puudumine ei käinud ainult Edge'i kohta?
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Kas see pluginate toe puudumine ei käinud ainult Edge'i kohta?
                                Käib. Ilmselt see ka mingiaeg muutub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X