320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Need olivad kuralased siiski.
    Kuramaa hertsog rikkus Gambia ära, sealt edasi läks kaos üle Aafrika ja nüüd peaksid nemad vastutust kandma!

    Kommentaar


      Soovitage Tallinnas taipoksi trenni?
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Kuna ma ise välisvutti peale Poola ja Saksamaa ei jälgi, siis mis kuradi keiss see on? Reaalselt täiskasvanud inimesed korraldasid lapse vastu neljasõnalise lause pärast heitimiskampaania???

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Kuna ma ise välisvutti peale Poola ja Saksamaa ei jälgi, siis mis kuradi keiss see on?
          Mis kuradi mõte on Poola liigat jälgida?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Mis kuradi mõte on Poola liigat jälgida?
            Nahui sa kolad neid urkabaare mööda, elu ei ole või?

            -e- Kohustuslik smaili.

            Kommentaar


              Esiteks, küsimusele ei vastata küsimusega!
              Teiseks, sa ei kirjuta kunagi poola liigast midagi. Erinevalt mina urgastest. (Mitte et ma kunagi oleks poola liiga teemasse vaadanud. On selline üldse?) Vb ongi põnev.
              Ergo, küsimus ikkagi jääb üles.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Poolas on vinged fännid vähemalt...samas urkabaarides on vinge seltskond..

                Kommentaar


                  Hei helloo, see on rumalate küsimuste teema, mitte mingi gallup siin, et kumb on parem, kas poola liiga või urkabaarid!

                  E: kuigi ka see küsimus on iseenesest huvitav, jah. Isiklikult kui ma peaks valima, et kas mingi ekstraklasa mäng eurosport kahest või kann õlu vesta baaris, siis pikalt ei mõtleks.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Esiteks, küsimusele ei vastata küsimusega!
                    Teiseks, sa ei kirjuta kunagi poola liigast midagi. Erinevalt mina urgastest. (Mitte et ma kunagi oleks poola liiga teemasse vaadanud. On selline üldse?) Vb ongi põnev.
                    Ergo, küsimus ikkagi jääb üles.
                    Ära vehi oma eksklamatsioonimärkidega siin, ise intelligentne inimene.
                    Mul on kirjatööd ilma poolaliigajuttudetagi, seda esteks. Teiseks on siin spetsid poolaliigamehed olemas, spetsima neist ma mitu aastat juba parimate posturite hulka nomineerinud. See, et sa urkabaaridest kirjutad, on sinu... Ma ei teagi, misasi. Taak? Ulm? Aade?
                    Ergo, vasta küsimusele, mitte ära ekskrementeeri eksklamatsioonidega, lugupeetud ekstsentriline alkoholistihakatis.

                    Kommentaar


                      Ja kui sa kunagi peaksid poegima, Fitti, või noh, keegi, kelle sa oled viljastanud, siis Taak-Ulm G. kõlbaks su maimu nimeks küll ja ega ma kedagi teist tea ka, kes sellise nime kulmu liigutamata oma tööviljale ära paneks.

                      Kommentaar


                        Mina käin kord aastas mõnes urkabaaris selleks, et näha kiirelt kaduva meelelahutusasutustüübi viimaseid kirgastusi Tallinna linnamaastikul, et hingata sisse seda dekadentlikku keldriõhustikku, ausa vaesuse lõhna, ammutärganud seikluse mälestust. Et kohata inimesi, kellega ma tavaelus muidu ei kohtuks ja rääkida juttu, mis muidu jääks rääkimata.

                        A mida kuradit ikkagi vahtida poola liigat?

                        Ja kui sa kunagi peaksid poegima, Fitti, või noh, keegi, kelle sa oled viljastanud, siis Taak-Ulm G. kõlbaks su maimu nimeks küll ja ega ma kedagi teist tea ka, kes sellise nime kulmu liigutamata oma tööviljale ära paneks.
                        Eheh, no nimi on aus, vb järgmisele sobitame külge.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Mina käin kord aastas mõnes urkabaaris selleks, et näha kiirelt kaduva meelelahutusasutustüübi viimaseid kirgastusi Tallinna linnamaastikul, et hingata sisse seda dekadentlikku keldriõhustikku, ausa vaesuse lõhna, ammutärganud seikluse mälestust. Et kohata inimesi, kellega ma tavaelus muidu ei kohtuks ja rääkida juttu, mis muidu jääks rääkimata.

                          A mida kuradit ikkagi vahtida poola liigat?



                          Eheh, no nimi on aus, vb järgmisele sobitame külge.
                          Omamoodi ju identne:

                          - Poola liigas käib üsna võrdne andmine, üsna täis tribüünide ees, kus klubidel pole miljoneid raisata (meelelahutustüüp, mis mingis aspektis kaob kõikjal mujal).
                          - dekadents (Gallina Blanca!)
                          - ausa vaesuse lõhn (noh, see on veel see vaesus, mis lõhnab glamuurselt)
                          - ammutärganud seiklus (mängijatele läheb korda väljakul toimuv, mitte uus butsaleping)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Soovitage Tallinnas taipoksi trenni?
                            silmad tuleb lihtsalt lahti hoida, mulle näiteks nr 40 bussis ükspäev pakuti lahkelt võimalust liituda. keeldusin viisakalt.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Soovitage Tallinnas taipoksi trenni?
                              Sparta
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Soovitage Tallinnas taipoksi trenni?
                                Spartas on head treenerid, samas kui kuskil lasnamäe kandis elad siis Garant, õismäel Teras

                                Kommentaar

                                Working...
                                X