320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kus poes, Tallinnas? Hommepäev oleks tarvis pudeli seda rüübet osta, et lõbus kink teha.
    Ma nägin Rakveres Lilleoru Aldar marketis, aga samal ketil on Sadama Turul toidukauplus ja SuperAlko. Usun et neis on. Aldar Market võlusõna.

    Kommentaar


      See Vao Valge pilt iseenesest peaks olema CityAlko Rakvere Kroonikeskuse lehelt võetud, aga usun, et Zelee räägib õigust. Kõikide nende firmade omanik peaks olema üks.

      Kommentaar


        sarnane lugu? sarnase bassiga(?) lugu? sarnase langeva(?) bassiga lugu? mingi Joy Divisioni joint? Radiohead?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Joy Divisioni mõju on päris tugevalt tunda küll. Ma oma arust tabasin kergeid 'Colony' sugemeid alguses, aga võib-olla kujutan seda endale vaid ette?

          Kommentaar


            tänan kaasa mõtlemast. ma arvan, et ma otsisin The Stooges - I Wanna Be Your Dog'i


            -e-
            sobivaim-sarnaseim Joy Divisioni joint on tõenäoliselt Dead Souls
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              kas korvpallis on mingi kirjutamata seadus, et kui oled võtmas juba ülekaalukat seljavõitu ja pall on sinu käes ning paar sekundit veel tiksumas lõpuni, siis ei minda enam viskele n-ö surnut mõnitama? seems so.......

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                kas korvpallis on mingi kirjutamata seadus, et kui oled võtmas juba ülekaalukat seljavõitu ja pall on sinu käes ning paar sekundit veel tiksumas lõpuni, siis ei minda enam viskele n-ö surnut mõnitama? seems so.......
                Jeh, nii saab mäng "kiiremini" läbi ka, kui tavaline rünnakuplaan + vise, audist lahtimäng, vastaste rünnak... ei ole vaja rabeleda ju

                Mul selline küsimus, et kas kellegi tuttava tuttav on endale soetanud IO Hawk sarnase asja. Viimasel ajal on neid nagu seeni peale vihma kerkinud ning ebayd ja muud internetikaubamajad uputavad ning hind üsnagi normaalne. Aga kuidas Eestis nendega liigelda on (loe: kas meie perses tänavatel on see üldse võimalik). Iseenesest oleks päris muhe paari kilumeetriseid otsi sellega sõita ju. Äkki tuleb lumevaene talv ka, siis ei peagi kevadeni ootama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Jeh, nii saab mäng "kiiremini" läbi ka, kui tavaline rünnakuplaan + vise, audist lahtimäng, vastaste rünnak... ei ole vaja rabeleda ju

                  Mul selline küsimus, et kas kellegi tuttava tuttav on endale soetanud IO Hawk sarnase asja. Viimasel ajal on neid nagu seeni peale vihma kerkinud ning ebayd ja muud internetikaubamajad uputavad ning hind üsnagi normaalne. Aga kuidas Eestis nendega liigelda on (loe: kas meie perses tänavatel on see üldse võimalik). Iseenesest oleks päris muhe paari kilumeetriseid otsi sellega sõita ju. Äkki tuleb lumevaene talv ka, siis ei peagi kevadeni ootama.
                  http://www.tvc-mall.com/details/TG-Q...lug-85000169E/
                  Viimsis üks kärutab sellega, ju töötab normaaselt
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas shefield
                    Sain pulmakutse. Kõige lähedasem sugulane pole aga omal ajal nooruses on üksjagu suheldud.
                    Siit ka küsimus. Milline rahatäht kaardi vahele panna? Kuna kutsel sedasi ka kirjas.
                    500 krooni kui on väga hea sõber, 100 krooni kui on lambi sugulane

                    Kommentaar


                      Algselt postitas shefield
                      Sain pulmakutse. Kõige lähedasem sugulane pole aga omal ajal nooruses on üksjagu suheldud.
                      Siit ka küsimus. Milline rahatäht kaardi vahele panna? Kuna kutsel sedasi ka kirjas.
                      Kui kambaga (loe: perena ) lähed siis 50eur. Kui üksi siis 20?

                      Kommentaar


                        Kutsel päriselt et tooge raha?
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Kutsel päriselt et tooge raha?
                          Mis seal siis naljakat on?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Kutsel päriselt et tooge raha?
                            "Kink peaks mahtuma ümbrikusse"/ "Kingiks sobib ümbrik" vms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Mis seal siis naljakat on?
                              Ma ei tea, kuidagi ebaviisakas pole sellist asja eraldi märkida? Muidugi ma pole ise pulmi pidanud.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Ma ei tea, kuidagi ebaviisakas pole sellist asja eraldi märkida? Muidugi ma pole ise pulmi pidanud.
                                Kui sa ükskord ära pead, siis saad aru, et see pole naljakoht Pulmades kingitakse tavaliselt head raha.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X