320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Ma ei tea, kuidagi ebaviisakas pole sellist asja eraldi märkida?
    ei ole. standard värk. ümbrikud kogutakse kotti, et ei oleks otseseid jälgi palju kellelgi oli võimalus panustada.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Tänud valgustamast, olen nüüd targem
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Raha on vähe praktilisem kui 10 köögikombaini ning 5 komplekti vanaema serviisi.

        Kommentaar


          Nõus, pidasin samuti pulmi, põhimõtteliselt on 3 varianti, lased suva järgi tuua (kõige hullem), teed kinginimekirja (usa komme, samuti debiilne), või cash. Meile toodi vastavalt võimalustele, 35- 200, vanemad ka rohkem.

          Kommentaar


            Ma saan aru ja, et raha mõistliku, lihtsalt ei teadnud et see eraldi kutsel välja toodud.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Teemaks XboxOne.

              Kui ma ostan kasutatud mängu kellegi käest, siis ei tohiks ju mingeid probleeme olla see enda konsoolil mängima panna (v.a juhul kui see plaat on vigane vms). Ehk siis mingeid "1 mäng ühel konsoolil" või mingit territoriaalset piirangut ei ole ja ma võin julgelt mingi Volodja käest neid osta?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Teemaks XboxOne.

                Kui ma ostan kasutatud mängu kellegi käest, siis ei tohiks ju mingeid probleeme olla see enda konsoolil mängima panna (v.a juhul kui see plaat on vigane vms). Ehk siis mingeid "1 mäng ühel konsoolil" või mingit territoriaalset piirangut ei ole ja ma võin julgelt mingi Volodja käest neid osta?
                kui sa just tunned vajadust potentsiaalseid vargaid sponsoreerida....
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  kellegil veel paneb skype villast? probleemid sisselogimisel ja näitab et kõik inimesed on offline jms

                  Kommentaar


                    Skype ongi maas ju. Uudised sellest täis.
                    A problem with Skype's status system has been fixed, after many people were unable to use the service.

                    Kommentaar


                      Millal need homoseaduse rakendusseadused või asjad vastu võetakse? Mingi möll käib salaja suure pagulaskisa varjus? Ma saan aru et aasta lõpuks on vaja vastu võtta ju!?

                      Kommentaar


                        1. jan 2016 vist, jõuad ennast veel Toompeal põlema panna.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Tegemist on pigem positiivse soovitusega, et enda seisukohale tähelepanu tõmmata.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Guurud, andke abi.

                            Teemaks Facebook ja Guugel Kroom. Minnes Facebooki, toimub miskit imelikku: avalehel, kus sõprade jms postitusi kuvatakse, näitab esimesena värskeimat postitust - umbes pooleks sekundiks. Siis kaotab selle värskeima postituse ära ja kuvab hoopis järjekorras järgmist, vanemat postitust. Mõnikord aitab 5-6 korda refreshi tagumine, siis jääb see postitus, mille ta muidu ära peidab, nähtavaks.

                            Nüüd täna siis hakkas peitma ka inimeste endi profiililehekülgedel postitusi. Samamoodi, näitab pooleks sekundiks ja siis kaotab. On tulnud ette ka, et ei näita üldse midagi. Kuulasin Vikrist Teppani juttu ninasarvikute päevast ja läksin FB-sse vaatama, sest meenus, et Vincent oli midagi rainoossoritest kirjutanud eilase päeva kontekstis - ja no ei näita.

                            Kas probleem mu FB sätungites või paneb Chrome näkku?

                            Kommentaar


                              Kas keegi oskab väga hästi vene keelt? Kodumaal on vaja abi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                                Tegemist on pigem positiivse soovitusega, et enda seisukohale tähelepanu tõmmata.
                                seega siis positiivne vihakõne.
                                vrdl - soovoliniku "positiivne diskrimineerimine" jne
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X