320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas keegi oskab väga hästi vene keelt? Kodumaal on vaja abi.
    mis mureks?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Kas keegi on hiljaaegu kinnisvara müünud või oskab mulle lihtsalt elektriturgu lahti seletada. Täna maksan ma Elektrilevile võrguteenuse eest ning Alexelale elektri "enda" eest. Kui ma korteri maha müün, siis kas ma saan õigesti aru, et teen ostjaga Elektrilevile taotluse võrgulepingu muutmiseks, milles tema saab uueks tarbijaks ja Alexelale ütlen, et lõpetame ära ja uus ostja vaatab ise, kust omale uue elektripaketi võtab? Või kuidas?
      308

      Kommentaar


        Pea kaks aastat tagasi müüsin korteri maha ning siis piisas sellest, et tegime mingisuguse paberi, millega uus omanik läks ja tegi asjad enda nimele. Mul oli aga kogu kupatus toona Eesti Energias.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Ma omal ajal ostsin korteri ka Eesti Energia monopoli õitsenguajal. Kõik oli lihtne ja roosiline. Nüüd on päris wtf
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Ma omal ajal ostsin korteri ka Eesti Energia monopoli õitsenguajal. Kõik oli lihtne ja roosiline. Nüüd on päris wtf
            Ma müüsin siis, kui avatud turg oli kolm kuud vist toiminud Aga neile kirjutades saad vast oma vastuse.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Kas keegi on hiljaaegu kinnisvara müünud või oskab mulle lihtsalt elektriturgu lahti seletada. Täna maksan ma Elektrilevile võrguteenuse eest ning Alexelale elektri "enda" eest. Kui ma korteri maha müün, siis kas ma saan õigesti aru, et teen ostjaga Elektrilevile taotluse võrgulepingu muutmiseks, milles tema saab uueks tarbijaks ja Alexelale ütlen, et lõpetame ära ja uus ostja vaatab ise, kust omale uue elektripaketi võtab? Või kuidas?
              no ma kujutan ette et uus omanik tahab ka esimesest päevast alates elektrit kasutada, sp lepinguid lõpetama tormata pole vast hea mõte
              pmst peaksite mõlemad teatama näidud ja kuupäeva alates millest lähevad arved uuele omanikule ja that's it.
              kui uus omanik tahab küll ta siis teeb ise uue lepingu kellegi teisega.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Iseteenindusese viskad avalduse sisse võrgulepingu lõpetamiseks. Uus omanik näeb iseteeninduses seda avaldust ja võtab lepingu üle. Kui ei võta, keeratakse 30 päeva pärast kraanid kinni.
                Elektrileping on igaühe enda rida.
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Ostsin prillid poolteist aastat tagasi. Üks sang oli pisut lahti juba ostes ja lükkasin selle lihtsalt rohkem kinni ja leppisin asjaga, kuna mu nina jaoks sobivaid raame oli terve linna peale 2 tükki. Nüüd jälle rohkem prille vaja kasutada ja raam loksub sealt. Asi muutus häirivaks ja viisin poodi. Seal juhataja ütles, et loomulik kulumine ja kui ostsin juba sellisena, siis ju ma leppisin asjaga kohe alguses. Kas mul on mingi seaduse vms asjaga võimalik peale lennata, et uued raamid saaks. 2 aastat peaks garantii olema.

                  Kommentaar


                    Otsin videot.
                    Filmitud on Eestis, mingise räpipeo ajal. Videos magab üks purjus naine(või olid naised) ja mingine kalbass ahistab teda(neid) ning filmijale ütleb "These are my bitches" ning saab släppi ühe bitchi käest. Kalbass ütleb veel analoogsed read :"Welcome to the dark side of the Kopli Zoo. Now you see me now you don't" ja tõmbab kapuutsi pähe ning kaob.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Miks FB-s madalamate liigade (nt Pärnu) meeskondade eventide alla tekivad spämmirobotid oma laenude ja muu pasaga? Millest selline süsteemne kala? Kuidas seda ära hoida?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Miks FB-s madalamate liigade (nt Pärnu) meeskondade eventide alla tekivad spämmirobotid oma laenude ja muu pasaga? Millest selline süsteemne kala? Kuidas seda ära hoida?
                        Tofoa džän, need tekivad ka PL eventide alla.... aga tavaliselt postfactum ehk siis juba kui event läheb möödunute nimekirja..... Kuidas madalamate liigade eventidega lood on seda ei tea kas pre- või postfactum.

                        Aga uuri FB omanikelt et mis jama on - sel võrgustikel kindlasti keegi omanik olemas - isegi Tadžikistani sideminister teab et on ja telefonitsi sellega vestelnud oma vastuvõtuajal

                        Kommentaar


                          Kas on mõtet Mach 3 vahetada Fusioni või Fusion Proglide vastu?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Kas oleks võimalik leida veel kuskilt selline telefon nagu "nokia C2 05"
                            Soovitavalt uus. Krt väga hea telefon on. Lihtsalt hetkel enda on praegune kõvasti kannatada saanud ja tundub et, hakkab ära väsima.
                            Võimalusel ostaks mingi 2 tükki. Hea kui varuks sahtlist võtta oleks.
                            Pigem soovitaksin ajaga kaasas käia.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas shefield
                              Ma ei oskagi telefonist midagi rohkemat soovida.
                              Selles ehk probleem peitubki. Uutel mobiilidel on tohhujaa igasugused võimalusi, mis tegelikult on kasutajale väga meeldivad. Kui sa oled vähegi õppimisvõimeline, siis ei ole ka mingit probleemi uus asi endale selgeks teha. #nutitelefon
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield
                                aku peab siiani üle nädala, lihtsa menüüga, hea mugava klapiga, ... ja näeb hea välja ka.
                                Ma ei oskagi telefonist midagi rohkemat soovida.
                                küsi mõnest vanadekodust infoletist
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X