320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas on mõtet Mach 3 vahetada Fusioni või Fusion Proglide vastu?
    See on prolly individuaalne, aga minu meelest on Mach 3 >>>>>>>>>>> Fusion. Erinevatest liigadest lausa + Fusion on kallim ka veel. Samas Proglide'i pole kasutanud, selle kohta ei oska kommenteerida.

    Algselt postitas shefield
    Aaa. Miks küll?
    Pole ta nii vana midagi, alles 4 aastat tagasi tootmisse tulnud.
    Ja sellel telefonil on kõik olemas mis minul telefonilt vaja on. Hea kompaktne, aku peab siiani üle nädala, lihtsa menüüga, hea mugava klapiga, vastupidav mitmesugustele traumadele, muusikat saab kuulata(hetkel kogu Mark Knopfler i looming telefoni mälukaardil) ja näeb hea välja ka.
    Ma ei oskagi telefonist midagi rohkemat soovida.
    Ma ka päris tõsiselt soovitan mingit mõistliku hinnaga nutikat. Mingi aeg enne esimest korralikumat nutifööni olin ka somewhat skeptiline, aga tasub oma sisemine konservatiiv alla suruda sellele kohal.
    Olemata väga detailselt kursis küsitud mudeli võimalustega siis ma usun, et uuel telefonil on väga mugavaid lisandusi, millega harjud kiirelt ära !

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Selles ehk probleem peitubki. Uutel mobiilidel on tohhujaa igasugused võimalusi, mis tegelikult on kasutajale väga meeldivad. Kui sa oled vähegi õppimisvõimeline, siis ei ole ka mingit probleemi uus asi endale selgeks teha. #nutitelefon
      Ja aku saab alati päevaga tühjaks

      Kommentaar


        Kust saab valgeid skinny teksasid?
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Vastan rumala küsimusega: millest jutt on üldse?
          Kui sul habe hakkab kasvama, siis saad aru.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Stoki puhul peaks ütlema: kui sul juuksed kasvavad, siis saad aru

            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            See on prolly individuaalne, aga minu meelest on Mach 3 >>>>>>>>>>> Fusion. Erinevatest liigadest lausa + Fusion on kallim ka veel. Samas Proglide'i pole kasutanud, selle kohta ei oska kommenteerida.
            Tundub lihtsalt, et see kvaliteet on ajaga langenud. Isegi uue teraga on kohati valus ajada. Kuid eks see tõesti individuaalne ole, peab ise ära proovima.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Selles ehk probleem peitubki. Uutel mobiilidel on tohhujaa igasugused võimalusi, mis tegelikult on kasutajale väga meeldivad. Kui sa oled vähegi õppimisvõimeline, siis ei ole ka mingit probleemi uus asi endale selgeks teha. #nutitelefon
              äkki mõni konkreetsem näide ka nendest "tohhujaa võimalustest" mis oleks väärtuselt midagi enamat kui "nice to have" ja kaaluks üles nädal aega kestva aku.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                äkki mõni konkreetsem näide ka nendest "tohhujaa võimalustest" mis oleks väärtuselt midagi enamat kui "nice to have" ja kaaluks üles nädal aega kestva aku.
                Tinder, raisk!

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  äkki mõni konkreetsem näide ka nendest "tohhujaa võimalustest" mis oleks väärtuselt midagi enamat kui "nice to have" ja kaaluks üles nädal aega kestva aku.

                  Eks see oleneb inimesest. Mina kasutan näiteks:

                  1. internet (email, kalender, chat, veeb, taxify jne)
                  2. GPS
                  3. Telefon on mul kaamera ja fotoka eest.

                  Kui sa tahad ainult helistada ja SMS saata, fotokat ei vaja või viitsid eraldi seadet kaasas kanda, siis sobib sulle mustvalge vanakooli nokia paremini.

                  Aku peab nutikal vähem mudugi. Sama on enamusel võimalik seda pidevalt laadida kodus, kontoris, autos. Minu jaoks see sagedasem laadimine on väiksem miinus kui kõik plussid mis nutikaga kaasnevad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas shefield
                    Ja sama aegselt keegi hea inimene võib ka minu reaalsele murele ka vastata. Kus, mis ja kui palju?
                    Uuena sa seda ei leia ilmselt kusagilt enam kuna launch 2011. Amazon ja ebay on su parimad sõbrad kust otsida. Võid kolada ka kaubanduskeskustes asuvates telefoniparandustes, äkki neil on.
                    Kui sulle meeldivad otsetabamused asfaldiga siis sinu jaoks on nutimaailmas CAT.

                    Kommentaar


                      http://www.ebay.co.uk/sch/Mobile-Sma...p2045573.m1684

                      Ebayst leiab tutikaid ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                        Kust saab valgeid skinny teksasid?
                        UP'tan oma küsimust
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Analüütik
                          Eks küsimust võib võtta mitmet pidi, aga samas tekib siinkohal küsimus, miks soov soetada skinny valgeid teksaseid. Eks lääneühiskonnast tulev postmodernne mood on küll ilus ja noortele tüdrukutele peale minev, aga Eesti mehel soovitaks ma ikka jääda skandinaavia klassitsismi esindajaks ja kanda soliidsemaid pükste, mis rohkem härrasmehe mulje jätavad.
                          Ehk siis siniseid teksasid ja pusa? Oleme kõik ikka ühesugused. Tegelt ühe teemaga seoses vaja neid.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Ja ma tõsiselt ei kujuta ette milliseid mugavaid lisandusi "nutikas" mulle pakuks mille järel mu elu ilusamaks muutuks.
                            Taksoga sõidad? Taxify. Autoga sõidad? Waze. Vahel võõrasse kohta pead minema? GPS. Muusikat kuulad? Spotify (ok, saab kogu musa endale telefoni ka tõmmata). Naisi tahad? Tinder. Liikvel olles suhelda tahad? Messenger, e-mail jms. Sotsiaalmeedias feimi tahad? Instagram, Twitter, Snapchat. Häid laule tuvastada tahad? SoundHound. Lisaks veel taskulamp, kalkulaator, kalender, kompass, ja igasugu ...meetrid.

                            Eks ülaltoodud asjad on väikse huumoriprisma läbi kirja pandud ning muidugi saab ka ilma nendeta elada ( ja edukalt elada), aga lihtsalt põhimõtte pärast, et mina nutitelefoni ei osta, on ju vähe totter? Proovid, ei meeldi. Selge, on põhjendus olemas. Aga ilma proovimata on sama tunne nagu need veganid, kes raiuvad kui halb ja vastik liha on, kuigi ise pole liha proovinudki
                            Ja kui sa kasutad telefoni helistamiseks siis peab nutitelefoni aku ka 3+ päeva ilusti.

                            Kommentaar


                              Mu S5+ peab üle nädala ka vastu kui on säästureziim peal. Nutikate akud on väga väga head ja peavad kaua kui ainult helistada.

                              Kommentaar


                                igal suuremal bändil on stoori, kuidas nad oleks võinud eluks ajaks kinni minna, sest viisid välismaale nii palju narkot. kas on mingi bänd, kes tegelikult ka kogu seltskonnaga kinni kukkus?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X