320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nii mõnedki ööbikud on droogide pärast arreteeritud. samas sittagi nendega ei tehta.

    Fuse represents the best of the young multicultural generation, celebrating diversity with provocative and honest content. Expanding beyond music to culture, comedy and more, we are constantly evolving and moving forward. Just like you.

    Kommentaar


      Kõvemad bändid saatsid skaudid hunniku rahaga igasse riiki valmis. Jõuab turnee sinna ja kokaiinimäed olid greenroomis juba valmis. Üle piiri ei pidanud grammigi vedama.

      Kommentaar


        Huvitav, miks venelased Kohveri just Dresseni vastu välja vahetasid? Nagu Raivo Aeg ütles, oleks isegi Veitman loogilisem variant, kuna vana KGB töötajana oli justkui rohkem "oma".

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Huvitav, miks venelased Kohveri just Dresseni vastu välja vahetasid? Nagu Raivo Aeg ütles, oleks isegi Veitman loogilisem variant, kuna vana KGB töötajana oli justkui rohkem "oma".
          Propaganda mõttes, ehk oli Dressen vähe tugevam. Praegu pasundatakse kuidas 20 aastat tuli tähtsaid dokumente , aga eks nad oleks Veitmani mulli samamoodi suureks puhunud.

          Kommentaar


            Võib-olla.
            Kui täna päeval uudiseid lugesin, siis see sillal toimunud operatsioon kogu aeg meenutas midagi ja lõpuks meenus:

            Mõtted sinust ammu heitma pidin peast
            Kui küsid kas ma sain tast üle
            Ma ei teaks, ei teaks

            Kuid üks kõne võib muuta
            Põhjust tal loota
            Siit tagasi olen pea
            Nõutult seisan ning ei tea
            Kas on see hea

            On külm ja on hilja,
            Kuid ma sellest ei tee välja
            Kell kolm, siin sillal
            Ootan sind sa ju lubasid tulla

            Kas keegi ütleks mulle
            Miks teed sa vahel nii
            Mind jätad üksi mitmeks päevaks
            On see vast piin

            Kuid üks kõne võib muuta
            Põhjust tal loota
            Siit tagasi olen pea
            Nõutult seisan ning ei tea
            Kas on see hea

            On külm ja on hilja...

            Kui pimesi torman su poole
            Kui mulle miski muu ei loeks
            Kas saaks pihta su nooled mu poole
            Kui su juurde varju ma poen

            On külm ja on hilja...

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Huvitav, miks venelased Kohveri just Dresseni vastu välja vahetasid? Nagu Raivo Aeg ütles, oleks isegi Veitman loogilisem variant, kuna vana KGB töötajana oli justkui rohkem "oma".
              Veitmann oli ju suvaline tehniline töötaja ja KGB töötajana niiehknaa üsna vananev mutter. Dressen oli nö. uusvärvatu, mis on kraadi võrra kõrgem vend.

              Kommentaar


                Sünkronnin oma Z3c telefonil veebimajutuse meili telefoni, seal on nüüd küsimus nagu kontrollimissagedus ja pakub vastuseks peale erinevate ajaliste vastustuste nagu 5 minuti järel- 60 minuti järel ka käsitsi ja tõuke e post.

                Misasi on tõuke e post?

                Kommentaar


                  Push? et noh sinu seade ei küsi serverist kas uusi maile on vaid server saadab sulle ise (eeldan)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Push? et noh sinu seade ei küsi serverist kas uusi maile on vaid server saadab sulle ise (eeldan)
                    Aa okei, see peaks neist siis vist parim olema. Tänud.

                    Kommentaar


                      Kas kusagil saab vana külmikut ka tasuta ära anda. Vanale nimelt asendus olemas,seega ei õnnestu a la eurooniksi meestele kah seda kaasa sokutada. Või vähemalt kus on kõige soodsam külmkapist vabaneda?
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Euronicsi vend peab selle minu teada ikkagi tasuta vastu võtma.
                        Aga kui mitte, siis võib ära anda jäätmejaama, seal peaksid nad ikkagi tasuta vastu võtma.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          Kas kusagil saab vana külmikut ka tasuta ära anda. Vanale nimelt asendus olemas,seega ei õnnestu a la eurooniksi meestele kah seda kaasa sokutada. Või vähemalt kus on kõige soodsam külmkapist vabaneda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Asi ei ole skeptilisuses. Lihtsalt mul pole "nutikaga" mitte midagi peale hakata. Tööalase meili majandusega saan väga mugavalt tegeldud kontoris oleva läpakaga või siis kodus.

                            Aga teil kõigil on võimalik mind pimedat valgustada.
                            Ja sama aegselt keegi hea inimene võib ka minu reaalsele murele ka vastata. Kus, mis ja kui palju?
                            Õnneks algsele küsimusele vastati, ise oleksin sellega jänni jäänud.

                            Aga nutitelefoni kasude osas valgustamisest - ma räägin siis ühe loo (toon siis kasutatud appid suurte tähtedega välja) -

                            Ühel suvisel reedel oli tööl osakonna ühine üritus ühe kolleegi juures Kalamajas. Istusime tema pool ja sõime ja rääkisime juttu, mingi hetk mulle meenus, et üks sõber ilmselt on nädalavahetuseks maale sõitmas. Aga sõber on tööl, st et telefoniga rääkida igal hetkel tõenäoliselt ei saa. Aga isegi kui hektel hõivatud siis kui talle MESSANGERi sõnumi saadan, siis mingi hetk ikka näeb ja vastab. Saigi sellisel teel kokku lepitud asjad.

                            Siis oli vaja liikuma hakata. Kalamaja ma kuigi hästi ei tunne, teadsin ainult, et Balti jaam kaugel pole. Aga mis suunas - pole aimugi. Võtsin telefoni ja avasin GOOGLE MAPSi. Hakkasin selle järgi kõndima. Siis mõtlesin, et "kurja, aga ei tea, kas tasuks äkki kiirustada, et mis kell see nr 4 troll ka minna võiks?" - avasin SOIDUPLAANIDE JÄRJEHOIDJA (Google Chrome'is). Vaatasin ära ja sain teada, et üks just läks ja järgmiseni on rahulikult aega (vähemalt GOOGLE MAPSi estimated time of arrival'i järgi). Mõtlesin, et noh, kui on aega, siis võib ju jalutamist nautida. Otsisin taskust klapid, avasin YOUTUBE'i ja panin oma lemmikmuusika taustaks mängima, jõudsin õigeks ajaks Baltasse, kust väljus troll, mille aja olin järgi vaadanud, jõudsin koju sellel ajal nagu sõiduplaanid ette nägid ja kohtusin sõbraga selles kohas ja ajal, mis chatis oli kokku lepitud.


                            Ehk siis mis minu jaoks on loo moraal - mugav on! Muidugi oleks saanud selle kõik muudmoodi ka tehtud - helistada ja oodata, millal sõber tagasi saab helistada, kolleegilt teed küsida, kuhu poole liikudes kohale saab, enne väljumist paluda kellelgi arvutist vaadata, mis kell troll kohale jõuab, kanda kaasas MP3 mängijat jne, aga milleks ? Kui üks seade kõik asjad nii mugavaks teeb?

                            + nagu öeldud, siis otsekontaktiks asfaltiga on CAT telefonid või mõistlikud ümbrised, mille saad telefonile ümber panna
                            + kui enamuse ajast ei vaja neid lisamugavusi, saad lülitada muud asjad välja ja asise aku toel peab telefon mitu päeva vastu

                            Kommentaar


                              Kuskohast saab olümpiale pileteid? Eestis olevat Estravel ainus ametlik piletimüüja, aga selle kohta leiab vaid eelmise aasta pressiteate ja Estraveli kodukalt ei midagi muud. Kas võib olla ka muid teid piletite saamiseks? (juba enne Brasiiliasse ronimist)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Õnneks algsele küsimusele vastati, ise oleksin sellega jänni jäänud.

                                Aga nutitelefoni kasude osas valgustamisest - ma räägin siis ühe loo (toon siis kasutatud appid suurte tähtedega välja) -

                                Ühel suvisel reedel oli tööl osakonna ühine üritus ühe kolleegi juures Kalamajas. Istusime tema pool ja sõime ja rääkisime juttu, mingi hetk mulle meenus, et üks sõber ilmselt on nädalavahetuseks maale sõitmas. Aga sõber on tööl, st et telefoniga rääkida igal hetkel tõenäoliselt ei saa. Aga isegi kui hektel hõivatud siis kui talle MESSANGERi sõnumi saadan, siis mingi hetk ikka näeb ja vastab. Saigi sellisel teel kokku lepitud asjad.

                                Siis oli vaja liikuma hakata. Kalamaja ma kuigi hästi ei tunne, teadsin ainult, et Balti jaam kaugel pole. Aga mis suunas - pole aimugi. Võtsin telefoni ja avasin GOOGLE MAPSi. Hakkasin selle järgi kõndima. Siis mõtlesin, et "kurja, aga ei tea, kas tasuks äkki kiirustada, et mis kell see nr 4 troll ka minna võiks?" - avasin SOIDUPLAANIDE JÄRJEHOIDJA (Google Chrome'is). Vaatasin ära ja sain teada, et üks just läks ja järgmiseni on rahulikult aega (vähemalt GOOGLE MAPSi estimated time of arrival'i järgi). Mõtlesin, et noh, kui on aega, siis võib ju jalutamist nautida. Otsisin taskust klapid, avasin YOUTUBE'i ja panin oma lemmikmuusika taustaks mängima, jõudsin õigeks ajaks Baltasse, kust väljus troll, mille aja olin järgi vaadanud, jõudsin koju sellel ajal nagu sõiduplaanid ette nägid ja kohtusin sõbraga selles kohas ja ajal, mis chatis oli kokku lepitud.


                                Ehk siis mis minu jaoks on loo moraal - mugav on! Muidugi oleks saanud selle kõik muudmoodi ka tehtud - helistada ja oodata, millal sõber tagasi saab helistada, kolleegilt teed küsida, kuhu poole liikudes kohale saab, enne väljumist paluda kellelgi arvutist vaadata, mis kell troll kohale jõuab, kanda kaasas MP3 mängijat jne, aga milleks ? Kui üks seade kõik asjad nii mugavaks teeb?

                                + nagu öeldud, siis otsekontaktiks asfaltiga on CAT telefonid või mõistlikud ümbrised, mille saad telefonile ümber panna
                                + kui enamuse ajast ei vaja neid lisamugavusi, saad lülitada muud asjad välja ja asise aku toel peab telefon mitu päeva vastu
                                1. Guugle mapsi asemel saab Eestis ka teed küsida. Näiteks sõbra käest. Kirjutad talle MASSAGERI ja küsid, et kus pool see faking balta on?
                                2. Kes see muusikat juutuubast kuulab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X