320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    2. Kes see muusikat juutuubast kuulab?
    Orbitaaljaam.

    Kommentaar


      Kas ma mäletan valesti või kunagi oli selline programm, kus said enda arvutist kellegi teise arvutis möllata ning aidata?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Teamviewer?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Remote desktop pakuks puusalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            2. Kes see muusikat juutuubast kuulab?
            Woopwoop, tagasi rumalate küsimuste juures
            Noh, see kes ei taha Spotify premiumi eest maksta

            Kommentaar


              Remote desktop tundub, et saab kasutada ainult samas võrgus oleval masinal. Mul vaja natukene kaugemale minna.

              Teamviewer on vist see, mis mul vaja. Hiljem uurin järgi, tänud
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Woopwoop, tagasi rumalate küsimuste juures
                Noh, see kes ei taha Spotify premiumi eest maksta
                Mina tõmban muzooni ikka mobiili peale. Noh, et siis saab välismaal ka kuulata ja puha. Ma olen vana kooli tüüp, ma tean, mis on MP3.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Aga nutitelefoni kasude osas valgustamisest - Ühel suvisel reedel oli tööl osakonna ühine üritus ühe kolleegi juures Kalamajas. Istusime tema pool ja sõime ja rääkisime juttu, mingi hetk mulle meenus, et üks sõber ilmselt on nädalavahetuseks maale sõitmas. Aga sõber on tööl, st et telefoniga rääkida igal hetkel tõenäoliselt ei saa. Aga isegi kui hektel hõivatud siis kui talle MESSANGERi sõnumi saadan, siis mingi hetk ikka näeb ja vastab. Saigi sellisel teel kokku lepitud asjad.

                  Muidugi oleks saanud selle kõik muudmoodi ka tehtud - helistada ja oodata, millal sõber tagasi saab helistada
                  lihtsalt mainin, et osadel telefonidel on selline äge funtsioon nagu smsi saatmine ka!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    lihtsalt mainin, et osadel telefonidel on selline äge funtsioon nagu smsi saatmine ka!
                    Jah, mis on ebamugavam kui chat + sõltuvalt paketist, SMSid maksavad ka midagi. Vs kui mul nagunii on piiramatu nett, siis chati tähemärgid pole päris samas hinnaklassis.

                    Ja MP3 faile võib muidugi telefoni toppida, aga mingi hetk kui tahad kuulata midagi uut v midagi mida telefonis pole siis on YT tore abimees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Jah, mis on ebamugavam kui chat + sõltuvalt paketist, SMSid maksavad ka midagi. Vs kui mul nagunii on piiramatu nett, siis chati tähemärgid pole päris samas hinnaklassis.

                      Ja MP3 faile võib muidugi telefoni toppida, aga mingi hetk kui tahad kuulata midagi uut v midagi mida telefonis pole siis on YT tore abimees.
                      Mul on näiteks 1000 smsi tasuta. Pead ikka korraliku paketi omale lunima
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Mul on näiteks 1000 smsi tasuta. Pead ikka korraliku paketi omale lunima
                        Mul on asutuse poolt iga kahe aasta tagant ette nähtud 400 eurot telefonihüvitist. Noh, et miks ma ei peaks siis nutti võtma? Samas see akukeiss käib ikka närvidele.

                        Kommentaar


                          Nagu öeldud, siis nutikatel on parem aku kui nuputelefonidel (väga suurel enamusel).

                          Keera nutikal värvid maha ja andmeside ning 4G võrk välja ja peab 1-2 nädalat vastu ka.

                          Kommentaar


                            Ma vist nii uuekooli vend, et smsi saatmise asemel saadan kirja messengeris. Kuigi smsid peaksid ka tasuta olema. Aga samas olen nii vanakoolikas, et tean mp3 mängija tähendust. Musa ikka spotifyst.

                            Kommentaar


                              MIs CL mänge sommid täna näitavad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Remote desktop tundub, et saab kasutada ainult samas võrgus oleval masinal. Mul vaja natukene kaugemale minna.
                                Saan kodust vabalt oma töökoha arvutisse ronida. Need asjad pole kindlasti samas võrgus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X