320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nukky Vaata postitust
    eestist ja poest mängude ostmine pole enam ammu koht kus mänge omandada, selleks on vähemalt xboxi puhul sisse a-pood. Lisaks on ebay-st selliseid asju tunduvalt odavam hankida, sealses valikus on kõik olemas (seda muidugi juhul, kui nädalakese oodata kannatad).

    Üldiselt on tegemist siiski pigem maitse küsimusega.
    Nojah, mina ostan inglismaal käies enamalt retailist hunniku joga kokku.

    Kommentaar


      Kas Tallinnas müüakse kuskil Mehukattit?
      Olen nostalgia mõttes ammu otsinud aga pole kusagil näinud ei Mehukattit ega Royalit.

      Kommentaar




        Aga ilmselt sellise joogi vastu pole tänases ökomaailmas erilist huvi ja seetõttu pigem väga ei toodeta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Reisisaatja Vaata postitust
          Kumb konsool on parem (mõttekam osta): playstation 4 või xbox?
          + PS4 on backwards compatible, kui mingeid vanema konsooli asju tahad sisse toppida. Mängude valik ka pisut suurem, kuigi enamus on mõlemal.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Noh, mul on ps3 ja eriti vahet pole. See on ju lihtsalt mängukonsool...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See on ju lihtsalt mängukonsool...
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, mul on ps3 ja eriti vahet pole. See on ju lihtsalt mängukonsool...
                Mul on PS2 na!


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Olen nostalgia mõttes ammu otsinud aga pole kusagil näinud ei Mehukattit ega Royalit.
                  Mõtlesin päeval umbes sama nalja teha.
                  Loobusin. 80+% ei oleks aru saanud. Cheers. Gallacher!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Mõtlesin päeval umbes sama nalja teha.
                    Loobusin. 80+% ei oleks aru saanud. Cheers. Gallacher!
                    Haha, pole küll ise päris sellest ajast, et oleks ise säherdust kombot mekkinud, aga nalja hammustab läbi küll


                    KÜSIMUS KA: kuidas saaks Eestis kõige mugavamalt vaadata Daily Show'd Trevor Noah'iga (nendele, kes uudistest ilma jäänud, siis John Stewarti asemel nüüd Trevor Noah)? torrentisaitidel väga ei näe, online'is ka kusagil üleval pole mingites veebipleierites, Comedy Centrali kodulehel ei saa Eesti IPga vaadata... mõtteid kellelgi ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Haha, pole küll ise päris sellest ajast, et oleks ise säherdust kombot mekkinud, aga nalja hammustab läbi küll


                      KÜSIMUS KA: kuidas saaks Eestis kõige mugavamalt vaadata Daily Show'd Trevor Noah'iga (nendele, kes uudistest ilma jäänud, siis John Stewarti asemel nüüd Trevor Noah)? torrentisaitidel väga ei näe, online'is ka kusagil üleval pole mingites veebipleierites, Comedy Centrali kodulehel ei saa Eesti IPga vaadata... mõtteid kellelgi ?
                      Joni aegselt vaatasin ametliku lehe videos* alt, aga kuna uus web on kirves(ja kiire check näitab, et ntx moment of zen videoid pole) olen hakanud sikutama @ kat.

                      * - klippide vaatamine pole plokeeritud, ainult täis osade vaatamine pandi kinni veebruaris vms. ja Joni aegselt laadisid nad ise automaatselt + web exlusive'id ja pikendatud intekad.

                      -e- ja Jon, mitte John. tõmbasid minu ka algselt kaasa.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Joni aegselt vaatasin ametliku lehe videos* alt, aga kuna uus web on kirves(ja kiire check näitab, et ntx moment of zen videoid pole) olen hakanud sikutama @ kat.

                        * - klippide vaatamine pole plokeeritud, ainult täis osade vaatamine pandi kinni veebruaris vms. ja Joni aegselt laadisid nad ise automaatselt + web exlusive'id ja pikendatud intekad.

                        -e- ja Jon, mitte John. tõmbasid minu ka algselt kaasa.
                        Oijah, muidugi Jon. Samas, h is almost silent anyways

                        Aga ideid kogu saate vaatamise kohta ? Kuidagi klipid eraldi ei ole nii mõnus vaatamine, kogu komplekt koos vähe parem...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Oijah, muidugi Jon. Samas, h is almost silent anyways

                          Aga ideid kogu saate vaatamise kohta ? Kuidagi klipid eraldi ei ole nii mõnus vaatamine, kogu komplekt koos vähe parem...
                          Ma olen kuulnud, et osad inimesed kirjutavad brauseri aadressiribale watchseries ja siis mingi whatevs parasjagu töötava tähekombinatsiooni sinna lõppu. Ma ei kinnita ega lükka ümber, et just äsja töötas seda teed pidi 8nda oktoobri saade, kuigi oli allegedly eelnimetatud saidil endiselt Jon Stewarti nime sisaldava pealkirjaga. Allegedly.


                          Mõnevõrra seotud poindina oma küsimus. Kui minu peresse laekus windows 10, siis lõpetas firefox flash videote mängimise ära. Heli tuleb, aga ekraan on roheline. Uuesti installimine ei mõika. Ideid? Chrome'il seda muret pole. Aga ehk on selle probleemi lahendamine vähem valulik kui Chrome'ile üle minemine?
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Ma olen kuulnud, et osad inimesed kirjutavad brauseri aadressiribale watchseries ja siis mingi whatevs parasjagu töötava tähekombinatsiooni sinna lõppu. Ma ei kinnita ega lükka ümber, et just äsja töötas seda teed pidi 8nda oktoobri saade, kuigi oli allegedly eelnimetatud saidil endiselt Jon Stewarti nime sisaldava pealkirjaga. Allegedly.
                            Thank you very fcking much !!!
                            Mdea kuidagi googeldades ei tulnud see vaste välja. Igastahes toimib !

                            Kommentaar




                              Mis selle näitleja nimi on, kes 0.57 sekundi peal seal videos on ja kes suitsu kimub?

                              Kommentaar


                                Kuidas twitteri twiite siia foorumisse postitada nii nagu oleks seda twiiti foorumis kohe näha nagu nt äsja manu teemas Katk tegi selle Fellaini twiidiga?
                                Proovisin, panin twiidi url twitteri kastidesse, aga ei midagi...võtsin sealt url´st selle sama numbri kombinatsiooni, mida oli näha ka, kui hakkasin quoetima Katki twitteri posti, aga ei midagi.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X