320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok proovin ka. kellelgi on Claire's Birthday laulu International Conspiracy?

    Kommentaar


      Kuidas saab Digi TV-es teemapakettidest lahti? Mul juba kümme päeva möödas, aga ikka on.

      Kommentaar


        tee restart

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          tee restart
          Ei aita

          Kommentaar


            Algselt postitas Max313 Vaata postitust
            Kuidas saab Digi TV-es teemapakettidest lahti? Mul juba kümme päeva möödas, aga ikka on.
            !!! 165 !!!
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Algselt postitas Scooter Vaata postitust
              !!! 165 !!!

              Miks see number ?

              Kommentaar


                © Elion 2006 | Klienditeenindus: 165, Teenuste tugi 606 9966 | info@elion.ee
                Supplies!

                Kommentaar


                  on kellegil jagada slaid fifti laulu Believe Me When I Wish Good Luck

                  Tänan juba 1000 korda ette ära
                  Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                  Ken Lee tulibu dibu douchoo

                  Kommentaar


                    Ma uurin maad, et ega kellegil ei ole ühte teatud jõulu raamatut. See raamat oli pehmete kaantega, A4 formaadis ning suhteliselt õhuke. Raamatus oli piltidena sees jõuluvana tegemised, hästi täpselt ja detailselt joonistud. Ühe pildi peal oli hästi palju tegevust jne. Lõpus (vist, võis olla ka keskel) oli pilt kus taevas olid suured virmalised ning päkapikud vaatasid neid taevas.

                    Kui on kellegil seda raamatut, siis oleks väga teretulnud pildid ning oleks nõus hea hinnaga ostma isegi.

                    Äitah.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      heh...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        heh...
                        ma arvan, et sul ei ole siis
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          Ma uurin maad, et ega kellegil ei ole ühte teatud jõulu raamatut. See raamat oli pehmete kaantega, A4 formaadis ning suhteliselt õhuke. Raamatus oli piltidena sees jõuluvana tegemised, hästi täpselt ja detailselt joonistud. Ühe pildi peal oli hästi palju tegevust jne. Lõpus (vist, võis olla ka keskel) oli pilt kus taevas olid suured virmalised ning päkapikud vaatasid neid taevas.

                          Kui on kellegil seda raamatut, siis oleks väga teretulnud pildid ning oleks nõus hea hinnaga ostma isegi.

                          Äitah.
                          Muide nüüd on see raamat ka kõvade kaante vahele pandud, nimi on vist "12 kinki jõuluvanale". Aga kust seda saada võiks ei tea, sest ma nägin seda raamatukogus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            Ma uurin maad, et ega kellegil ei ole ühte teatud jõulu raamatut. See raamat oli pehmete kaantega, A4 formaadis ning suhteliselt õhuke. Raamatus oli piltidena sees jõuluvana tegemised, hästi täpselt ja detailselt joonistud. Ühe pildi peal oli hästi palju tegevust jne. Lõpus (vist, võis olla ka keskel) oli pilt kus taevas olid suured virmalised ning päkapikud vaatasid neid taevas.

                            Kui on kellegil seda raamatut, siis oleks väga teretulnud pildid ning oleks nõus hea hinnaga ostma isegi.

                            Äitah.
                            ma tean mida sa mõtled ning mul on see isegi olemas. Kahjuks Jõgeval, ise olen hetkel Tallinnas.

                            Kommentaar


                              Esimene raamat on siis lihtsalt "Jõuluvana" ning teine raamat on "12 Kinki Jõuluvanale". Kui kellegil on need olemas siis saatke sõnum oma pakkumisega, äitah.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                millisest poest võiks leida konjakit/brändidt, mille pudeliks on klaasist mõõk?

                                vaja üks vend rüütliks lüüa ja väheke juua
                                tänud
                                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X