320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Abi\'

    kirjastuse toimetaja ytles konkreetselt - kaks \'t\'-d. she should know.
    vaatsin oma varasemaid poste ja issandissand, ise sama reegli vastu korduvalt eksinud.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Abi\'

      tõmbasin Kill Bill vol.1. - pilt tõmbleb
      tõmbasin Kill Bill vol.2 - pilt tõmbleb
      tõmbasin Matrix Revolutioni - pilt tõmbleb

      Äkki keegi oskab öelda mis on probleem. Hääl jookseb hästi aga pilt täiega tõmbleb. Teiste filmidega probleeme pole.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Abi\'

        probleem on selles, et tõmbasid. mine ja parem osta.

        aga muidu võib olla 3 probleemi.
        1. tarkvaraline ehk tõmmatud fail ongi selline
        2. tarkvaraline ehk arvutis olevad codecid ja muu jama pole paigas
        3. riistvaraline ehk probleem asub tooli ja arvuti vahel.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Abi\'

          võibolla ka mingi nutikas autorikaitsesüsteem äkki?
          aeg-ajalt on kazaast tulnud mp3-dega nt olnud jama, et peale paarikümnesekundilist mängimist hakkab tegema häält, nagu teeb \'viskav\' cd. olla mingi piraatlusevastane nõks, a mida ma ka tean.
          muide ei viici uut posti teha, aga kui kellelgi on mõni dvd varasemate tarantino filmidega, siis oleks abiks, kui ta selle mulle maha tahaks ärida.
          /me ka uues sajandis ja dvd-mängimise riistapuu riiulis.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Abi\'

            Originally posted by Funky_Moses


            tõmbasin Kill Bill vol.1. - pilt tõmbleb
            tõmbasin Kill Bill vol.2 - pilt tõmbleb
            tõmbasin Matrix Revolutioni - pilt tõmbleb

            Äkki keegi oskab öelda mis on probleem. Hääl jookseb hästi aga pilt täiega tõmbleb. Teiste filmidega probleeme pole.
            Ega sa juhuslikult ei tõmmanud neid pumbast? Minul on ka sealt tõmmatud filmidega selline probleem, igalt poolt mujalt tõmmatud töötavad hästi.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Abi\'

              mul oli sama probleem - et pilt võbises/värises/tõmbles - appi tuli www.divx.com

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Abi\'

                Originally posted by m1kk


                Originally posted by Davids



                Meil k2ib etas pr22ga kordamine ja 6ps tagus seda meile nagu puuga p2he
                Imelik, et sulle midagi muud õpetatud pole, või siis tõepoolest taob õpetaja teid puuga pähe. Kui nii, siis tulemused on silmaganähtavad. Otsi abi
                Eriline naljavend Hahahaaaa..........
                Mida sa rebid siin mingid inside naljad we????
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Abi\'

                  Kuule m1kk kui sa yritad mulle siin mingita paska keerata v6i m6nitusi v2ljam6elda sellep2rast et me Dannariga vingusime yksteisega \"kunagi\"............siis mida sa ootad pane mulle ban v6i midaiganes.............
                  Ega sellep2rast midagi ei muutu ma teen uue kasutaja ja asi vask ..............
                  Ma v6in teha kasutajaid palju tahan ja ajada k6igiga sellist \"paska\"
                  See n2itab kui n6rk sa oled


                  742617000027
                  (sic)
                  (515)
                  MAGGOT

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Abi\'

                    Originally posted by Davids


                    Kuule m1kk kui sa yritad mulle siin mingita paska keerata v6i m6nitusi v2ljam6elda sellep2rast et me Dannariga vingusime yksteisega \"kunagi\"............siis mida sa ootad pane mulle ban v6i midaiganes.............
                    Ega sellep2rast midagi ei muutu ma teen uue kasutaja ja asi vask ..............
                    Ma v6in teha kasutajaid palju tahan ja ajada k6igiga sellist \"paska\"
                    See n2itab kui n6rk sa oled



                    Tegelikult on minu arust nii, et ban pannakse ip-le.Vähemalt kui mina bänni sain, sain küll ip-leAga head moded-adminnid võtsid selle maha


                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Abi\'

                      Originally posted by Roberto Carlos


                      Originally posted by Davids


                      Kuule m1kk kui sa yritad mulle siin mingita paska keerata v6i m6nitusi v2ljam6elda sellep2rast et me Dannariga vingusime yksteisega \"kunagi\"............siis mida sa ootad pane mulle ban v6i midaiganes.............
                      Ega sellep2rast midagi ei muutu ma teen uue kasutaja ja asi vask ..............
                      Ma v6in teha kasutajaid palju tahan ja ajada k6igiga sellist \"paska\"
                      See n2itab kui n6rk sa oled



                      Tegelikult on minu arust nii, et ban pannakse ip-le.Vähemalt kui mina bänni sain, sain küll ip-leAga head moded-adminnid võtsid selle maha



                      Selge no ega siis midagi arvatavasti saate minust varsti lahti:P
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Abi\'

                        arvatavasti selline jutt paljudele ei meeldi,ent siuke looder nagu ma ka olen,siis julgen ikka küsida,et ega kellegil juhuslikult kõvakettal mõnda referaati mõnest kunstnikust ei juhtu olema?
                        lugu selline,et õps on,nagu ikka,üks paras psühh ning tema arvates on ta aine universumi keskpunkt.minu osaks ses asjas lihtsalt nii palju,et ma ausalt ei viitsi seda teha.
                        siinkohal loodan kogu südamest,et ta seda foorumit ei külasta.ehk siiski mitte,kuna tema jaoks ei ole ilmselt küllalt kultuurne asi see jalgpall,et puhta barbaarne ju.
                        referaat ei pea kindlasti mingi äss olema,ma oleks ka komega rahul.
                        kallile abistajale saaks osaks siis minu südamlik tänutunne.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Abi\'

                          kas maailma kõige popim disainer Philippe Starck on piisavalt kunstnik? kardetavasti ei, aga siuke peaks mul leiduma
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Abi\'

                            Originally posted by rohelineKonn


                            kas maailma kõige popim disainer Philippe Starck on piisavalt kunstnik? kardetavasti ei, aga siuke peaks mul leiduma
                            kahjuks mitte.
                            täpsemalt on teemaks siis maalikunstnikud, ajastu ja stiil on vaba, ainult et popkunstnik ei tohiks olla.
                            sellest on muidugi kahju, sest muidu oleksin hea meelega teinud mõnest graffiti kunstnikuks. aga õps on nii krdi \"inteligent\" meil, et ei pea seda üldse kunstikski.
                            kust kurat võtab ta omale õiguse sellist väga vaieldavat seisukohta, et mis on kunst ja mis mitte, õpilastele faktina esitada?
                            anyway-kui keegi saaks aidata, siis suured tänud.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Abi\'

                              Nii äkki keegi oskab aidata.Nimelt on selline probla, et kui hakkan CM 01/02 mängu loadima, siis lööb mingi errori ja viskab mängust välja, aga uut mängu alustada saab.Midagi taolist on et plaadil peaks nagu mingi probla olema, aga plaat täiesti korras

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Abi\'

                                Originally posted by Roberto Carlos


                                Nii äkki keegi oskab aidata.Nimelt on selline probla, et kui hakkan CM 01/02 mängu loadima, siis lööb mingi errori ja viskab mängust välja, aga uut mängu alustada saab.Midagi taolist on et plaadil peaks nagu mingi probla olema, aga plaat täiesti korras
                                see juhtus sul arvatavasti mängu seivides. Mul on ka mõnikord olnud, et ära seivin siis järgmine kord enam loadida ei saa. See võib juhtuda siis, kui arvuti lülitad varem välja, kui mäng on ära seivitud.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X