320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Abi\'

    Originally posted by Funky_Moses


    Originally posted by Roberto Carlos


    Nii äkki keegi oskab aidata.Nimelt on selline probla, et kui hakkan CM 01/02 mängu loadima, siis lööb mingi errori ja viskab mängust välja, aga uut mängu alustada saab.Midagi taolist on et plaadil peaks nagu mingi probla olema, aga plaat täiesti korras
    see juhtus sul arvatavasti mängu seivides. Mul on ka mõnikord olnud, et ära seivin siis järgmine kord enam loadida ei saa. See võib juhtuda siis, kui arvuti lülitad varem välja, kui mäng on ära seivitud.
    Selge nüüd ma sain aru miks enam loadida ei saa.Oli vist jah korra nii, et arvuti jooksis enne savemise lõppu kokku.Igatahes tänud

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Abi\'

      Originally posted by mazz

      täpsemalt on teemaks siis maalikunstnikud, ajastu ja stiil on vaba, ainult et popkunstnik ei tohiks olla.

      tsiteerides kõiki netihoolikuid: MEGAIRWWWWWWWWW ookok, inside joke
      vat oleks sule välja pakkund yhe kõva loo warholist, aga nüüd ime näppu
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Abi\'

        Originally posted by fittibaldi


        Originally posted by mazz

        täpsemalt on teemaks siis maalikunstnikud, ajastu ja stiil on vaba, ainult et popkunstnik ei tohiks olla.

        tsiteerides kõiki netihoolikuid: MEGAIRWWWWWWWWW ookok, inside joke
        vat oleks sule välja pakkund yhe kõva loo warholist, aga nüüd ime näppu
        see pole minu vaimusünnitus,need on põhimõtteliseslt mu superinteligentsiga õpsi sõnad.ta ei öelnud seda küll ühes lauses,aga umbes nii jah.
        kes on warhol?kui ma ka muud ei leia,siis vale autor oleks ikka parem kui mitte midagi.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Abi\'

          Originally posted by mazz
          kes on warhol?
          aiai.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Abi\'

            No kui sa nimepidi Andy Warholi ei tea, siis ometi need teosed peaksid ometi mingil määral tuttavad olema:Campbelli tomatisupp ja Marilyn Monreo


            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Abi\'

              Warholist peaks iga rumalukene teadma kasvõi Rolling Stone\'i keelt kujutavat logo.

              aga seoses kogu selle teemaga paluksin kaasfoorumlaste abi. teretulnud oleks referaat, mis vähemalt 4-5 A4 pikk. teema on täiesti ükstapuha. aitäh. mikk@nufc.pri.ee või mikkjurjens@hotmail.com. tähtajaks pühapäeva kesköö.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Abi\'

                Ses suhtes et... Kui piraatlus on foorumis keelatud, siis pean oma kohuseks siin kohal mainida, et kellegi teise töö oma nime all esitamine on kah intellektuaalse omandi vargus. Või umbes nii...
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Abi\'

                  Originally posted by Jaan


                  Ses suhtes et... Kui piraatlus on foorumis keelatud, siis pean oma kohuseks siin kohal mainida, et kellegi teise töö oma nime all esitamine on kah intellektuaalse omandi vargus. Või umbes nii...
                  keegi ei varasta ju midagi, lihtsalt küsitakse abi, mille andmine on vabatahtlik.
                  muidu need warhol\'i tööd on üldiselt teada jah,lihtsalt ei ole kunsti alal eriline ekspert. referaadist oleks igatahes kindlasti abi, fittibaldi, kui viitsiksid jagada siis võiksid öelda kui pikk see on, mis programmiga tehtud ja kui mahukas fail.
                  aga selline \"üksteise koolimurede lahendamine\" on minu arust hea mõte, mul endal oleks näiteks kellele iganes välja pakkuda üks tasemel lühiessee teemal \"moodne õnn\".

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Abi\'

                    Originally posted by Magpie


                    Warholist peaks iga rumalukene teadma kasvõi Rolling Stone\'i keelt kujutavat logo.

                    aga seoses kogu selle teemaga paluksin kaasfoorumlaste abi. teretulnud oleks referaat, mis vähemalt 4-5 A4 pikk. teema on täiesti ükstapuha. aitäh. mikk@nufc.pri.ee või mikkjurjens@hotmail.com. tähtajaks pühapäeva kesköö.

                    Issandjumal, kui on ükskõik mis teema kuidas sa siis hakkama ei saa? Mingeid huvisi sul ikka on ju? Njuukasteljunaitid? Tee word lahti, kirjuta natuke, pane paar pilti ja ongi valmis.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Abi\'

                      Kellegi teise töö oma nime all esitamine, isegi siis kui see on tehtud teise nõusolekul, pole üldse ilus. Vangi ei panda, aga no vähemalt ülikoolist viskaks ma inimesi selle eest küll välja.

                      Tõesti - neli-viis lehte, pane kahene reavahe, tõmba ääri kitsamaks, pilte ja graafikuid ning asja võib valmis saada kahe tunniga. Paar viidet kah ja ajab keskas asja ära küll.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Abi\'

                        Originally posted by Jaan


                        Kellegi teise töö oma nime all esitamine, isegi siis kui see on tehtud teise nõusolekul, pole üldse ilus. Vangi ei panda, aga no vähemalt ülikoolist viskaks ma inimesi selle eest küll välja.

                        Tõesti - neli-viis lehte, pane kahene reavahe, tõmba ääri kitsamaks, pilte ja graafikuid ning asja võib valmis saada kahe tunniga. Paar viidet kah ja ajab keskas asja ära küll.
                        sa alahindad sügavalt mu looderlikkust.:P

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Abi\'

                          Originally posted by mazz

                          fittibaldi, kui viitsiksid jagada siis võiksid öelda kui pikk see on, mis programmiga tehtud ja kui mahukas fail.
                          pardonks, aga tundub, et see fail on läinud nii mu puutrist kui paberversioonina sahtlist.
                          so get up and start working! :P
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Abi\'

                            Originally posted by Cerny Petr


                            Ilus hooaeg oli. Väike meenutus sellest----->Meenutus(Save Target As)
                            Salvestasin ilusasti ära, nautisin heli ja pildi kooskõla, meel läks rõõmsaks. Vaatsin, et siin leheküljel veel palju teisigi asju mida tõmmata aga võta näpust, tahab DIVX-it, mida mina aga installida ei saa, piirangud peal. Milles asi? Esimese lingi avas ju ilma probleemideta...
                            Help needed
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Abi\'

                              Originally posted by Magpie
                              aga seoses kogu selle teemaga paluksin kaasfoorumlaste abi. teretulnud oleks referaat, mis vähemalt 4-5 A4 pikk. teema on täiesti ükstapuha. aitäh. mikk@nufc.pri.ee või mikkjurjens@hotmail.com. tähtajaks pühapäeva kesköö.

                              Sa teed ilmselgelt nalja, kuigi mõned siin aru ei saa, aga mulle meenub hoopis oma kiviaegne ülikooliaeg. Minu lemmiktegevus oli suvalisel teemal igasuguseid asju töid valmis kirjutada. Õppejõud just väga positiivselt asjale ei vaadanud, kui võtsin kätte ja kirjutasin näiteks mingi koduloolises aines Pier Paolo Pasolinist. Aga jubeda innuga sai seda tehtud ja sada korda huvitavam tundus kui Hurdast või Jannsenist kirjutada.
                              Aga point on selles, et kirjutage oma tööd ometigi ise. Elus tuleb võib-olla tulevikus vähe võimalusi oma loovust ja mõtlemisvõimet proovile panna.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Abi\'

                                Vaata, asi ongi selles, et keskkoolis ei oskatagi ette kujutada, mis orjapõlv ees ootamas on ja selle asemel, et nautida esseede kirjutamist eksistentsialistlikel teemadel, üritatatakse igal võimalikul ja võimatul juhul seanahka vedada. Tagantjärele tuleb tarkus alati kohale, aga proovi sa oma elukogemust noorematele edastada . Ma tean väga hästi, olin ise ka selline
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X