320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Abi\'

    Originally posted by jyriöö


    Vaata, asi ongi selles, et keskkoolis ei oskatagi ette kujutada, mis orjapõlv ees ootamas on ja selle asemel, et nautida esseede kirjutamist eksistentsialistlikel teemadel, üritatatakse igal võimalikul ja võimatul juhul seanahka vedada.
    ah mis sa luiskad, mina saan siiani seanahaga edukalt hakkama:P
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Abi\'

      Originally posted by fittibaldi


      Originally posted by jyriöö


      Vaata, asi ongi selles, et keskkoolis ei oskatagi ette kujutada, mis orjapõlv ees ootamas on ja selle asemel, et nautida esseede kirjutamist eksistentsialistlikel teemadel, üritatatakse igal võimalikul ja võimatul juhul seanahka vedada.
      ah mis sa luiskad, mina saan siiani seanahaga edukalt hakkama:P
      Kle mina enam ei saa
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Abi\'

        Paluksin siiralt teie abi kallid kaaskodanikud!
        Nimelt on mul üks pikk-pikk ingliskeelne tekst vaja tõlkida eesti keelde ja seoses kooli lõpetamisega pole aega suurt seda teha, seega paluks abi. Kui keegi teab mõnda programmi, mis saaks sellega hakkama võiks seda soovitada ja mida rutem seda parem.

        Ette tänades: Sarvik.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Abi\'

          järjekordne abipalve:
          teatud mängude puhul nagu näiteks fifa 2004 kaob mul pidevalt keset mängu gamepad tagant ära ja tagasi seda panna ei saa. ma kuulun aga playstation\'i koolkonda ja seega klaviatuuriga eriti osav ei ole.
          suhtkoht spetsiifiline proble küll, a äkki keegi ikka oskab midagi soovitada?

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Abi\'

            ehk keegi oskab aidata, mul nimelt mäng: Midnight Club 2, kuid alati nii kui ma mängima hakkan siis jookseb mäng kokku...muusika ja muu jääb käima aga sõita ei saa ega midagi...ehk keegi oskab kuidagi aidata...
            And The Scorer is ...Wanchope

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Abi\'

              Jälle tüütan siin rahulikke inimesi oma muredega..aga tegu on tõesti hädaolukorraga.
              Mu kuradi arvuti kõvakettalt haihtub järjekindlalt mälu. Norton Antivirus viiruseid ei tuvasta ja ka netis tehtud spetsiaalne scan praegu levivate ussviiruste leidmiseks ei andnud tulemusi.
              Paar päeva tagasi update\'isin oma windows\'i, kuni eilseni tundus kõik korras olevat, aga siis kadus terve päeva jooksul 2GB!!! Täna jätkus asi samas vaimus. Suurt midagi polegi enam alles.
              Ilmselt on tegu väga spetsiifilise problega ja on väga raske antud infi põhjal täpselt öelda, milles asi, aga kui kellegil on vähegi ideid selles suhtes, siis võiks teada anda.
              Kui teil hakkaks kõvaketta mälu järsult vähenema, siis mida võtaksite esimese asjana ette?
              Ette tänades,

              Mazz

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Abi\'

                Originally posted by costarica


                ehk keegi oskab aidata, mul nimelt mäng: Midnight Club 2, kuid alati nii kui ma mängima hakkan siis jookseb mäng kokku...muusika ja muu jääb käima aga sõita ei saa ega midagi...ehk keegi oskab kuidagi aidata...
                kle mul oli sama asi ,ma tegin seepeale restardi ja seejärel reinstalli...kui see ka ei aidand ,tegin uuesti sama protseduuri ja kae imet ,mõjuski

                Aga kui ikka ei mõju, siis korda veelkord sama asja...
                Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Abi\'

                  Originally posted by mazz

                  Mu kuradi arvuti kõvakettalt haihtub järjekindlalt mälu.
                  vähemalt sa pole üksi, mul täna terve päev sama jama olnud.
                  pidevalt on teade ees, et \'jooksen mälust tyhjaks janiiedasi\'..viskasin kõik ebavajalikud failid kus see ja teine, ja poole tunni pärast sama lugu. wattafaak is gõuin on? :S
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Abi\'

                    Originally posted by mazz
                    Kui teil hakkaks kõvaketta mälu järsult vähenema, siis mida võtaksite esimese asjana ette?
                    ega järgnev ei ole vist realistlik 2GB suuruste vähenemiste osalt, kuid mina vaataks üle kõik temp kataloogid - näiteks explorer võib ju arvata, et ta peab salvestama kõik külastatud lehed koos graafikaga kõvakettale, sama ka kõikide netist avatud failidega, mis kusagile temp kataloogi jäävad jne. muud küll pähe ei kipu tulema.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Abi\'

                      Originally posted by SleepWalking


                      Originally posted by mazz
                      Kui teil hakkaks kõvaketta mälu järsult vähenema, siis mida võtaksite esimese asjana ette?
                      ega järgnev ei ole vist realistlik 2GB suuruste vähenemiste osalt, kuid mina vaataks üle kõik temp kataloogid - näiteks explorer võib ju arvata, et ta peab salvestama kõik külastatud lehed koos graafikaga kõvakettale, sama ka kõikide netist avatud failidega, mis kusagile temp kataloogi jäävad jne. muud küll pähe ei kipu tulema.
                      Temporary Internet Files ja Temp folderid sisaldasid kahepeale 4,2GB faile.
                      On see normaalne ja kas need võib ära kustutada ilma et hiljem probleeme tekiks?

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Abi\'

                        Originally posted by mazz
                        Temporary Internet Files ja Temp folderid sisaldasid kahepeale 4,2GB faile.
                        On see normaalne ja kas need võib ära kustutada ilma et hiljem probleeme tekiks?
                        temp. int. files sisaldab exploreri salvestatud faile, aga ka netist tõmmatud ning näiteks installeeritud programmide installeerimisfaile. usutavasti võib suurema osa sellest maha kustutada küll (aga alati tasub üle vaadata suuremad failid). sama ka temp kataloogiga, identifitseeri mittevajalikud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Abi\'

                          Originally posted by SleepWalking
                          temp. int. files sisaldab exploreri salvestatud faile, aga ka netist tõmmatud ning näiteks installeeritud programmide installeerimisfaile. usutavasti võib suurema osa sellest maha kustutada küll (aga alati tasub üle vaadata suuremad failid). sama ka temp kataloogiga, identifitseeri mittevajalikud.
                          Temp. int. files\'i folderi lasin tühjaks. Selle sisu oli u.1GB. Jama on aga selles, et kõik seal olnu (cookies) on küll läinud, aga kõvakettale ruumi juurde ei tulnud. Temp. folderit ei julge esialgu puutudagi, seal paistab olevat väga palju igast imelikke faile, mille vajalikkusest mul aimugi pole.
                          A kustkohast saaks ma lõpetada sellise massilise kettale salvestamise?

                          Muide, avastasin, et arvuti user\'ite seas on mingi asp.net machine a... user. Seda userit mina küll teinud ei ole , on see normaalne, et arvutil on mingi oma user?

                          Suur jama ühe sõnaga, äkki keegi oskab aidata?

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Abi\'

                            Isiklikult kasutan sellist programmi
                            , mis ise kustutab kõik arvutisse koguneva pasa ära.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Abi\'

                              Btw, härrased, ärge laske salvestada temp. int. files kausta 4.2 GB eest jama. IE->Tools->Internet Options->Temp. Int. Files Settings ja sealt sättige kõvakettale lubatav träni kõvasti väiksemaks. Eriti need, kel kõvaketta mahust kunagi ei jätku.

                              Nuhkvara vastu aitab ka Spy Sweeperi nimeline programm. www.webroot.com
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Abi\'

                                Originally posted by jyriöö


                                Btw, härrased, ärge laske salvestada temp. int. files kausta 4.2 GB eest jama. IE->Tools->Internet Options->Temp. Int. Files Settings ja sealt sättige kõvakettale lubatav träni kõvasti väiksemaks. Eriti need, kel kõvaketta mahust kunagi ei jätku.

                                Nuhkvara vastu aitab ka Spy Sweeperi nimeline programm. www.webroot.com
                                Muuseas, internet files settings\'i järgi ongi mul ainult 200MB lubatud, aga siiski oli seal üle 1GB.
                                Nende nuhkvara vastaste progredega on mul aga kurbi kogemusi - eelmine, mida kasutasin, kustutas ka vajalikke faile, mistõttu mul tuli lõpuks format c teha.
                                A kas keegi oskab välja pakkuda, milles veel probleem võib olla - temporary faile on küll kahtlaselt palju, aga mälu haihtub kõvakettalt ka siis, kui hetkel netis ei surfa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X