320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ei tea, ei ütleks. Harjumusest hakkasin uutele postitustele vajutama, aga läks hoopis nii, et kõik teemad olid järsku loetud. :S
    Harjumise asi. Chrome puhul mulle meeldib just see history värk. Miski ei kao ära ning netilehed, kuhu soov minna leiab väga ruttu üles
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      General Admission mis tähendab? kas kontserdil võib see tähendada seisukohta?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas Evu Vaata postitust
        General Admission mis tähendab? kas kontserdil võib see tähendada seisukohta?
        seda ehk seisukohta tähendab see tõepoolest.

        Kommentaar


          tänud, kontserdi kohta ma tahtsingi teada. 9.juuli oasis wembley here i come!!
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Soovitage häid saite, kus müüakse DVD'sid heade hindadega ja mida saaks usaldada. Tekkis huvi paar kontserdi dvd tellida
            E-Bay'st ikka saab ju

            Kommentaar


              Video Codec..........DIV 3
              Audio Codec..........MPEG-1 MP3


              VLC näitab ainult pilti. Tõmbasin kaks mingit Mpeg-1 koodekit ka aga normaalselt jooksma ei saanud. Ajakulu on läinud liiga suureks, et edasi guugeldada. Lollikindel abi?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Keegi seda 42GO plaat ei taha minuga jagada? Arvasin, et plaat on 99 krooni nagu enamus need Eesti nalja plaadid aga 199 oli hoopis. Aga plaati tahaks sellegi poolest!
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    TÄnud!

                    tra, miks coldplayl on talk laulust 2 erinevat versiooni, erinevad sõnad on samuti. ma ei saa aru enam millist lugu ma kitarri peal tahan mängida. hakkan ise laulma kuid sõnad ei lähe vabsee kokku.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      8.klassi keemia

                      Kuidas tähistatakse

                      3 kloori molekuli
                      3 kloori aatomit

                      Ise puudusin sellel päeval kuna olin haige .
                      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                      Kommentaar


                        miks öeldakse ingliskeelses pressis nt Germany national team ja England striker? (ehk riik nimetavas käändes)

                        Estonian goalkeeper kõlab ju märksa loogilisemalt kui Estonia goalkeeper. üks näitab rahvust ja teine kuuluvust rahvuskoondisesse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mr Self Destruct Vaata postitust
                          8.klassi keemia

                          Kuidas tähistatakse

                          3 kloori molekuli
                          3 kloori aatomit

                          Ise puudusin sellel päeval kuna olin haige .
                          1)3Cl2

                          2)3Cl

                          Kommentaar


                            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                            üks näitab rahvust ja teine kuuluvust rahvuskoondisesse?
                            Ise vastasid küsimusele.

                            Kui on kirjutatud Roda JC and Estonia striker Andres Oper, siis sellega rõhutataksegi seda, et ta kuulub rahvuskoondisesse.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              kreeka rooma maadlus eesti keeles

                              E:inglise keeles siiski
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                kreeka rooma maadlus eesti keeles

                                E:inglise keeles siiski
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X