320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas Noonik


    online-translator, mis tõlgib lauseid inglise keelest eesti keelde? very thank you
    Tõbras?

    http://www.zone.ee/alosi/myproge/myprog31.zip Sellest võib ka kasu olla.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Vaja saada Finlux rc 550 manuaali.Keegi teab mingit toredat lehekülge kus selliseid asju leida võib?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Kas keegi teab kust saab, või on kellelgi arvutis Allan Roosilehe laul \"Turvamees\" Palju tänu ette

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas 17


          Kas keegi teab kust saab, või on kellelgi arvutis Allan Roosilehe laul \"Turvamees\" Palju tänu ette
          Palun.
          http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=9ED81EA05CC6 0BD4
          Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Algselt postitas wwwares


            Algselt postitas 17


            Kas keegi teab kust saab, või on kellelgi arvutis Allan Roosilehe laul \"Turvamees\" Palju tänu ette
            Palun.
            http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=9ED81EA05CC6 0BD4
            Suur, suur aitäh!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Ok Tallinna inimesed!!! Oleks vaja teada, kuidas kõige kiiremini saaks kesklinnast(ütleme virust) Lasnakale... punasele tänavale. Vanasti käisin nii, et tramm nr. 4 sõitsin majaka põiki ja sealt buss nr. 50 edasi.. aga kuna praegu tramm 4 vist ei sõida, siis millised oleksid teised variandid?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas taku*


                Ok Tallinna inimesed!!! Oleks vaja teada, kuidas kõige kiiremini saaks kesklinnast(ütleme virust) Lasnakale... punasele tänavale. Vanasti käisin nii, et tramm nr. 4 sõitsin majaka põiki ja sealt buss nr. 50 edasi.. aga kuna praegu tramm 4 vist ei sõida, siis millised oleksid teised variandid?
                Takso

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  no tra... selle peale ma tuleks ise kah.. aga rahage ei ole sedasi küll priisata, et iga väiksema asja pärast taksist tellida.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas taku*


                    no tra... selle peale ma tuleks ise kah.. aga rahage ei ole sedasi küll priisata, et iga väiksema asja pärast taksist tellida.


                    Sry ..siis ei oska aidata-ei ole ammu ammu ühistransporti kasutanud ja ei ole enam ammu Tallinna inimene ka-kuigi tahaks väga aidata.Sry taku!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Algselt postitas Kristina


                      Algselt postitas taku*


                      Ok Tallinna inimesed!!! Oleks vaja teada, kuidas kõige kiiremini saaks kesklinnast(ütleme virust) Lasnakale... punasele tänavale. Vanasti käisin nii, et tramm nr. 4 sõitsin majaka põiki ja sealt buss nr. 50 edasi.. aga kuna praegu tramm 4 vist ei sõida, siis millised oleksid teised variandid?
                      Buss nr 44 Viru keskuse terminalist.
                      Maha tuleks siis minna Pikri või P.Pinna peatuses.

                      Kas 19 ei oleks parem idee. Ta ju samal marsruudil mis 44 aga teistpidise tiiruga? Aga ega ma enam ei mäleta, kus see Pinna või Pikri asusidki. Aga minu arust jõudis ta Punasele tänavale enne kui 44.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Amm, mul mingi mp3 pleier, millele saab lugusid jms peale panna nii, et lükkad lihtsalt sinna USB auku onju. Enne töötas kõik korralikult, aga nüüd kui ma selle sisse lükkan ja my computerist avada tahan ütleb mulle, et this drive needs to be formated.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas taku*


                          Ok Tallinna inimesed!!! Oleks vaja teada, kuidas kõige kiiremini saaks kesklinnast(ütleme virust) Lasnakale... punasele tänavale. Vanasti käisin nii, et tramm nr. 4 sõitsin majaka põiki ja sealt buss nr. 50 edasi.. aga kuna praegu tramm 4 vist ei sõida, siis millised oleksid teised variandid?
                          35 ja kergeraksu halli juures maha
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Selline lugu Wyclef Jean - Heaven\'s in New York. see lugu on filmist One last thing. kas keegi oskab jagada soovitusi, kust saada võiks. ise olen juba praktiliselt käega löömas:S
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Mulda vaja vedada,kust transporti saab?
                              Äkki kellegil sugulane,tuttav omab ja sõidab?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Kui keegi teab sellist tümpsust laulu, mille refräänis kõlevad sõnad: Like that, itś just the way it is (vms), siis võiks öelda nime ning esitaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X