320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas Saarlane


    Kui keegi teab sellist tümpsust laulu, mille refräänis kõlevad sõnad: Like that, itś just the way it is (vms), siis võiks öelda nime ning esitaja.
    suht informatiivne seletus, peaks märkima
    aga kas Run-DMC \"It\'s Like That\" ei või olla? sõnad siin.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      see on jah run dmc laul... vh1 pealt nägin eile videot

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas taku*


        see on jah run dmc laul... vh1 pealt nägin eile videot

        oojaa, see on surematu laul.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Just Tänud vincentile

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Kuidas kõige kiiremine nüüd hommikul bussiga Tallinnast - Tabasallu saab? Kust kohast ja miskell öelge palun.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas Evu


              Kuidas kõige kiiremine nüüd hommikul bussiga Tallinnast - Tabasallu saab? Kust kohast ja miskell öelge palun.
              Ma usun, et marsaga minek oleks kindalm ja kiirem.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Küsin siin sest ei oskanud küsmiust kuskil mujal esitada.

                Miks ei või kaabeltelevisioonipakkuja näidata ARD-i pealt MM? Kaabeltvpakkuja kanalil on teade, et Eesti autortite ühingult saadud kirja alusel ei või näidata blabla...

                Et siis miks?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas Zaeka


                  Küsin siin sest ei oskanud küsmiust kuskil mujal esitada.

                  Miks ei või kaabeltelevisioonipakkuja näidata ARD-i pealt MM? Kaabeltvpakkuja kanalil on teade, et Eesti autortite ühingult saadud kirja alusel ei või näidata blabla...

                  Et siis miks?
                  Hotbirdi Ard näitas mingit kultuurijama Inglismaa mängu ajal.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas Zaeka


                    Küsin siin sest ei oskanud küsmiust kuskil mujal esitada.

                    Miks ei või kaabeltelevisioonipakkuja näidata ARD-i pealt MM? Kaabeltvpakkuja kanalil on teade, et Eesti autortite ühingult saadud kirja alusel ei või näidata blabla...

                    Et siis miks?
                    Asi ikka teleõigustes. Näiteks käis umbes aastajagu päevi tagasi (või varemgi) meediast läbi ka uudis, et Eestis enam YLE pealt Soome vutikoondise kval-mänge ei näe. Ja kui paari aasta eest kablafirmad hea hunniku Vene kanaleid valikust ära korjasid (sh ntv futbol jne), oli põhjus sama - litsentsid kehtivad konkreetsete riikide kohta ja makstakse nende eest hullu pappi ning trahvid on sellest tulenevalt sama vinged.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Asi ikka teleõigustes. Näiteks käis umbes aastajagu päevi tagasi (või varemgi) meediast läbi ka uudis, et Eestis enam YLE pealt Soome vutikoondise kval-mänge ei näe. Ja kui paari aasta eest kablafirmad hea hunniku Vene kanaleid valikust ära korjasid (sh ntv futbol jne), oli põhjus sama - litsentsid kehtivad konkreetsete riikide kohta ja makstakse nende eest hullu pappi ning trahvid on sellest tulenevalt sama vinged.
                      Selge,tänud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        hüppasin paari meetri pealt peakat vette ja mõtlesin sama hooga korraks ka põhja sukelduda.
                        kusagil 3-4 meetri peal aga hakkas rõhk liiga kiire sukeldumise pärast kõrvadele ja tulin sama kiiresti pinnale tagasi. nüüd on juba mitmendat päeva kõrvades vesi sees.
                        ühe jala peal olen juba hüpanud ja kõrvu küljest ära lõikama ei hakka aga kõik muud nipid ja soovitused on väga teretulnud!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Hoia nina kinni ja ürita õhku läbi kõrvade puhkuda!
                          Mihkel on lammas!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            natuke suurem pähkel suurele ringile..

                            nimelt tahaks telekat arvutiga ühendada, et noh filme vaadata läbi teleri..

                            AGA!

                            ei ole ühtegi nõutud ava, et kaablitki muretseda

                            ettepanekuid.. mingeid variante üldse et toimima asi saada??

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              No kurat ma üritan juba pikemat aega oma ketast formatida, aga teatud hetkel suudab ta mulle teatada, et mul harddrive üldsegi puudub

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas ek
                                hüppasin paari meetri pealt peakat vette ja mõtlesin sama hooga korraks ka põhja sukelduda.
                                kusagil 3-4 meetri peal aga hakkas rõhk liiga kiire sukeldumise pärast kõrvadele ja tulin sama kiiresti pinnale tagasi. nüüd on juba mitmendat päeva kõrvades vesi sees.
                                ühe jala peal olen juba hüpanud ja kõrvu küljest ära lõikama ei hakka aga kõik muud nipid ja soovitused on väga teretulnud!
                                Kõrvaarst.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X