320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Basshunteriks saamiseks on sul esmalt vaja teha endale ilgelt rõve soeng, võtta paar kommi (ostetud Terrariumi juurest Koljalt) ja siis vaata edasi, mis juhtub
    Issand, ma olen nii vaimukas, et nutt tuleb peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      otsige mulle palun mingi jehoova teema siin. Võib ka jeebus, tsiisus, jumal või niisama usuteema ka olla.
      hallo? ühtegi usuvenda ple?

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        paluksin mingi normaalse programmi, millega ise muusikat valmistada.

        Selline millega saab ikka tümpsu taha panna ja siis hittloo teha ja pärast skyplussi saata ja voila olengi järgmine basshunter.

        Aitäh
        FruityLoops

        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        T[mbasin t'na endale USSEE playeri vmt ja sellega tuli kaasa mingine google pask, mis ei lase mul t'pit'hti kirjutada ja kui ma seal [he asja peale vajutan, siis ta laseb vapsjee hierogl[[fe mul. Kas keegi oskab ;elda, kuidas sellest lahti saada_ Sest no nii ei saa elada. Isegi k[sim'rki ei lasknud mul panna. TaskManageris panin ka igasuguse pasa kinni, aga ei aidanud. Selle peale vajutades ka midagi teha ei saa, sest seal on ainult kastid. Palun aidake!
        Format C aitab alati
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Millise hea äriideega tulid eestlased välja seoses suvel toimuva tantsupeoga?

          Kommentaar


            Teevad mingisuguseid rahvusmustriga jalanõusi.

            Kommentaar


              mingi paar kuud on juba Kalju reisist aega, ja reporteris pole ikka mängu kohta mingit klippi tulnud. Mis jama on?

              Kommentaar


                Oleks vaja oma korteri wifi parooli, kuid ühtegi paberit ega midagi pole. Kuidas see kätte saada?

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                    Oleks vaja oma korteri wifi parooli, kuid ühtegi paberit ega midagi pole. Kuidas see kätte saada?
                    variant on ruuter resetida ja tekitada uus võrk

                    Kommentaar


                      kas kaheksakümnendad lähevad moodi ?

                      Kommentaar


                        Kas ma olen õigesti aru saanud, et Madonna kontserdile Tallinnas, müüakakse kokku 70 000 piletit? Kui suur osa neist Eestis müüakse?

                        Kommentaar


                          vabal turul on piletid, nii palju kui eestlased ostavad nii palju jääbki.
                          Tõsiselt kaa mõtled, et mingi osa jäetakse spetsjomm Eestisse?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Et siis korraga pannakse müüki ja kui venelased on kiiremad siis on 70 000 piletit moskvas ja meie sügame kotte edasi?

                            Kommentaar


                              usutavasti küll, jah

                              Metallica'ga oli ju täpselt samamoodi?!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                ei tea ei käinud ausaltöeldes. Aga 5ndal siis tulevad müüki, et nagu võimalik saada ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X