320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Abi\'

    Mazz mina soovitaks sul nende küsimustega pöörduda näiteks hinnavaatlus.ee portaali foorumisse. Seal leidub neid arvutifriike rohkem, kes kindlasti aitavad sind mitu korda kiiremini kui siinsed jalgpallifoorumi puupead
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Abi\'

      Mine tea, seal kindlasti mingid friigid koos, kes räägivad ainult endile arusaadavas keeles, aga siit sain ma näiteks ühe \"puupea\" käest lingi, mis tekitas ilma probleeme kaasa toomata 4,2GB vaba ruumi.
      Pikk ja raskestijälgitav lause, aga ühe sõnaga: Tänud, Daywalker!

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Abi\'

        Originally posted by daywalker


        Mazz mina soovitaks sul nende küsimustega pöörduda näiteks hinnavaatlus.ee portaali foorumisse. Seal leidub neid arvutifriike rohkem, kes kindlasti aitavad sind mitu korda kiiremini kui siinsed jalgpallifoorumi puupead
        Külastasin soovitatud foorumit. Mõned vastused juba käes, mõtlesin siis, et laskun tagasi maa peale ja küsin \"puupeade\" käest, mida järgnevad pärlid tähendada võiksid?

        *system restore ka tarbib, seda ruumi saad piirata. tee kõik failid nähtavax siis näed mis toimub

        *Lase Device manageris IDE kanalid ja kõvaketas maha, tee restart ja su viga peaks kadunud olema

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Abi\'

          Selline imelik abipalve. Ega kellegil ei ole juhtumisi kodus elektrilise kalapüügiriista skeemi, või siis äkki keegi oskab mind juhatada sellisele leheküljele, kus see olemas oleks. Ma täpselt ei tea mis selle nimi on, aga ma usun, et te saite must aru.

          P.S. Ma ei hakka kalu püüdma :P
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Abi\'

            Mina kui inimene kes naudib kalapüüda tean seda enamvähem kuidas saab seda teha! Samas tahtmatult tuleb tahtmine teada millex sul seda skeemi vaja kui sa kala ei püüa! ja kui püüax siis ma ei annax seda ültse
            Vaikne.....

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Abi\'

              ootoot, naudid elektriga \'kalapüüda\'??? proovi dünamiiti ka siis.
              vahvad harrastuskalurid meil siin.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Abi\'

                Ma ainult natukene, aga noh, kui keegi on nii hea, siis võib mulle privaatsõnumi saata ja siis anda see skeem. Hädasti oleks tarvis

                P.S. see aparaat ju nii nõrk, et ainult uimastab kalad korraks. No nii 20 sekundiks.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Abi\'

                  ega kellelgi ei juhtu kodus olema tt-d või äärmisel juhul makarovit?
                  sellist, millel seerianumber maha viilitud. et poleks võimalik tuvastada.

                  ps. ega ma ei soovigi kedagi tappa. ainult sedasi natukene kõhtu haavata...


                  -m-
                  lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Abi\'

                    Kuradi junn probleem. Täna panen arvuti käima, aga näen display suurus on suht metsas, aga mul alati olnud 800x600x Pikslit vms asja. Noh oli tänagi peal, aga toho tonti. Dislpay oleks pidanud olema ikka sitaks suurem . Kruttisin natuke ekraani, et suurus oleks õige. Sain õigeks, aga üks hetk tahan CMi mängima hakkata ja ekraan muutub järsku hiigla suureks.

                    Suht segane seletus kuna ma ei tea arvutist midagi eriti palju. Nii, et kui keegi sai aru ja teab minust rohkem, siis oleksin tänu väärt .
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Abi\'

                      Kas kellegil on mõni Autoroute software ... oleks väga vaja seda

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Abi\'

                        Originally posted by Henryfan


                        Kuradi junn probleem. Täna panen arvuti käima, aga näen display suurus on suht metsas, aga mul alati olnud 800x600x Pikslit vms asja. Noh oli tänagi peal, aga toho tonti. Dislpay oleks pidanud olema ikka sitaks suurem . Kruttisin natuke ekraani, et suurus oleks õige. Sain õigeks, aga üks hetk tahan CMi mängima hakkata ja ekraan muutub järsku hiigla suureks.

                        Suht segane seletus kuna ma ei tea arvutist midagi eriti palju. Nii, et kui keegi sai aru ja teab minust rohkem, siis oleksin tänu väärt .
                        sea aga sammud K-Arvutisalongi juurde.....
                        ½121½

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Abi\'

                          ega keegi ole pidanud kunagi paberile kirjutatud NOOTE arvutisse saama? mis proget selleks küll vaja võiks olla ja kas seda ka kuskilt netist saab?

                          tänud ette
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Abi\'

                            Originally posted by fittibaldi


                            ega keegi ole pidanud kunagi paberile kirjutatud NOOTE arvutisse saama? mis proget selleks küll vaja võiks olla ja kas seda ka kuskilt netist saab?

                            tänud ette
                            Progresid palju erinevaid loomulikult, aga ise kasutan ja julgen ka soovitada näiteks Fruity Loops\'i ja Adobe Audition\'it. Kui tahad just otseselt meloodiat teha, siis on Fruity vast isegi parem, kuigi asjale pihta saamine võib algul natuke aega võtta, kuna erinevaid võimalusi on pea lõputult.
                            Netist leidmisega on ikka nii, et kes otsib see leiab.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Abi\'

                              Originally posted by mazz


                              Originally posted by fittibaldi


                              ega keegi ole pidanud kunagi paberile kirjutatud NOOTE arvutisse saama? mis proget selleks küll vaja võiks olla ja kas seda ka kuskilt netist saab?

                              tänud ette
                              Progresid palju erinevaid loomulikult, aga ise kasutan ja julgen ka soovitada näiteks Fruity Loops\'i ja Adobe Audition\'it. Kui tahad just otseselt meloodiat teha, siis on Fruity vast isegi parem, kuigi asjale pihta saamine võib algul natuke aega võtta, kuna erinevaid võimalusi on pea lõputult.
                              Netist leidmisega on ikka nii, et kes otsib see leiab.
                              ei taha meloodiat teha. vaja on, et noodid nt pildifailina raamatukaante vahele saaks - ainus variant mis ma olen seni välja mõelnd, on need corelis joonistada. see aga võtaks umbes paarkümmend aastat aega..
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Abi\'

                                Kui ma tahan Neroga plaadile mõnda mängu kirjutada, kas siis tuleb valida Data CD või Other Data?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X