320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Evu Vaata postitust
    ilus muru on seal kaugelt vaadates minu arust.
    jah jah jah. seal saaks kindlasti mõni pealinna punt korralikult trenni teha
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Kuhu parandusse oleks mõtekas viia I pod apple 80 gb?Garantii on kehtetu nii,et soovitage ikka sellist kohta,mis papist täiesti tühjaks ei tõmbaks.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Mis sel viga on?

        Kommentaar


          Ei taha teine ennast sisse lülitada,lükkab selle apple märgi ette ja lülitab end kohe välja.
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Äkki on siis aku lihtsalt tühi? Mul ka sellist asja ette tulnud.

            Kommentaar


              Ma oleks pidand ikka kirjutama sulgudesse,et asi ei seisne aku tühjuses.Ühe korra olen juba seda poodikut parandanud aga siis oli ikka asi selles,et kukkusin mälus peaga tissplei katki ja pidin selle tagajärjel oma rahakotti tühjendama 1500 krooniga.Nii,et jälle toimub selle poodikuga mingi ajunuss,mille tagajärjel ma ilmselt situn räigelt pappi jälle.
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Kas sul on see plastmassist viienda põlvkonna iPod Classic? Kui räigelt pappi välja köhida ei taha, siis pane teine 1500 ja natuke enam juurde ning osta parem uus alumiiniumkattega 120 GB Classic.

                Seda on väga raske mälus peaga katki kukkuda. Minu oma kukkus kord trepist alla ja jäi täiesti terveks, kui välja arvata üks klaas ekraanil, mis on seal seetõttu, et mul mingit kaitsekilet pole.

                Kommentaar


                  Ma ei tea täpselt ,mis generatsiooni oma see poodik on aga ma tean seda ,et see haypoood on räige telliskivi.Aga usu mind disspleid on väga lihtne katki kukkuda aga eniveiis hetkel ei seisne probleem disspleis vaid mingis sisemises probleemis,mis ei tekkinud mälus olekus ,vaid rahulikult laulude pealelaadimise ajal.
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Mul on ka see õuna logo vist juhtme küljesviibimise ajal tulnud Aga restarti oled proovinud? Menu + center nupud.

                    Kommentaar


                      See on lapsik. Mu Ipod Mini(tänapäeva mõistes mitte-kuigi-mini) on saanud vett ja kukkumisi mitemeid kordi. Mingil Ajal on isegi kõikide errorite ema ette visanud, aga peale paari 'koputust' ja laadimisjuhtme sisse-välja seksi on ikka jalule tõusnud.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        õõõõõ , pikemat aega vaatan jub aknast välja ja kerge pilve taga mingi kohapeal vilkuv asii , vägahuvitav :P
                        aga mis asii see on

                        Kommentaar


                          mis on Darth Vaderi IQ ?

                          Kommentaar


                            eks ta sinna 100 kanti ikka ole...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Üleeile oli järjekord 0, aga siis ka muidugi kõik alles läksid saarde. Praegu on ilmselt üsna jõhker, aga vabagraafik - iga kolmveerand tunni tagant läheb mingi laevuke ikka välja.
                              18.02 olin sadamas
                              18.58 oli praamil
                              ulme kui kiirelt läks seekord
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                kuidas leida normaalset tööd?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X