320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teisele küsimusele:

    Kommentaar


      suitsuandur paigalda 2poolse ehitusteibiga. mingit saasta teipi ära kasuta.

      tüüblid aitavad kruvil paremini laes püsida (eeldab augu ette puurimist)

      aga üldiselt teip on kõige mõistlikum, ei jopi lage jne...

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        3. Suitsuanduri paigaldamine.

        Kaasas on kruvid ja tüüblid. Mida kuradit ma nende tüüblitega teen. Keeran kruvidega lihtsalt lakke, või on tüüblitel mingi kasulik funktsioon ka?
        Kui on soov puurida, siis soovitan ise puidust tüüblid teha. Vähemalt mina tegin nii.

        Kommentaar


          lasin kruvid otse liistu külge. Tänud siiski.

          Kommentaar


            mõttetu, imo... ma olen ise pigem teibivend

            Kommentaar


              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
              Ei, kuule, olen Google-st teadlik. Tulemused mis sa sealt saad on pmst. kõik erinevad, nagu siin juba öeldi, teema ongi küsimuste ja nende vastuste jaoks, mõtlesin et ehk keegi teab kohe vastust.

              ---

              Kust võiks leida videoklipi Eesti - Venemaa 2-1 väravatest? YouTube-st võttis ERR maha ja Googlega ei leidnud.
              LFC

              Kommentaar


                Tipa-Tapa
                Kui pead silmas maaliinide bussijaama. Otsejoones mööda Juhkentali tänavat, kuni vastu tuleb Staadioni tänav, siis kääna vasakule ja kohe-kohe näed otsitavat objekti.

                OK miski buss sõidaks kah, aga bussiga sõidaks sa vaid 1 peatuse
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Või kesklinna bussikas ehk Viru alune terminal? Ikkagi, omad jalad.

                  Bussiga - Estonia teatri juurest nr 17/17A (käib suht harva), kaks peatust, tuled natuke tagasi, vasakule, otse.

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    1. Miks on mobiilne internet aeglane? Peaks olema see umbes 300 EEK/kuu pakett. USB modem taga nii nagu käib.

                    kas võib olla asi selles et mobiili levi kehva? Või on nii et väljaspool 3g leviala polegi midagi head oodata?


                    ?
                    Kogu Tallinn peaks olema kaetud 3g levialaga seega siin peaksid saama igaljuhul seda kasutada. Isegi halva 3g leviga töötab internet täiesti normaalsel kiirusel. Väljaspool 3g-d on ta tõesti väga aeglane. Samas oli mul probleeme kiirusega mingi aeg tagasi ja pärast pikemist jamamist avastasin mingid troojad...kui arvuti puhas siis hakkas jälle normaalselt tööle. Samas kui kasutad emt oma siis võiksid seadistuste alt vaadata et sul oleks ikka pandud networki all wcdma prefferred.
                    2002 FC EBS Team
                    2003 FC Nimeta
                    2004 FC Nimeta
                    2005 FC Nimeta
                    2006 Tallinn United FC
                    2007 Tallinn United FC

                    Kommentaar


                      asun 3G levialast väljas. Kiiruseks näitab max umbes 40kbit/s aga üldiselt kõigub see 0 ja 20 vahel nagu jumal juhatab. Tihti näitab lihtsalt 0. Niiet ma ei tea.. EDGE vist võiks ju rohkem välja anda või ei?

                      ja mis see wcdma on või kuidas seda kontrollida?

                      Kommentaar


                        sa ise oled itimees???

                        Kommentaar


                          ei ole itimees. Google on ka tuttav asi. Aga laisk olen

                          Kommentaar


                            Millal viimati mõni eestlane koondise eest kübara tegi?

                            Kommentaar


                              arbeiter mitu head aastat tagasi andorra vastu vist.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Millal Eesti Karikavõistluste järgmise vooru loosimine toimub?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X