320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui passi teed, passipildi saab teha MKAs endas.

    Kommentaar


      Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
      kui passi teed, passipildi saab teha MKAs endas.
      äkki sa mõtled asutust nimega KMA?

      Kommentaar


        ahjaa,
        õigus
        Alates jaanuarist 2008 on KMA suuremates büroodes võimalik isikut tõendava dokumendi taotlemiseks vajalik foto teha kohapeal tasuta.
        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
        Klavani debüüt Meistrite liigas!

        Kommentaar


          Algselt postitas stark Vaata postitust
          esiteks.. oleks kena kui sa küsimuse õigesti vormistaksid.
          Kui vana peab vähemalt olema..

          arvan et 16 .. aga vaja kirjaliku vanema avaldust.
          Vaidlen vastu,olen ise sõitnud 5 aastaselt koos saatjaga ja ilma saatjata 12 aastaselt.See oleneb täiesti lennufirmast kah,SAS näiteks ei oleks lubanud 12 aastaselt,aga Estonian-air lubas.

          Kommentaar


            Miks Eestis ei osata teid ehitada? Nii kõnni kui auto omasid.

            Kommentaar


              Kas sa mõtled, et need lagunevad nii kiirelt või midagi muud?

              Kommentaar


                Lagunevad nii kiirelt.

                Kommentaar


                  Topivad lubjakivi sisse ja nii nad läevadki.

                  Kommentaar


                    Kui nüüd Schumi saabub, siis algab ta punkti loendamine nullist ikka??? Või antakse Massa oma talle?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Kui nüüd Schumi saabub, siis algab ta punkti loendamine nullist ikka??? Või antakse Massa oma talle?
                      Türa, sa oled idioot.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Türa, sa oled idioot.
                        Türa sa vigund see on rumalate küsimuste sektor, fakk sa ajad mind nii närvi !!! Kuule mis me siin netis ikka paugume, tahaks sind silmast silam ka näha! Mina ütlen aja Sina koha(Tallinna piires),nõus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Türa sa vigund see on rumalate küsimuste sektor, fakk sa ajad mind nii närvi !!! Kuule mis me siin netis ikka paugume, tahaks sind silmast silam ka näha! Mina ütlen aja Sina koha(Tallinna piires),nõus?
                          nullist. Ja ära ole nii ära tõusnud mees, kuule. Tõsiselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            nullist. Ja ära ole nii ära tõusnud mees, kuule. Tõsiselt.
                            MA ei mõista kui ma küsin küsimuse mis on rumal, aga siiski ma olen rumalate küsimuste sektoris, miks on see talle probleemiks!?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              MA ei mõista kui ma küsin küsimuse mis on rumal, aga siiski ma olen rumalate küsimuste sektoris, miks on see talle probleemiks!?
                              Kämoon, vasta talle siis samamoodi, mitte ära hakka kohe lubama molli anda. natuke piinlik hakkab lõpuks ju. Kui sa oled nagu mingi härg, kellele näidata suvaliselt keskmist näppu ja sa pröökama kukud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Kämoon, vasta talle siis samamoodi, mitte ära hakka kohe lubama molli anda. natuke piinlik hakkab lõpuks ju. Kui sa oled nagu mingi härg, kellele näidata suvaliselt keskmist näppu ja sa pröökama kukud.
                                Mapole lubanud talle molli anda, ma tahaks teda lih. näha päriselus kah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X