320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Area records on nagu mandri vms. rekordid - Aasia/Okeaania, Aafrika, Põhja-Ameerika jne.

    Kommentaar


      Kuidas valitakse tähtsatel tiitlivõistlustel nt. Berliini MM inimesi kes seal maskottide sees peavad olema? Eriti Berliini MM võistlustel kus on neil lastud üsna vabalt tegutseda, Boltiga rõõmustada jne.

      Kommentaar


        Palju vahtraleht maksab?
        .

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Area records on nagu mandri vms. rekordid - Aasia/Okeaania, Aafrika, Põhja-Ameerika jne.
          tänkjuu...mõistatasin ise kahh mis se AR tähendab
          b-day

          Kommentaar


            Keegi targem ehk oskab öelda palju maksis 10 aastat tagasi kõneminut emt'lt emt'le.

            Kommentaar


              Kuulge on keegi reede õhtul foorumis?

              Mul on word 2007. ja mingi nuss on bulletitega...

              Vahepeal teeb nii:

              * some random text, kus bullti järel on mingi autospace

              ja siis teeb nii

              *ei ole tühikut ega mitte midagi vahepeal.

              Et nagu kidas ma saan selle tühiku vms sinna vahele tekitada ilma et peakn ise 3x sapce vajutama...


              EDIT: Pole vaja enam vist. Juba joon

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Keegi targem ehk oskab öelda palju maksis 10 aastat tagasi kõneminut emt'lt emt'le.
                delta pakett oli minu mälu järgi 2,75 .. võrgust olenemata.. ega ta praegu eriti odavam pole
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Oli mingi Smarti reklaam smartil. Migi jänes karjus: Pidupidupidu!!!

                  Lõvi karjus JÄNES_JÄNES-JÄNES!!!

                  EDIT: ehk siis olek seda vaja mul ää?

                  Kommentaar


                    Chinchillad:

                    Miks on 2 tk parem, kui üks? Mida teha, et isased ei saaks paarituda omavahel?

                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar




                      miks vabadusesammas jälle perses on? jälle ei põle see juu.. ainult rist
                      http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                      Klavani debüüt Meistrite liigas!

                      Kommentaar


                        Kas Pöörane seiklus mõne hooaja jooksul Eestisse ka jõudnud on?

                        Kommentaar


                          küsimus oli vist pigem, kas seiklejad on Eestisse jõudnud? mina ei oska sellele vastata.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            küsimus oli vist pigem, kas seiklejad on Eestisse jõudnud? mina ei oska sellele vastata.
                            Sina jagasid lahti selle küsimuse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Kas Pöörane seiklus mõne hooaja jooksul Eestisse ka jõudnud on?
                              On küll,see oli 10 hooajas,hetkel käib vist 7 hooaeg tv 6-es.

                              Kommentaar


                                Suured tänud, Saarlase uudishimu sai rahuldatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X