320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas stark Vaata postitust


    kust kuradi august sellised sünnivad?
    ms viga, täitsa okei ju
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      kui neljal juhul viiest läpakas pärast sisselülitamist pilti ette ei võta, kuigi vent hakkab undama ja tulukesed süttivad, siis on asi ilmselt emaplaadis? kõvaketas on tal igal juhul õhtal, aga BIOS peaks ikka ju ette kargama?

      Kommentaar


        Meesmuiste või keegi teine, kes jagab videondusest - mul oleks vaja võtta DVD-lt kaks kaadrit ja salvestada pildifailina trükikõlbuliku resolutsiooniga. Kuidas ma seda teen?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Enamusel DVD vaatamise programmidel peaks väike take screenshot nupp olema. Loomulikult ma eriti ei viitsi sellele mõelda kuna soovisid vastust ainult oma peikalt meesmuistelt.

          Kommentaar


            Ahjaa mul oli ka üks küsimus - WHO THE FUCK ARE MAN UNITED?!?!?!

            Kommentaar


              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
              Enamusel DVD vaatamise programmidel peaks väike take screenshot nupp olema. Loomulikult ma eriti ei viitsi sellele mõelda kuna soovisid vastust ainult oma peikalt meesmuistelt.

              Nojah, proovisin näituseks vlc-ga, aga seal on see konks - snapshot on 72 dpi resoga. Mul on vaja vähemalt 240.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                Ahjaa mul oli ka üks küsimus - WHO THE FUCK ARE MAN UNITED?!?!?!
                Use the fucking google

                Kommentaar


                  Noh häkkerid. Kuidas ma saan oma tv/monitori (MPEG4 tüüner sisse ehitatud) näitama panna tasuta Eesti kanaleid?

                  1. Proovisin vanakooli toaantenniga ja tulemuseks olid udused analoogkanalid ETV, K2 ja TV3.
                  2. Kuna seinas on olemas ka TV/raadio augud, siis sai proovitud ka telekakaabliga, kuid tulemus oli null.
                  3. Proovitud sai uuema toaantenniga ja tulemuseks ~28 digikanalit (mida ei näidanud) ning 2 analoogkanalit (ETV, K2).

                  Millised võimalused veel oleks?
                  1. Maja on uus ja mingit katuseantenni meil pole (ilmselt ei saagi olema - naaber vist läbi oma katuseakna ronida ei lase).
                  2. Katsetada võimsama toaantenniga?
                  3. Igasugu kuumaksetega asju pakkuda pole mõtet, vaja on TASUTA! Teises toas on niigi Elion, kuid see raibe ei näita TV6'te.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                    Noh häkkerid. Kuidas ma saan oma tv/monitori (MPEG4 tüüner sisse ehitatud) näitama panna tasuta Eesti kanaleid?
                    mõistlik oleks ilmselt olemasoleva toaantenniga veel proovida, muutes selle asukohta ja suunda. digi-signaal ei levi sarnaselt analoogsignaalile "läbi seinte", pigem peegeldub pindadelt jne - mul kodus (saatjast ehk teletornist vast 20km kaugusel) piisab sellest, kui suunata antenni asemel kasutatav tavaline lüheldane traadijupp vastasmaja poole, traadijuppi püsti tõstes või proovides keerata signaali algallika poole signaali ei taga signaali. ehk lõpuks oleneb kõik asukohast - samas üldiselt pole eestis mingit püssi antenni selleks küll vaja.

                    Kommentaar


                      Mis vahe on alkoholivabal siidril ja limonaadil?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Mis vahe on alkoholivabal siidril ja limonaadil?
                        Kurat seda teab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Mis vahe on alkoholivabal siidril ja limonaadil?
                          vahe on valmistamise viisis, kusagil toiduainetööstuse ettekirjutistes on kindlasti kirjas mis on siider .. limonaad on aga ilmselt niivõrd rahvapärane nimi gaasidega siirupiveele, et seda kusagil kirjeldatud pole.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Mis kool Lehola peatuse läheduses asub?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                              kui neljal juhul viiest läpakas pärast sisselülitamist pilti ette ei võta, kuigi vent hakkab undama ja tulukesed süttivad, siis on asi ilmselt emaplaadis? kõvaketas on tal igal juhul õhtal, aga BIOS peaks ikka ju ette kargama?
                              Emaplaat jah kindlasti. Paar kuud tagasi oli endal sama lugu läpakaga (HP Pavilion dv2000) ja öeldi kohe, et emaplaat. Ma ei tea, kas sul ka HP pavilion aga neil pidid emaplaadid koguaeg õhtale minema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Mis kool Lehola peatuse läheduses asub?
                                Lehola lasteaed ja algkool.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X