320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju F1 autod kütust võtavad sajale?

    Kommentaar


      Kuskil 0.7L läheb 1km'le. Seega 100km = 70L

      Kommentaar


        väga hea. Aga kus mu Avrili poster on?

        Kommentaar


          Miks demokraatia on tarkade meelest halvim?

          PS! Ootaks Vince'i-suguste pikemaid kirjutisi.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            väga hea. Aga kus mu Avrili poster on?
            Ma soovin seda isiklikult sinu kätte anda, mitte kellegi kaudu..
            Igastahes, kui ma ei eksi siis sa käisid minu ees Konsumis.. siis mõtlesin, et oleks hea olnud sulle see poster kätte anda :P

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu&co
              Hmm mullegi kõrva silma jäänud et, nii mõnigi seda väitnud.
              Winston Winstoniks, viitsiksid Sa mulle kirjutada sel teemal pisut enda mõtteid?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Miks demokraatia on tarkade meelest halvim?
                veider...
                mina pole midagi sellist kuulnud ega lugend,






                .

                küll tean ma midagi taolist, et demokraatia on väga väga halb, kuid siiski paremat meil pole vms.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  ei, Tofoa, me ei taha sinu homseid koolitöid sinu eest ära teha .
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    ei, Tofoa, me ei taha sinu homseid koolitöid sinu eest ära teha .
                    Well, ettekande teeksin siiski mina. Aga teie mõtted ja vihjed oleksid teretulnud
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      ei, Tofoa, me ei taha sinu homseid koolitöid sinu eest ära teha .
                      Epic FAIL

                      Edit:Selle peale me võttame
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        No üks suur puudus on sama, miks on vabakasvatus halb - inimestele antakse palju õiguseid, kuid na unustavad, et koos õigusega käib kaasas ka vastutus. Ja kui me vaatame mis kasvõi siin Eestis toimub - lolle on palju ja neid kasutatakse julmalt ära, seejuures on kõik JOKK ning ärakasutajad tunnevad ennast karistamatult ning jätkavad ja kannatajateks on masside kaupa lolle. Mida ma Eesti all silmas pidasin, proovi ise ära mõistatada.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          demokraatia
                          Sirp (2003):
                          See on igipõline küsimus valgustatud monarhi otstarbekusest. Platonist saadik on filosoofid ja ühiskonnateadlased vaielnud, milline riigikord on parim. Alati on leidunud neid, kes arvavad, et parim on see, kui riiki juhib üks isik, kel on absoluutne võim – seda muidugi juhul, et see isik on tark, hea ja üldse kõrgeima vaimsusega. Ta juhib oma alamad nagu karja sinna, kus tollel on kõige parem. Sellele on aga vastu väidetud, et ükskõik kui hea see monarh ka poleks, säärane võim on põhimõtteliselt ebamoraalne, sest surub alla kõikide teiste inimeste vaba tahet, eneseväljendust jne. Seepärast, kuigi demokraatiast kujuneb alati suur nägelemine, olevat see siiski parim ja õiglaseim viis asju ajada.
                          (M.Mutt)

                          Mutt eliidist (2005)

                          Mutt demokraatiast (2006):
                          Demokraatia igipõline paradoks on, kui rahvas hääletab demokraatia kaotamise poolt.Hoopis sagedamini juhtub, et demokraatlikult valitud erakond ja selle klikk muutuvad ebademokraatlikuks.
                          Arvati, et vabade ja ausate valimistega läheb Lähis-Ida riikides “kõik paika”. Eriti jahmatav oli Hamasi võit Palestiinas: rahvas valis selle, keda ta “ei tohiks” valida, terroriorganisatsiooni. Esmalt küsigem, millel põhines ameeriklaste optimism, et vabade valimistega läheb kõik korda.Ameeriklased lähtuvad sellest, et liberaalne demokraatia on midagi universaalset, mille poole kogu inimsugu instinktiivselt püüdleb. Ja niipea kui luua vastavad tingimused, lupsab see iseenesest sisse nagu õhuhapnik. See pole aga nii lihtne.
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Ma soovin seda isiklikult sinu kätte anda, mitte kellegi kaudu..
                            Igastahes, kui ma ei eksi siis sa käisid minu ees Konsumis.. siis mõtlesin, et oleks hea olnud sulle see poster kätte anda :P
                            Millal? Miks sa käppa viskama ei tulnud ää?

                            Kommentaar


                              Plaanis soetada koolis kasutamiseks väiksemat sorti läptop.

                              Oskab keegi soovitada midagi? Võiks ka uuemaid mänge jooksutada.

                              Kommentaar


                                Väiksemat sorti laptopid ja uuemad mängud ei lähe kokku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X