320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal kaotas Eesti koondis viimati seisuga 0:2 ? (enne eilset mängu)

    Kommentaar


      kasahhidele vist sõprusmängus.

      Kommentaar


        Algselt postitas s2nd3r Vaata postitust
        Millal kaotas Eesti koondis viimati seisuga 0:2 ? (enne eilset mängu)
        Veebruar 11, 2009. Kasahstani vastu.

        Kommentaar


          Mis süsteemiga saab autole uued dokumendid, kui ma suutsin vanad ära kaotada? Lihtsalt lähen Ark-i ja saan sealt uued või peab maksma ka?

          Kommentaar


            Helista ARK-i ja küsi

            Kommentaar


              Algselt postitas varix Vaata postitust
              Mis süsteemiga saab autole uued dokumendid, kui ma suutsin vanad ära kaotada? Lihtsalt lähen Ark-i ja saan sealt uued või peab maksma ka?
              Riigilõivu pead ilmselt ikka maksma.

              Kommentaar


                kas teab keegi, kuskohast (restoran vms.) Tallinnas võiks saada põdrapraadi?

                Kommentaar


                  Margus Hunt

                  Selline palve siis, et tahan seda pilti mis sloleht.ee lehel on, aga kuna seal on väga väike, siis äkki keegi leiaks sama pildi suuremana? Aitäh

                  Kommentaar


                    Mitu aastat läheks aega klubil, mis alustaks kõige madalamast liigast ja saaks iga aasta aste kõrgemale, et jõuda Inglise liiga püramiidil kõige kõrgemale?

                    Kommentaar




                      kas keegi mul sellise asja viitsib ära lahendada? lahendused ja värgid ilusti olemas n shit.

                      auhinnaks on 2 vabalt valitud õlu pudelit.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        .xls.doc? Wtf Evu joonud oled jälle ve?

                        Kommentaar


                          mis on?

                          ma täpselt ei saa aru mida sa mõtled. aga kui mõtled, et see pask exelis on, siis on sul õigus. õpetaja andis sellise jama.
                          tingimused selle ülesande jaoks on järgmised:

                          Kodune töö peab täitma alltoodud tingimusi.
                          1. Diagrammidel on loogilised pealkirjad ja telgede nimetused (kui vajalik, siis ka legend).
                          2. Kõik diagrammid on loodud eraldi töölehtedele.
                          3. Hinnete diagrammil algavad hinnete väärtused hindest "2". Selleks määrad diagrammi
                          koostamise tesises etapis (Source Data) vahelehel Series sisestusväljas Category (X)
                          axis labels piirkonnaks tabelist hinnete väärtuste veeru (asetad kursori sisestusväljale ja
                          märgid hiirega tabelis vastavad lahtrid). Samamoodi lisad aastaarvud 2. ülesande 4.
                          punktis koostatavale diagrammile.
                          4. Leitavad suurused on koondatud uutesse tabelitesse. (Kõikidel tabelitel on pealkirja read
                          või veerud.)
                          5. Kui võimalik, on valemeid kopeeritud.
                          6. Kõik leitavad ligikaudsed väärtused on ümardatud sajandikeni.
                          7. Kui ülesande küsimus nõuab sõnalist vastust, siis on see ka töölehel kirjas.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Tõmbasin faili alla ja mul näitab, et sellel on laiend .xls.doc, eks siis .doc tegelikult. Windows muidugi tahab seda wordis avada ja sealt paistab mingi roppus ainult vastu. Excel näitab normaalset jah.

                            Aga üldiselt on nende tingimuste nimekiri juba nii pikk, et selle läbi lugemine on juba 2 õlut väärt. Aga selle tegemine...ma ei tea tund, kaks?

                            Kommentaar


                              see oleks ülipro kui homseks saab valmis, aga teeme siis maailma esimese 3D nelipacki sulle kui ära teed.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                sorry bro, passin seekord

                                Kommentaar

                                Working...
                                X