320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile hakkas täitsa lambist 1 kurgumandel valutama, valus on neelata ja rääkida. Põdesin angiini viimati ca 2-aastaselt. Kuidas ravida?
    slimm.ee

    Kommentaar


      Ülemiste keskuses saab raha vahetada kuskil? Esmaspäeval Lätti minek.
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Tellisin Living.ee lehelt voodi. Voodi tuli Saksamaalt ja õpetus on ka Saksakeelne. Alguses on mõni sõna ka inglise, prantsuse ja hollandi keeles. Aga juhend ise edasi on ainult pildid + saksakeel.

        Minu küsimus on selline, et kas neil on kohustuslik eestikeelne juhend kaasa panna või mitte?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Tellisin Living.ee lehelt voodi. Voodi tuli Saksamaalt ja õpetus on ka Saksakeelne. Alguses on mõni sõna ka inglise, prantsuse ja hollandi keeles. Aga juhend ise edasi on ainult pildid + saksakeel.

          Minu küsimus on selline, et kas neil on kohustuslik eestikeelne juhend kaasa panna või mitte?
          Hea, et üldse sealt voodi kätte said.
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
            Hea, et üldse sealt voodi kätte said.
            6 nädalat ootasin, mis oli ka max tarneaeg...Ja siis sellest veel nädal ja siis tõi kulleri-Dima ära. Ja läks mõni päev mööda, kui helistati ja uuriti ega mul mingeid juppe ülearu ei ole...et kellelgi nagu on puudu. Ja nüüd ma siis üritan kokku panna seda. Kruvikeeraja andis just alla, niiet ma ei tea sitt, vitt ja vankrimääre - Saksa nael on tugevam kui Hiina kruvikeeraja.

            Kommentaar


              Algselt postitas NOT Vaata postitust
              Ülemiste keskuses saab raha vahetada kuskil? Esmaspäeval Lätti minek.
              saab küll raha vahetada,
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Minu küsimus on selline, et kas neil on kohustuslik eestikeelne juhend kaasa panna või mitte?
                Minu teada küll, kui on Eestis registreeritud firma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Tellisin Living.ee lehelt voodi. Voodi tuli Saksamaalt ja õpetus on ka Saksakeelne. Alguses on mõni sõna ka inglise, prantsuse ja hollandi keeles. Aga juhend ise edasi on ainult pildid + saksakeel.

                  Minu küsimus on selline, et kas neil on kohustuslik eestikeelne juhend kaasa panna või mitte?
                  Mis seal juhendis nii kirjutada on?
                  Olen nii voodi, öökapid, kummuti ja selle elutoa värginduse (telekaalus, riiul ja kapike) tellinud On24 poest ja kõik juhendid on ainult piltidena olnud. Mõned numbrid ka olid abiks ja erilist probleemi kraami kokkusättimisega küll polnud.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                    Jep,see peaks aitama, aga ei aidand mind, olen nagu terve guugli läbi käind, ega muidu ei küsiks siit.Aga siiski tänud viitsimise eest.
                    Tuttav itimees, kes minu arvutis pahandust teinud trojanist lahti aitas saada, ütles, et netist leitud programmidega korralikumat üsna lootusetu välja saada.

                    Mina üritasin enne enda oma mingi 3-4 progrega safe-modes aja klaarida, aga nädalaga sain niikaugele, et arvuti enam ei toiminud ja tuli hädaga targema poole pöörduda.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Mis seal juhendis nii kirjutada on?
                      Olen nii voodi, öökapid, kummuti ja selle elutoa värginduse (telekaalus, riiul ja kapike) tellinud On24 poest ja kõik juhendid on ainult piltidena olnud. Mõned numbrid ka olid abiks ja erilist probleemi kraami kokkusättimisega küll polnud.
                      ei selles pole probleem, piltide järgi saab aru küll enamvähem. Muidugi mingis kohas on näiteks mitu hüüumärki ja mingi hoiatus kirjas... Aga küsimus oli põhimõtteline, et kas peab olema eestikeelne juhend ja kui uskuda Saarlast, siis tarbijakaitse võiks neid korralikult kottida selle eest, et nad eestikeelseid õpetusi kaasa ei anna.

                      Kommentaar


                        Kas Sander Post on tegelikult Henrik Normann ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          ei selles pole probleem, piltide järgi saab aru küll enamvähem. Muidugi mingis kohas on näiteks mitu hüüumärki ja mingi hoiatus kirjas... Aga küsimus oli põhimõtteline, et kas peab olema eestikeelne juhend ja kui uskuda Saarlast, siis tarbijakaitse võiks neid korralikult kottida selle eest, et nad eestikeelseid õpetusi kaasa ei anna.
                          Jah, eesti firma toimetab asju siia ning müüb - peab olema esti keelne juhend, kuid nagu juba öeldud - sellest niikuinii kasu poleks. Kui ikka minimaalseimat inseneri mõtlemist pole, siis ega pildile ju suurt midagi seletavaks kirja panna pole. Mis puudutab hüüumärke, siis kindlasti on seal, kilekottide kohta, et ärge neid pähe pange ning see, et kinnitage mööbel seina kinni, et pähe ei kukuks.. oot, voodi oli? siis vist seda viimast pole.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            voodi on koos aga magama minna ei julge. Hüüumärk oli ühe pildi peale..Ümbes seal kus niiöelda pool voodit oleks koos pidanud olema. Kui öösel kokku kukub siis helistan Riisalule ja Võsapetsile

                            Kommentaar


                              Olge head ja aidake mind..

                              Mis lugu on tv6 top geari reklaamis? mingi dnb lugu on .. aga ?
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                miks mu monitoril läheb pilt mingi sekundiks üleni mustaks ja siis läheb normaalseks tagasi ? ja font ka nagu liigub imelikult kuidagi, virvendab :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X