320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eile keegi Jahtunud Jälje lõppu nägi? kui jah, siis oleks hea kui keeegi ütleks mis või kes laulis seal lõpus, kui see tüüpi vangi pandi?
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      kui sõita linnas 50-60km/h 5. käiguga, niiet pöördeid on alla 2k, kas see rikub mootorit? Kütusekulu on pardaarvuti järgi 1-1,5l madalam kui näiteks sõita 4. käiguga 2,5k pööretel.
      eee..... see säästab kütet pigem
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
        foorumi autopeded andke tuld

        kui sõita linnas 50-60km/h 5. käiguga, niiet pöördeid on alla 2k, kas see rikub mootorit? Kütusekulu on pardaarvuti järgi 1-1,5l madalam kui näiteks sõita 4. käiguga 2,5k pööretel.
        ise küsin ise vastan
        nagu nõiaväel

        kommentaar tundub suht mõistlik.

        Kommentaar


          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
          foorumi autopeded andke tuld

          kui sõita linnas 50-60km/h 5. käiguga, niiet pöördeid on alla 2k, kas see rikub mootorit? Kütusekulu on pardaarvuti järgi 1-1,5l madalam kui näiteks sõita 4. käiguga 2,5k pööretel.
          ma sõidan opeliga koguaeg niimoodi, selle nimi on säästusõit.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Liiga kõred ja samuti ka liiga madalad pöörded koormavad automootorit. Samas 1,8k ei ole teab mis madal. Pigem alla 1,5k jäävad pöörded on kahjulikud.

            Edit: rasked ajad teil seal kaugel Eestis tõesti kui juba 1 liitri pärast pead valutad. Lohutuseks võin öelda, et siinmail maksab bensiin Eesti rahas 10 eeku. Mu auto võtab linnas 20 liitrit sajale , aga nohh ma sõidan nädalas ka ainult mingi 125 km ja seega paagiga saan peaaegu kolm nädalat sõidetud.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              asi pole mitte raskuses, vaid lihtsalt tekkis rumal küsimus.
              Lihtsalt siin "teadjad" on rääkinud, et madalad pöörded rikuvad mootorit.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Liiga kõred ja samuti ka liiga madalad pöörded koormavad automootorit. Samas 1,8k ei ole teab mis madal. Pigem alla 1,5k jäävad pöörded on kahjulikud.
                See ei tohiks päris tõsi olla, ühtlase sõidu puhul minu teada ei tohiks ka pöörded alla 1,5k mootorile haiget teha. Vahetavad ju ka aut. kastid käiku võimalikult vara ja ei hoia pöördeid üle 1,5k iga hinna eest. Kunagi küsiti sama asja Autolehes ka, siis miski "ekspert" lükkas igatahes selle väite ümber, et madalad pöörded kuidagi haiget võivad teha. Üldiselt soovitatakse 50-st alates viiendaga sõita, kui liiklus on ühtlane, ja minu autol tähendab see umbkaudu 1,2k pööret minutis.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mu auto võtab linnas 20 liitrit sajale
                  Austraalias ka ZILid?

                  Kommentaar


                    zil? need loomad joovad umbes 50 liitrit sajale.

                    reinul kõigest üks närune v8 holden.

                    Kommentaar


                      kuidas, millega jne saaks antud videost http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=27110 salvestada endale arvutisse lõigu vahemikus 8:38-8:51 ?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        kas fotograafil Agne Raubal on oma koduleht ka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                          foorumi autopeded andke tuld

                          kui sõita linnas 50-60km/h 5. käiguga, niiet pöördeid on alla 2k, kas see rikub mootorit? Kütusekulu on pardaarvuti järgi 1-1,5l madalam kui näiteks sõita 4. käiguga 2,5k pööretel.
                          ei riku. A su rahakotti võib rikkuda see, et sa linnas 60ga sõidad. Jaajaaa, ma tean, et Tln-s on mõnes kohas ka lubatud 70, jaa ma tean, et vestid igale poole ei jõua. Aga tegemist on säästusõiduga nagu eelnevalt juba mainitud sai.
                          Ise sõidan tavaliselt 3. k-ga ja imestan, et kütusetule maru kähku põlema lööb. Pidasingi vahepeal plaani, kütusenäidiku seier ära rikkuda ning pirn tulukese tagant mittetöötavaks muuta. Vähemalt olnuks silmal hea vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            kas fotograafil Agne Raubal on oma koduleht ka?
                            otseselt ei ole, aga siit võid saada midagi - pilt.delfi.ee/user/p6selohuke
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Nii, IT-vennad. Mul teine arvuti katki vist, lülitasin sisse, kõik ok, ja siis läks lampi mustaks, hakkas vilkuma nagu, korra oli pilt ees, korra polnud, ja siis värvid vaikselt segunesid ja igatemoodi keris perse omadega vaikselt, siis tegin restardi, katsusin juhtmeid natuke, ja siis ei tulnudki enam pilti ette, ja siis arvuti oli natuke aega sees, ja siis lampi tuli windowsi tunnusmeloodia sisselogimisel, aga pilti ikka sisse ei tulnud.

                              Milles asi, mida teha?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                arvuti töötab aga monitor mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X