320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    rap das armas?
    Ei, peaks uuem olema.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas peerukott
      Tümmilugu?


      Mai tea, klubides peaks hetkel kõige kõige kõvem see olema:




      EDIT: A Spin FM'i edetabelis on 4'ndal kohal ka nt see:

      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Hoopis see on hea tümmilugu


        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Hoopis see on hea tümmilugu
          JAH!

          "Laulja on mees ning vahepeal lausutakse mehise häälega ka mingeid sõnu."
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Mitu pügalat me tõusta võime , kui albaania kotti panema?



            ei oska mina seda arvutada
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Oleks ühe loo nime teada vaja, aga mul pole teile tõesti palju infot anda. Väga tuntud uuemat sorti võimas ja hoogne tümmilugu. Laulja on mees ning vahepeal lausutakse mehise häälega ka mingeid sõnu. Vahel võib seda kuulda Spin FM'ist.

              Tegelikult ei ole see üldse minu küsimus ning see on kogu info, mis mulle anti. Aga igasugused pakkumised on teretulnud
              Uuematest kommiklubilugudest kõvemad on vast siin:



              või teine võimalus, et see:



              ?

              Kommentaar


                Vot jah, kõik need käisid minugi peast läbi, aga seda õiget ei ole. Kui on veel ideid, siis andke aga tulla. Tänusõnad ka kõikidele, kes midagi pakkuda on osanud.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Kui palju võtavad pidevalt vooluvõrku ühendatud ja sees olevad laua- ja sülearvuti kuus elektrit? (kontoriarvutid ja tavalist tekstitöötlust tehes)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    Kui palju võtavad pidevalt vooluvõrku ühendatud ja sees olevad laua- ja sülearvuti kuus elektrit? (kontoriarvutid ja tavalist tekstitöötlust tehes)



                    ...ja muud ägedad infograafikud.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      Vastus on... võibolla
                      Me ju leppisime kokku, et sa see kord ei võta minu idenditeeti ära. Süsti pähe, raisk!

                      Kommentaar


                        Mis värk sellega on, et Reali ja Milani vahelistest kohtumistes mõlemal võistkonnal kõhupeal "bwin" ei ilutse vaid võõrsilmeeskonnal "win.com" ?
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Kas siin leidub mõni inimene, kes peab ennast skinheadiks ja on nõus mulle seoses koolitööga mõnedele küsimustele vastama? Kui jah, siis palun võtke pm-iga ühendust!

                          Kommentaar


                            Flora mängib Tartus järgmisel nädalal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Mis värk sellega on, et Reali ja Milani vahelistest kohtumistes mõlemal võistkonnal kõhupeal "bwin" ei ilutse vaid võõrsilmeeskonnal "win.com" ?
                              "If two clubs meeting in the competition have the same shirt sponsor, the home team may wear their regular sponsor advertising whereas the visiting team may only wear advertising for a product of the said sponsor. No identical advertising elements may appear on the shirts of the two teams in question. The visiting club must send a sample of such new shirts to the UEFA administration for approval."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                "If two clubs meeting in the competition have the same shirt sponsor, the home team may wear their regular sponsor advertising whereas the visiting team may only wear advertising for a product of the said sponsor. No identical advertising elements may appear on the shirts of the two teams in question. The visiting club must send a sample of such new shirts to the UEFA administration for approval."

                                http://www.football-shirts.co.uk/fan...nsor-logo_5527
                                Selge, aitäh!
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X