320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Miks hoitakse inimest vahest haiglas sundkoomas?
    Kas mitte seepärast, et ajuvigastuste korral on kasulikum see nö. väljalülitatud seisundis hoida? Meditsiin pole minu teetass, aga üldiselt ajuvigastuste korral seda kasutatakse.

    Kommentaar


      Jah õige Vastus
      Näide: Massa Mats - Sundkooma ära

      Kommentaar


        Kas Elisast ostetud telefonil on mingi võrgupiirang peal?

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Kas Elisast ostetud telefonil on mingi võrgupiirang peal?
          Minuteada on piirangute panemine ainult tele2.e teema. aga võin eksida.

          Kommentaar


            tele2-el pole mingeid piiranguid.. vähemalt mina olen sealt kaks telefoni emt võrku ostnud. Kusjuures mul on kusagilt nagu meeles, et see peaks nüüd seadusega ka vastuolus olema, kuid 100% selles kindla pole.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              tele2-el pole mingeid piiranguid.. vähemalt mina olen sealt kaks telefoni emt võrku ostnud. Kusjuures mul on kusagilt nagu meeles, et see peaks nüüd seadusega ka vastuolus olema, kuid 100% selles kindla pole.
              Kui kohe välja osta, siis polegi piiranguid. Piiranguid pandi nendele telefonidele, mis saadi miski soodushinnaga (enamjaolt 0krooniga) ja oli kohustuslik 18kuuline liitumine vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas elx
                tele2-el pole mingeid piiranguid.. vähemalt mina olen sealt kaks telefoni emt võrku ostnud. Kusjuures mul on kusagilt nagu meeles, et see peaks nüüd seadusega ka vastuolus olema, kuid 100% selles kindla pole.
                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                Kui kohe välja osta, siis polegi piiranguid. Piiranguid pandi nendele telefonidele, mis saadi miski soodushinnaga (enamjaolt 0krooniga) ja oli kohustuslik 18kuuline liitumine vms.
                Pereliikmetel minu teada Elisaga selline seis, et pärast soodustelefoni ostu aasta jooksul (või isegi 1,5) lepingut lõpetada ei saa. Sa võid ju võõrasse võrku minna, aga oma igakuist maksu plekid telefoni müüjale ikka.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  Kui kohe välja osta, siis polegi piiranguid. Piiranguid pandi nendele telefonidele, mis saadi miski soodushinnaga (enamjaolt 0krooniga) ja oli kohustuslik 18kuuline liitumine vms.
                  no mina ostsin kohe välja, kuid kellegi teise lepingu peale - mis siis lepinguomaja mingiks ajaks tel2 külge aheldas.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Kuidas ja kas on mul võimalik vahetada helikaardil väljnudiauke? Et mikriauk saaks olla output?

                    Kommentaar


                      Vajaks abi..
                      nimelt küsimus.. ega kellgil on "Dirty Sanchez'i" RATED versioonis filmi ?
                      ausalt.. mina ei leia seda isegi netis.. kust saaks tõmmata või vaadata.

                      Rated versioonil on üks episood "Cardiff football club" kus cardiffi mängijad löövad Sanchezi poistele persekaid räigelt sooviks seda näha.



                      AIDAKE MIND SEE "RATED VERSIOON" LEIDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        Vajaks abi..

                        Rated versioonil on üks episood "Cardiff football club" kus cardiffi mängijad löövad Sanchezi poistele persekaid räigelt sooviks seda näha.

                        AIDAKE MIND SEE "RATED VERSIOON" LEIDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
                        pedeklubi.ee?
                        Cerveza.

                        Kommentaar


                          Kas iPod Classicul on olemas diktofon?

                          Ma saan aru, et iPod Nanol on

                          Krt ei leia kuskilt sellist infot

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                            Kas iPod Classicul on olemas diktofon?

                            Ma saan aru, et iPod Nanol on

                            Krt ei leia kuskilt sellist infot
                            Ma kusagilt lugesin, et mikkrit ei ole. Apple kodukal näiteks lehvitatakse suurelt uuel nanol, et selline uus ja modernne lisa on juures. Classicu juures on aga vaikus.
                            iKaraoke näiteks on võimalik lisaseadmena sebida.Igati vinge asi.vistmitte.

                            Kommentaar


                              Classicul ei ole diktofoni.

                              Kommentaar


                                Tänud....!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X