320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    kas udutuledega tohib sõita?
    et näiteks põlevad päevatuled ja siis udutuled
    on kellelgi probleeme olnud mentidega udutulede pärast? kui suured trahvid võivad olla?
    aga miks sa üldse nendega sõitma peaksid?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      aga miks sa üldse nendega sõitma peaksid?
      asi pole minus, vaid mu põikpäises vennas. olen lugenud ja kuulnud, et udutuledega ei tohi sõta
      olen seda talle maininud, ning öelnud, et nii on võimalik päris suur trahvi saada.
      tema aga rajub vastu, et sõites päevatuledega (tuled on pooles asendis) koos udutuledega, on kõik on
      seetõttu sooviks saada mingit reaalset infot, kas on lubatud või ei.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        asi pole minus, vaid mu põikpäises vennas. olen lugenud ja kuulnud, et udutuledega ei tohi sõta
        olen seda talle maininud, ning öelnud, et nii on võimalik päris suur trahvi saada.
        tema aga rajub vastu, et sõites päevatuledega (tuled on pooles asendis) koos udutuledega, on kõik on
        seetõttu sooviks saada mingit reaalset infot, kas on lubatud või ei.
        Uurisin kunagi ise ka auto24 foorumist sama asja ja seal Indrek Sirk vist oli LE-st välja toonud, et sõites peavad igal juhul põlema lähituled, mitte mingi päevatulede-udutulede kombo vms.

        Kommentaar


          LE "tulede kasutamine"
          § 180. Eesmised udutuled võivad põleda sõidu ajal ainult koos lähituledega või lähitulede asemel, kui nähtavus on halb.

          § 181. Tagumised udutuled võivad põleda sõidu ajal ainult asulavälisel teel, kui:

          * nähtavus on halb;
          * sõidutuulest ülestõstetud lumi, tolm või pori halvendab oluliselt tulede nähtavust tahapoole.

          Mine võta siis kinni, kas see "kui nähtavus on halb" kehtib ka koos lähituledega põlemise kohta.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            kas udutuledega tohib sõita?
            et näiteks põlevad päevatuled ja siis udutuled
            on kellelgi probleeme olnud mentidega udutulede pärast? kui suured trahvid võivad olla?
            Ma sain mingi aastal 2004 vist trahvi selle eest Väike-Maarjas, kuna udu polnud ja mul läksid koos tagumiste kojameestega udutuled ka sisse. Miinimum-määraga. Tahtis arvatavasti hoiatada vaid, aga mul vist tagatuli ka veidi jupsis.

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              kas udutuledega tohib sõita?
              et näiteks põlevad päevatuled ja siis udutuled
              on kellelgi probleeme olnud mentidega udutulede pärast? kui suured trahvid võivad olla?
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                kas udutuledega tohib sõita?
                et näiteks põlevad päevatuled ja siis udutuled
                on kellelgi probleeme olnud mentidega udutulede pärast? kui suured trahvid võivad olla?
                minu teada võis euroopa seaduste järgi nendega sõita, ja kuna el-i seadused on ülimuslikud siis kehtivad ka meil. mäletan üsna ähmaselt aga kuskilt ma seda lugesin, olen proovinud ka otsida kuskilt mingit seadusakti aga ei ole õnnestunud leida, niiet päris tõesena seda ei pruugi võtta.

                Kommentaar


                  udutuledega sõidavad ainult nolgid
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust

                    Udutuletega on ju see lugu ka, et taga on need ka olemas ja tagasõitjad võivad su peale üpris kurjaks saada.
                    Täpselt. Häirib kaasliiklejaid.
                    tulevik on tunni aja pärast

                    Kommentaar


                      Mitu küsimust minult -

                      Kas ma saan see pühapäev minna Portugali, kui mu pass kaotab kehtivuse 28.03.2010 (peab vist ju 6-kuud kehtima enne reisi)?

                      Kaua teeb uut passi ja kui teen kiirpassi kas pühapäevaks jõuab valmis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Mitu küsimust minult -

                        Kas ma saan see pühapäev minna Portugali, kui mu pass kaotab kehtivuse 28.03.2010 (peab vist ju 6-kuud kehtima enne reisi)?

                        Kaua teeb uut passi ja kui teen kiirpassi kas pühapäevaks jõuab valmis?
                        portugali peaksid sa ID kaardiga ideejärgi ka saama? Pass tehakse suht siva valmis kui vaja.

                        Kommentaar


                          Pole ID-kaarti selles ka probleem.
                          Ainuke kõvem dokument on ISIC Scholar pangakaart

                          // Uuh, õnneks pidi vist nii olema et EL sisestel reisidel kehtib pass kehtivusaja lõpuni, mitte ei ole 6-kuu värk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Mitu küsimust minult -

                            Kas ma saan see pühapäev minna Portugali, kui mu pass kaotab kehtivuse 28.03.2010 (peab vist ju 6-kuud kehtima enne reisi)?

                            Kaua teeb uut passi ja kui teen kiirpassi kas pühapäevaks jõuab valmis?
                            Vana sa oled ? ID kaart peaks olemas kas 14ndast või 16ndast eluaastast kohustuslik..

                            Kommentaar


                              Sul käivad kontrollid seda uksetaga kontrollimas w?

                              Kommentaar


                                ei ole sellist asja, et pass peab 6 kuud peale reisi algust kehtima.
                                reisida saad seni, kuni pass on kehtiv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X