320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
    Vana sa oled ? ID kaart peaks olemas kas 14ndast või 16ndast eluaastast kohustuslik..
    16 olen, ja kohustuslik ? Pole kuulnudki kunagi sellist asja.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      16 olen, ja kohustuslik ? Pole kuulnudki kunagi sellist asja.
      kohustuslik ikka, kuidas siis muidu, kuigi keegi ei karista
      (e: ses m6ttes, et just siniste kaantega pass kui reisidokument pole tingimata vajalik)

      hm, huvitav jah, vanasti oli 16a see passi-iga
      KMA:
      1: Kas ID-kaart on kohustuslik?
      ID-kaart on Eesti elaniku siseriiklik kohustuslik dokument. Vastavalt Isikut tõendavate dokumentide seadusele peab ID-kaart olema Eestis elaval, vähemalt 15-aastasel Eesti kodanikul
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        selline küsimus, et kui üritan installida oma arvutile GTA-d , siis ta peaks alguses ise lööma ette installationi , aga ei löö . Kui vaatan my computersis , eiole seal ka selle kohta ühtegi faili . Ent teises arvutis nagu töötab, milles võiks probleem olla ?
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Palju maksab üks normaalne pläsku(lapik pudel) ja kust seda Tallinnas osta? Normaalne tähendab, et asi toimiks ka. Mulle kunagi kingiti mingi alla-saja-krooni-variant, mis läbi lasi. Homme vaja ära osta.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            regalli võid vaadata, lilles või tõnismäel, vahet pole väga.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              jahipoodides on sihukesi asju.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                jahipoodides on sihukesi asju.
                Mhmh, a kus/mis on parimad jahipoed Tallinnas?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  tallinna kaubamajas on päris hea siukeste asjade osakond. aga bussijaama trammipeatuses, seal nurga peal oli ka mingi pood kui too ustimenko mitu venda maha kõmmutas, too oli ka miski jahipood.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Tsekka matkapoodidesse, Nõmme keskuse taga peaks ka üks olema. Suht sinu läheduses ju.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tsekka matkapoodidesse, Nõmme keskuse taga peaks ka üks olema. Suht sinu läheduses ju.
                      Mhmh-mhmh. Tänud ja pühad kõigile.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mis on saanud Artur Abdullajevist (vms)? Oli mingis eesti poistebändis laulja. Jah, ETV just näitab mingit vana salvestist, duett Maarjaga ja puha.

                        Paistab, et viimati läks 10 a tagasi ricky martini rahadega kaduma.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Mis on saanud Artur Abdullajevist (vms)? Oli mingis eesti poistebändis laulja. Jah, ETV just näitab mingit vana salvestist, duett Maarjaga ja puha.

                          Paistab, et viimati läks 10 a tagasi ricky martini rahadega kaduma.
                          Ma tean ainult seda, et ta on nii nummi ja mul on Noizy Nationi kassett olemas.

                          Kommentaar


                            Härra uue ja fäänsima nime oleksid pidanud guuglisse lööma:

                            Kadunud poplaulja Artur Abdul leitud
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Palju on jaanuari algul Sharm El Sheikh'is sooja?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                                Palju on jaanuari algul Sharm El Sheikh'is sooja?

                                keskmiselt 20 kraadi sooja celsiuse järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X