320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ma saan siia juutuubi videoid lisada?

    Kommentaar


      Algselt postitas wiiner Vaata postitust


      Kuidas ma seda tegin?

      URLis http://www.youtube.com/watch?v=XS0pTChfEKc võtsin osa "watch?v=" ning panin selle asemele "v/" ning sain kokku http://www.youtube.com/v/XS0pTChfEKc.

      Saadud koodi pistsin [youtube] tagide vahele
      1010101010

      Kommentaar


        Mida teha kui DVD'd ei lähe arvutis tööle? Kuigi DVD lugeja on olemas ja kõik okei. Panen plaadi sisse, siis veidi häälitseb aga midagi ei juhtu. Isegi õe originaal "Nemo" plaadiga oli sama jama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          "Closing date for applications is 4th of January 2010."

          Kas võin täna rahus õlut juua ja homme avalduse valmis kribada ning teele panna või lüüakse nüüd südaööl asi lukku? KIIRE!
          Huvilistele teadmiseks, et südaööl lüüakse asi lukku.

          Uus küsimus ka: mis kamm viimasel ajal rapidshare'iga on? Vanasti oli üks parimaid kohti kust midagi tõmmata/uppida, aga nüüd ei saa normaalsel kellaajal enam üldse löögile.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
            Uus küsimus ka: mis kamm viimasel ajal rapidshare'iga on? Vanasti oli üks parimaid kohti kust midagi tõmmata/uppida, aga nüüd ei saa normaalsel kellaajal enam üldse löögile.
            Raha loeb.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Mis seisus Eesti ragbi on. Olen pool päeva kaasaegset infot otsinud aga kõik saidid on aegunud infoga. Äkki keegi on kursis mis seisus ragbi on meil?

              Kommentaar


                Kas ma olen idioot või CV-Online lehel ei saa ma kandideerimisavaldust saata...

                Tuleb veateade: Mõned nõutavad väljad on täitmata või vigaselt täidetud. Palun parandage puudujäägid!

                ... aga kõik lahtrid on täidetud. Nahhui

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Mida teha kui DVD'd ei lähe arvutis tööle? Kuigi DVD lugeja on olemas ja kõik okei. Panen plaadi sisse, siis veidi häälitseb aga midagi ei juhtu. Isegi õe originaal "Nemo" plaadiga oli sama jama.
                  lugeja tuksis?

                  Kommentaar


                    Eilses top gearis jooksis lõputiitrites kõigil nimedel sir rudolph vms taga. Mida see tähendab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                      Eilses top gearis jooksis lõputiitrites kõigil nimedel sir rudolph vms taga. Mida see tähendab?
                      See oli see mingi vana põhjapoolusel käimise osa? Sir Ranulph siis pigem.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        a ok. sain teada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tumba Vaata postitust
                          Mis seisus Eesti ragbi on. Olen pool päeva kaasaegset infot otsinud aga kõik saidid on aegunud infoga. Äkki keegi on kursis mis seisus ragbi on meil?
                          2 mängijat peaks inglismaal olema. Üks klubi, teine oma kuludega kuskil asjaarmastajae klubis. Mis Eestis toimub, seda ei tea. Ilmselt talvel ei toimu midagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Kas ma olen idioot või CV-Online lehel ei saa ma kandideerimisavaldust saata...

                            Tuleb veateade: Mõned nõutavad väljad on täitmata või vigaselt täidetud. Palun parandage puudujäägid!

                            ... aga kõik lahtrid on täidetud. Nahhui
                            Vaata üle lahtrid, kus eeldatakse ainult numbreid või ainult tähti, et seal midagi muud poleks kogemata sattunud, e-maili aadressil ikka @ täht sees oleks mitte kiiresti kirjutades midagi muud ja muu samal põhimõttel seonduv. Nendel puhkudel kipub inimene ikka arvutit süüdistama, et ei toimi kuigi enamus juhtudel on inimene ise märkamatult vea teinud kusagil andmetes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tumba Vaata postitust
                              Mis seisus Eesti ragbi on. Olen pool päeva kaasaegset infot otsinud aga kõik saidid on aegunud infoga. Äkki keegi on kursis mis seisus ragbi on meil?
                              Kui Tallinna inimene oled, siis võid igaks-juhuks küsida Nimeta baarist...seal on müügil Eesti Ragbi Föderatsiooni särgid. Ei usu, et niisama müüvad seda...äkki on keegi kuidagi seotud seal Ragbiga. Need samad sini-must-valged särgid mis esimese leti juures ripuvad siis. Rohkem ei oska öelda.

                              Kommentaar


                                meil siin L-Virumaal Tamsalu kandis mängitakse, kunagi käisin vaatamaski, aru suurt ei saand, aga lahe oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X