320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mu arust see on üldse viimase aja parimaid ja üks lihtsamaid filme(sorri et avatari ja muud seda cräppi pole näinud). Film on siis hea kui they keep it simple.

    Kommentaar


      Kunagi ammu olen esimest avamerd näinud ja ses mõttes oli küll hea, et mingit imelist pääsemist ei toimunud - omamoodi üllatav lõpplahendus.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Mul on üks väga rumal küsimus. Kas murdmaasuusatamise lõpusirgel on ainult paaristõuge ja klassikaline stiil lubatud?

        Kommentaar


          ei, vaba sõidus on ikka vaba ka lubatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Mul on üks väga rumal küsimus. Kas murdmaasuusatamise lõpusirgel on ainult paaristõuge ja klassikaline stiil lubatud?
            Vabatehnika sõidus võib vabatehnikat ka ikka sõita. Mis aga paaristõukeid puutub, siis ilmselt ons ee lihtsalt lõpuspurdiks kiireim viis.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              ei meenu, et keegi vabastiili sõidus kütaks paaristõukeid, ei usu hästi, et paaris tõuked kiiremad on vaba tempoversioonist.

              Kommentaar


                ma äkki ei jaga terminoloogiajt, aga minu meelst vabastiilis ainult paaristõukeid kasutatakse. Kui siis ikka mõeldakse kätetööd loomulikult

                Kommentaar


                  sul on selles mõttes õigus küll, aga noh pidasin siin klassikat silmas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    ei meenu, et keegi vabastiili sõidus...
                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    ...pidasin siin klassikat silmas.
                    keegi on esmaspäeva hommikul sassis. Küsimus on selles et kas mina või me mõlemad

                    Kommentaar


                      no olen siis täpsem- ei meenu, et vabastiili sõidu lõpumeetreil kasutataks paaristõukelist klassikalist tehnikat. parem?

                      Kommentaar


                        Kas keegi on kasutatud raamatuid kuhugi poodi müüki tassinud? Või müünud a la kuskil netis? Remont vajab tegemist, aga korter koosneb tapeedist ja vene ajal ostetud raamatutest...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          põleta ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Kas keegi on kasutatud raamatuid kuhugi poodi müüki tassinud? Või müünud a la kuskil netis? Remont vajab tegemist, aga korter koosneb tapeedist ja vene ajal ostetud raamatutest...
                            Kes neid ikka eriti osta tahab. Ise sai paar aastat tagasi neid kastide kaupa Taaskasutuskeskusse viidud. Hea meelega võeti toona veel seal vastu. Muidugi tasuta.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              kuna mingit raha tõepoolest nende eest suure tõenäosusega nkn ei saa ja kui tõesti ahju kütta ei taha, siis võid ka sellisest kohast uurida:

                              Lahtiolekuajad alates 1. septembrist 2023.a:  Suvised lahtiolekuajad (25. juuni – 31. august):   2024. aastal on Eesti Rahvusraamatukogu suletud 01. jaanuar – esmaspäev24.–25. veebruar – laupäev, pühapäev29., 30., 31. märts – reede, laupäev, pühapäev01. mai – kolmapäev19. mai – pühapäev22., 23., 24.…
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Kas keegi on kasutatud raamatuid kuhugi poodi müüki tassinud? Või müünud a la kuskil netis? Remont vajab tegemist, aga korter koosneb tapeedist ja vene ajal ostetud raamatutest...
                                Kui su raamatukogus miskeid pärle leiab, siis ehk aitab raamatukoi
                                Raamatukoi ostab kasutatud raamatuid - kõige uuematest kuni väga vanadeni. Ostame ka kunsti, antiiki, postkaardi-, margi-, märgi-, mündi- jt kollektsioone. Paku julgelt!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X