320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nägin endameelest korteri kodukal DnB Gaala kokkuvõtvat videot. enam ei leia, anyone?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      nägin endameelest korteri kodukal DnB Gaala kokkuvõtvat videot. enam ei leia, anyone?
      SHOT THROUGH THE HEART AND YOU'RE TO BLAME
      DARLIN' YOU GIVE LOVE A BAD NAME

      muud ma ei tea
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        miks meie faking olematu ajakirjandus nii palju Eveli Sauest jahub?? Nagu oleks ta mingi medali peale võitja vms! Haha.

        Naerukoht,


        Torino OM 2006

        47. koht sprint, 73. koht individuaaldistants

        Pyeong Chang MM 2009

        32. koht jälitussõit, 51. koht sprint

        Östersund MM 2008

        19. koht jälitussõit, 23. koht individuaaldistants, 26. koht sprint, 29. koht ühisstart

        Anerselva MM 2007

        15. koht sprint, 22. koht ühisstart, 23. koht jälitussõit, 28. koht individuaaldistants

        Praim MK-sarjas 5. koht

        Kommentaar


          Canon või Olympus, kumba soovitate (neid nn seebikarpe)?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Canon või Olympus, kumba soovitate (neid nn seebikarpe)?
            endal canon, väga töökindel. olympose kohta ei oska midagi öelda

            Kommentaar


              olympostega on vist see, et kui nad perse lähevad, siis garantiiremont on kusagil ladina-ameerikas. Ehk poole aasta pärast saad oma asja tagasi. Kindel ei ole. Ja Canoni sama asja kohta ei oska öelda. Aga kui mingi odav seebikarp siis pole see garantii ju oluline ka. Seega senikaua kuni olympos töötab, on see ok minu meelest.

              Kommentaar


                mida tähendab Kariwok, Kariwok?
                vene keel ilmselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Canon või Olympus, kumba soovitate (neid nn seebikarpe)?
                  Mina soovitan oma kogemuse pealt hoopis Sony seebikat (cybershot DSC-seeria). Sellega saaks korraliku foto tehtud isegi piltnik, kellel käed sajaga värisevad, näiteks foorumikasutaja vincent. Võrreldes pentaxite ja olympustega teeb ka väheses valguses (toas) talutavaid pilte, noh, muidugi mitte öösel suurelt distantsilt, aga vahe mainitutega on arvestatav. Ja korra oli mul mingi jama, et objektiiv kiilus kinni - otsisin netist abi ja kuskil foorumis soovitati, et viruta paar korda käeseljaga põhja pihta. Ja toimiski! Nagu vana vene telekas.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Kui valikus Canon ja Olympus siis kvaliteedilt on Canon parem (kui võtta samade andmetega kaamera). Vähemalt ütleb nii enda kogemus.

                    Kommentaar


                      tegelikult antakse tihti ka soovitus valida pigem selle tootja toodang, kes ka ennem digiajastu saabumist on tegelenud optika ja fototarvete tootmisega ja suurest arvust pikslite maailmas ei tohiks end lollitada lasta, ka läätse kvaliteet on üsna määrav. endal on nikoni lambi seebikas ja rahuldab täiesti. aga canoni ja olympose valikul, valiksid pigem ise canoni. nii on teised rääkinud, et olümpos eriline hea pill ei ole.

                      Kommentaar


                        Kogemus on subjektiivne, tõe leiab siit: http://www.dpreview.com/reviews/default.asp?view=alpha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Mina soovitan oma kogemuse pealt hoopis Sony seebikat (cybershot DSC-seeria). Sellega saaks korraliku foto tehtud isegi piltnik, kellel käed sajaga värisevad, näiteks foorumikasutaja vincent. Võrreldes pentaxite ja olympustega teeb ka väheses valguses (toas) talutavaid pilte, noh, muidugi mitte öösel suurelt distantsilt, aga vahe mainitutega on arvestatav. Ja korra oli mul mingi jama, et objektiiv kiilus kinni - otsisin netist abi ja kuskil foorumis soovitati, et viruta paar korda käeseljaga põhja pihta. Ja toimiski! Nagu vana vene telekas.
                          Ei tea, ma saan oma odava Olympuselutsu (oli vist midagi FE-seeria alumisest otsast) ja värisevate kätega küll enamasti täitsa asjalikud pildid tehtud. Seadeid menüüs nagu kah jagub. Pole muidugi mingit suurt võrdlusmaratoni korraldanud, nii et suht subjektiivne arvamus, aga ei oska küll nuriseda. See muidugi on tõsi, mis cannuman Olympuse garantii kohta eespool mainis, samas ma olen kokku juba ligi kümmekond aastat erinevaid seda marki odavama otsa apastraate omanud ja ära pole seni ühtegi suutnud lagundada, veel vähem pidanud neid serviti peksma. Aga eks üldiselt nende odavate junnidega normaalse pildi saamine sõltub eeskätt pildistajast, kui oled ikka loomupärane kõõrdsilm, kelle average error on sirge joone tõmbamisel 6.41, ega siis ei aita ka stabiilsed käed.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            davai känoni-mehed, pildistage seda...

                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            mida tähendab Kariwok, Kariwok?
                            vene keel ilmselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              mida tähendab Kariwok, Kariwok?
                              vene keel ilmselt.
                              Vene kirjas pole ju w tähte. Üritatud mingi sõna ladina tähestikku ümber panna?
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                ma usun küll jah, aga ei hammusta läbi. Kui suudaksin selle kirillitsasse panna siis oleks google translate abil ära tõlkinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X