320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Mis on pohlaku kasutaja siin foorumis?
    vähemalt seda tean,et urmar on aivari kaitseingel.eks see Kesa on
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      l.eks see Kesa on
      seesama kesa kelle suurimaks probleemiks on jalgpalliliit ja keelatud õlu?

      hähäähää, see oleks isegi pohlaku jaoks liiga lõhestunud isiksus

      Kommentaar


        suitsukate

        Kommentaar


          Selline probleem, et lampi mobla mälukaart jooksis kokku, küsis parooli, lülitasin välja ja sisse, siis mälukaarti üldse ei tunnistanud enam, nüüd leidis mälukaardi üles ja palub vormistada, teen ära ja siis ütleb, et tehing nurjus. EMTist soovitati nokia pc suitest format teha, aga arvutis ei näita mingit mälukaarti. tra mis teha, oskab keegi aidata w

          telefon nokia 3600 slide
          mälukaart 4 gb see tavaline maitea mis firma punase ja mustaga karbis oli
          slimm.ee

          Kommentaar


            Nonii, mul kodus starmani kolmikpakett. Internet on kaabliga. Tahan wifi peale üle minna, mida ma selleks tegema pean ja milliseid väljaminekuid see mulle tähendab?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              osta wifi ruuter. Kasutatud mingi 300-400eek normaalne asi. Uue eest saad 500 ja rohkem välja käia

              Kommentaar


                aa, mälukaart on sandisk
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Arvutis pole kaardipesa, et seal proovida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    välistan mõlemad. Urmar on üks teine tegelane florast ja piksenool tundub liiga andekas. Proovi veel.
                    No oskad siis vastata enda küsimusele?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      ei oska. Muidu ma ei küsiks ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Selline probleem, et lampi mobla mälukaart jooksis kokku, küsis parooli, lülitasin välja ja sisse, siis mälukaarti üldse ei tunnistanud enam, nüüd leidis mälukaardi üles ja palub vormistada, teen ära ja siis ütleb, et tehing nurjus. EMTist soovitati nokia pc suitest format teha, aga arvutis ei näita mingit mälukaarti. tra mis teha, oskab keegi aidata w

                        telefon nokia 3600 slide
                        mälukaart 4 gb see tavaline maitea mis firma punase ja mustaga karbis oli
                        Mul poja telefonis juhtus selline idiootsus pärast garantiiremonti, et mälukaardile enam ligi ei lasknud. Elisa klienditugi ajas kõik Nokia kaela ja soovitati nendega kontakteeruda. Need segased mainisid ainult nagu muuseas, et passwordi tühistada ei saa ja kuna mälukaardi garantii ainult 3 kuud, siis nemad aidata ei oska/taha.

                        Järgmine hommik vist oli Supernova vist mõistuse pähe võtnud, sest poeg enam allalaetud muusika kuulamise pärast enam muret ei tundnud ehk asi toimis ja paistab toimivat senimaani
                        Äkki on ka sinul homseks probleem iseenesest lahenenud.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Ei tea täpselt milline see telefon on, aga äkki saab phone update-i teha, mul aitas sarnase vea puhul kuigi teist marki Nokia. Või võta mälukaart telefonist välja korra, lülita telefon sisse-välja ja pane tagasi.

                          Kommentaar


                            No olen välja-sisse lükand seda kaarti, ikka jampsteema. Nüüd vahetasin 512 MB vastu ära, see töötab ilusti, eks asi siis mälukaardis, aga no vbla tuleks update teha jeap.

                            tänud mehkad
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              mitu vuvuzelat oli eile Arenal?
                              Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
                              Mina nägin vähemalt kahte - saksa värvides ja sinist...
                              lühidalt - liiga palju

                              Kommentaar


                                2 abiküssi

                                kus Tlnas on taaskasutuskeskus kuhu saaksin oma riideid viia? tegin siin suuremat puhastust ja mõned kandmata riideesemed, mõned vähekantud ja mõned enamkantud, kuid väga korralikud esemed ootaksid uut omanikku.

                                kuhu Tlnas saab viia vanaks läinud ravimeid? oli vist mingi ära kandmise koht, kus neid vist tasuta vastu võetakse ja siis neutraalseks töödeldakse prügi jaoks vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X