320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    orksis, kui ühte scrapi kirjutasin, tuli ette mingi kiri: "et see scrap oli prolly spam ja suunati kasutaja spam folderisse" ise arvan, et asi vbla sp et seal konkreetses postituses olid sees mitmed veebilaadressid, igatahes. kui keegi teab kuidas normaalset scrapi jätta, siis tuld

    Kommentaar


      keegi mingit sellist paska oskab teha?

      tööülesanne: Esitage tabelis SKP näitaja. Lisandväärtuse meetodil lisandväärtus tegevusala järgi aastatel 2000-2004.
      Selgitage, missugused tegevusalad toodavad kõige suuremat lisandväärtust.
      Analüüsige näitajate muutumist, ning andke hinnang muudatustele. Kas niisugune muutus oli hea või halb.



      tabeli saab siit. oskab keegi üldse midagi sellega peale hakata? mul ei mõika üldse kust ma selle SKP tolle tabeli järgi leian.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Kas Tihemetsa Tiina laulus on juttu zootehnik või sootehnik Sassist? Ehk siis, kas Sassil oli seos veterinaariaga või sookuivendamisega?

        Kommentaar


          Kui ma tellin nüüd ajakiri basket'i aastaks ajaks. kas see tellimus hakkab siis järgmisest kuust kehtima? Et kui tahan selle kuu numbrit lugeda, siis pean ikka poest ostma?
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            http://maps.google.com
            The search engine that helps you find exactly what you're looking for. Find the most relevant information, video, images, and answers from all across the Web.

            http://www.bing.com/maps

            Polnud küll päris see, mida ma otsisin. Need kohad ma suutsin täitsa ise leida ka jah.
            Aga noh, hakkama sain. Kaarditöö on tehtud.

            Kommentaar


              Miks ma Tv6 ei näe ? "Service not running" (VIASAT)

              Kommentaar


                Kust ma freelt microsoft office enterprise 2007 saaksin ?
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                  Kust ma freelt microsoft office enterprise 2007 saaksin ?
                  Eem, ehk neil juhtub olema mõni konfiskeeritud piraatkoopia... küsi täpsemalt siit numbrilt: 110?
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    miks mulve enam ei toimi?

                    Kommentaar


                      autorikaitse nussib näkku

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Kas Tihemetsa Tiina laulus on juttu zootehnik või sootehnik Sassist? Ehk siis, kas Sassil oli seos veterinaariaga või sookuivendamisega?
                        see on üks neist küsimustest, millele peaks kuidagi wise-ass-targalt kuid humoorikalt vastama(, eksole)?




                        ps. tegemist ei ole ohv-topikuga, vaid reaalse küsimusega käesolevasse teemasse.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          oskab keegi analüüsida miks töötlevas tööstuses aastatel 2000-2004 lisandväärtus tõusis?

                          üks põhjus on see kuna eksport suurenes ning sellega suurenes ka turg. aga mul oleks paari põhjendust veel vaja! ma tänan juba ette!
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            või miks kinnisvaraäri aastatel 2000-2004 õitses?
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              mina isiklikult leian, et vastusena mõeldud üllitis, lebab meie kõigi silme ees ja seda ei peaks otsima kuskilt Tiibeti karjamaadelt või Lõuna-Eesti soodest ja rabadest. Tuleks vaadata sügavale soppidesse ja seal laiutab suurelt neoontähtedega kirjutatud lause TÕDE. ja sel hetkel sa taipad: ma olen olnud kõik need aastad juhm ja otsisin vastust küsimusele, mis tegelikult on lihtsaimast lihtsam ja vastuse leidsmiseks tuleb vaid vaadata enese sisse ja küsida endalt retooriliselt: Kes me oleme ja miks me siia tulime? ja miks on väävliväba 30 senti kallim kui tavaline? NING nende spirituaalsete kogemuste käigus peaks lõpus hing vabanema luteri koraali rulluvatest metalsetest ahelaist ja su hing peaks pääsema vabana töölisklassi juurest eemale suure sooja päikeseküllase jõe äärde, kus sa saad vanaduspõlve nautides öelda, et noorena, sa otsisid vastust küsimusele, mille vastus peitus su enda sees, ja see vastus oli TÕDE!

                              Kommentaar


                                Kas Midsomer on suurima mõrvade arvuga paik maailmas, kui arvestada elanike arvu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X