320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola registreerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poola registreerimine

    Et reisijuhtidel lihtsam oleks ning teaks arvestada, siis võiks siia teema alla kirjutaba ainult need, KES on 90% kindlusega Poola sõitjad.

    Võiks siis öelda mitmekesi tulevad (kindlasti) ja millise variandi valivad. Pakettidest saab lugeda: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=673&page=1

    Usun, et nii oleks reisi kokkupanijatel vähemalt mingisugune pilt siinse foorumi rahva valikust.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Nagu ma juba korduvalt olen öelnud, olen mina kindel tulija. 90 protsendilise tõenäosusega sõidab minuga kaasa ka üks sõber + kaks naist (kes foorumit ei kasuta). Registreeriks meid võimalusel teisele jansa variandile ning ootaks tähtaegu, mil peab osa rahast või kogu raha üle kandma.
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #3
      mina kindel käpp - Jansa 2. variant, et aifo ja teiste maailmalahedamateeestikoondisefännidega vähemalt sinnasõit ühine oleks.
      Howay the lads!

      Kommentaar


        #4
        Mina läheks Mayhemiga...

        Kommentaar


          #5
          Kuna viimane nime ütlemis päev ka on?
          Pean mõndades asjades selgusele jõudma ning kohe ei saa öelda...

          Kommentaar


            #6
            asoo... etnaguetnimeväljaytlemisekoht?

            ytlen siis:

            aiFo: mayhem

            v6tan kaasa oma kassi ja kitarri ning terve hulga s6pru-sugulasi

            et saaks l6busam!!!

            omaette nipiks kujuneb ainult ilmselt see, kuidas me luaga yhte bussi satume... a kyll me satume!!!

            pRmt!

            aiFo.
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              ma olen kindel tulija.... kui ma just ei saa kopsupõletikuu jne... aga paketiks võtaks kas jansa 2 variant või mayhem... varsti otsustan, pean vaatama mis raffas kuhugi läheb
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #8
                Mina ja minu sõber (ehk siis 2 kohta) - Mayhemi variant.

                Kommentaar


                  #9
                  Kohal. Pole midagi Lua ja AiFoga ühes bussis "loksumise" vastu
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #10
                    Mina tulija. Kindel. Arvatavasti sõber ka ikka kaasa. Naiste kohta ei oska praegu öelda. Niisiis kaks kohta. Üks Jansa variantidest. Milline, selgub siis, kui näha, kes millisega läheb. Kidra võtan ka kaasa. Iklaga proovin läbi rääkida, et piiriületus kiirem ja valutum oleks.
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #11
                      ma otsustasin , et viin Mayhemi paketi reitingu alla kuna valin isiklikult selle
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma akkasin ka mõtlema, et tuleb (vähemalt) kord see välismängule minek ära teha ja olles tulekus üle 50% kindel, broneeriksin 1 koha Mayhemi variandile. Tänan, see on kõik.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #13
                          Lisaksin ennast ka Mayhemi bussi peale.
                          http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                          Kommentaar


                            #14
                            Mina põhimõtteliselt ei luba ennast mitte mingi variandi peale, sest ma pole veel otsustanud, millisega sõita kavatsen. Aga sõita kavatsen ma kindlasti
                            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                            Kommentaar


                              #15
                              tuleks kah!!

                              olen mina ja veel 2 sõpra vähemalt!!!Kelle käset saaks täpse,mat infot küsida???
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar

                              Working...
                              X