Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 67

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Icemani puhul oli tal pmst ots juba sees
    Viimati muudetud hofnar poolt : 24.01.19 at 21:18 Põhjus: dd
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Mis asja Mida huvitavat küll 7ndal toimus.

Aga igatahes mul oli täna mingi teema, soovitati siia teemasse ka tekst panna:
    (ümber ei viitsi kirjutada, algne tekst oli kirjutatud telefoniga kiirelt)

Lisaks veel tal oli täpselt selline auto, mida ma suvel käisin vaatamas ka ja tahtsin, ehk enne numbri küsimist oleks olnud teemasi küll, millest rääkida.

Anyway, kas kellelgi on ka midagi taolist poes juhtunud? On keegi poes otsa peale saanud?
    No päris poes just pole,aga poe taga küll.Ja mitte suvalise külapoe,aga suht keset Tartu linna.Kaubamaja ees,aga kell oli 4.30 hommikul,et väga piinlik vast polnudki!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

On keegi poes otsa peale saanud?
    Ise pole, aga sõber sai kunagi Kristiine Prisma riietuskabiinis.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ise pole, aga sõber sai kunagi Kristiine Prisma riietuskabiinis.
    No pic no proof

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ootan rendi elektrikaga parasjagu foori taga, et Viru keskuse parklasse keerata, kui koputab keegi aknale. Teen siis akna lahti, et küsida "Mis mureks?". Vastu vaatab blond noor neiu, kes ida-naabri keeles midagi küsib. Jõudes inglise keele juurde mõistan, et tal on soov kuhugi lähedale kvartalisse saada, mille peale ütlen talle "Hop in".

Nüüd autosse istunud on tütarlaps ka natukene paremini näha ning juba esimesest silmapilgust on aru saada, et tegemist on maailma vanima ameti esindajaga. Punast värvi teksad ja karvase kraega punane mantel seljas, lokkis blondid juuksed ning näost kena, kuid ümber terve suu on musta värviga joonistatud nagu mingi ring ning meik on kergelt juba laiali.

Pööran Viru ees auto ringi, küsin siis kuhu täpsemalt ning sõit võib alata siis Maakri kvartali poole. Sõidu ajal üritan siis ka natuke juttu vesta, et kust tuleb ja mida teeb jms. Ainsaks vastuseks saan, et on päris Lätist Riia lähedalt. Küsib ka minu käest sama, millele vastan et olen kohalik.

Jõuame siis lõpuks Maakri tänavasse ning kui auto seisma jätan, siis küsib mu käest: "Do want to come in?" "Do you want to have dinner?".

Kerges hämmingus olles siiski viisakalt keeldun. Vaatame veel mõned sügavad sekundid üksteisele silma mille järel neiu kergelt ohkab ja küsib veel üle, et kas ma olen kindel. Vastan, et jah, kõik on ok. Lõpetuseks mõlema poolt viisakad aitäh ja ilusat õhtu jätku ning lahkusin.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ootan rendi elektrikaga parasjagu foori taga, et Viru keskuse parklasse keerata, kui koputab keegi aknale. Teen siis akna lahti, et küsida "Mis mureks?". Vastu vaatab blond noor neiu, kes ida-naabri keeles midagi küsib. Jõudes inglise keele juurde mõistan, et tal on soov kuhugi lähedale kvartalisse saada, mille peale ütlen talle "Hop in".

Nüüd autosse istunud on tütarlaps ka natukene paremini näha ning juba esimesest silmapilgust on aru saada, et tegemist on maailma vanima ameti esindajaga. Punast värvi teksad ja karvase kraega punane mantel seljas, lokkis blondid juuksed ning näost kena, kuid ümber terve suu on musta värviga joonistatud nagu mingi ring ning meik on kergelt juba laiali.

Pööran Viru ees auto ringi, küsin siis kuhu täpsemalt ning sõit võib alata siis Maakri kvartali poole. Sõidu ajal üritan siis ka natuke juttu vesta, et kust tuleb ja mida teeb jms. Ainsaks vastuseks saan, et on päris Lätist Riia lähedalt. Küsib ka minu käest sama, millele vastan et olen kohalik.

Jõuame siis lõpuks Maakri tänavasse ning kui auto seisma jätan, siis küsib mu käest: "Do want to come in?" "Do you want to have dinner?".

Kerges hämmingus olles siiski viisakalt keeldun. Vaatame veel mõned sügavad sekundid üksteisele silma mille järel neiu kergelt ohkab ja küsib veel üle, et kas ma olen kindel. Vastan, et jah, kõik on ok. Lõpetuseks mõlema poolt viisakad aitäh ja ilusat õhtu jätku ning lahkusin.
    Kurva lõpuga armastuslugu

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tegid kiire riskianalüüsi ja otsustasid, et fifty-sixty ehk siis parem mitte? Kaine peaga selliseid seiklusi tegelt väga ei viitsi küll.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

nägin kepikat baaris, oli söbrannadega. üks söbranna hakkas mulle rääkima, et ta tahab koos kepikaga minu juurde tulla. miks ta köige ilusam söbranna sellise ettepaneku tegi, ma ei osanud arvata, aga loomulikult läksin asjaga kaasa. Kepikas ei osanud nagu midagi vastata, aga jalutasime köik ikkagi minu poole. Tulebki elu esimene kolmekas ära, mötlesin ma. Kepikas on minu pool juba 3 korda käinud ja söbranna silmnähtavalt in, mis see siis ära pole. Wrong! Nad vöivad sul voodis juba alasti olla ja üks teisele massaazi teha, aga kui ühe jaoks on see ikkagi imelik, siis jääb bang ära.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    nägin kepikat baaris, oli söbrannadega. üks söbranna hakkas mulle rääkima, et ta tahab koos kepikaga minu juurde tulla. miks ta köige ilusam söbranna sellise ettepaneku tegi, ma ei osanud arvata, aga loomulikult läksin asjaga kaasa. Kepikas ei osanud nagu midagi vastata, aga jalutasime köik ikkagi minu poole. Tulebki elu esimene kolmekas ära, mötlesin ma. Kepikas on minu pool juba 3 korda käinud ja söbranna silmnähtavalt in, mis see siis ära pole. Wrong! Nad vöivad sul voodis juba alasti olla ja üks teisele massaazi teha, aga kui ühe jaoks on see ikkagi imelik, siis jääb bang ära.
    Ja imelik oli see sinu enda jaoks lõpuks?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tarry Vaata postitust
    Ja imelik oli see sinu enda jaoks lõpuks?
    et selline kolmekas önnestuks, siis need naised ei tohi üksteist tunda. mul täitsa savi sellest, et kas nad omavahel teavad v mitte, aga kui nad söbrannad on ja üks tüübiga juba teemat ajanud, siis ikka lööb armukadedus välja.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kepikas

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

tähendus täiesti erinev

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

tähendus täiesti erinev
    selgita kaala

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    selgita kaala
    kepikas reidiajastust kus ala välimus, ass ja pildid on sul kepikad nagu seal videos. Tänapäevane tähendus lihtsalt fuckbuddy

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

kepikas reidiajastust kus ala välimus, ass ja pildid on sul kepikad nagu seal videos. Tänapäevane tähendus lihtsalt fuckbuddy
    Krt kas ma hakkan tõesti vanaks jääma juba...., aga taaskord lihtsalt mingi uus termin kasutusel, mida ma ei ole mitte kunagi isegi kuulnud. Sõna kepikas ikka, aga selles reidiajastu kontekstis. Muidugi öelda fuckbuddy kohta kepikas tundub muidugi suhteliselt taandareng olevat lingvistika maailmas, aga noh kui ma ükspäev lugesin, et Influencer on suunamudija, siis ma ei imesta nvn enam mitte millegi üle ja lähen palun jumala käest andeks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Värdkeeled

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Naljakas, et ilge kepijutt hakkab umbes 12-2 vahel öösel käima. Normaalne inimene magab siis...

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Vahikorrasemu, koitusekaaslane, karnaalne paariline?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Krt kas ma hakkan tõesti vanaks jääma juba...., aga taaskord lihtsalt mingi uus termin kasutusel, mida ma ei ole mitte kunagi isegi kuulnud. Sõna kepikas ikka, aga selles reidiajastu kontekstis. Muidugi öelda fuckbuddy kohta kepikas tundub muidugi suhteliselt taandareng olevat lingvistika maailmas, aga noh kui ma ükspäev lugesin, et Influencer on suunamudija, siis ma ei imesta nvn enam mitte millegi üle ja lähen palun jumala käest andeks.
    kuidas sa fuckbuddy kohta ütled eestis keeles?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud