320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ma oleks eile peaaegu keppi saanud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Need to...
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      #32
      Know...
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        #33
        How...

        Kommentaar


          #34
          Ma suutsin eile nii jõuliselt veini juua, et hommikuks ei mäletanud suurt midagi. Aga siis lendas fesaris üks neiu peale:
          "sa läksid elutuppa diivanile magama kui said aru, et oled minu kõrval ja kui ma su tagasi tõin, ütlesid, et ei saa mind kaissu võtta, sest ma olen mingi suvaline eit, kellega sa magad"

          Igatahes minu peale ollakse sitaks pahane nüüd Naised, rsk.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma suutsin eile nii jõuliselt veini juua, et hommikuks ei mäletanud suurt midagi. Aga siis lendas fesaris üks neiu peale:
            "sa läksid elutuppa diivanile magama kui said aru, et oled minu kõrval ja kui ma su tagasi tõin, ütlesid, et ei saa mind kaissu võtta, sest ma olen mingi suvaline eit, kellega sa magad"

            Igatahes minu peale ollakse sitaks pahane nüüd Naised, rsk.
            Suht labane kuju oled ikka, mõtlen mitte esimest korda.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
              Suht labane kuju oled ikka, mõtlen mitte esimest korda.
              Ma tean

              Kommentaar


                #37
                priidik oleks peaaegu saanud

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  priidik oleks peaaegu saanud
                  Miks ta otsustas, siis ikkagi ennast mitte sellele naisele anda?

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Miks ta otsustas, siis ikkagi ennast mitte sellele naisele anda?
                    Ma küll ei tea millised naised Icemanile meeldivad, aga võib-olla on põhjus siin :

                    The latest New Year lifestyle movement is Januhairy: a campaign encouraging women not to shave their body hair for a month. 

                    Kommentaar


                      #40
                      Mis asja Mida huvitavat küll 7ndal toimus.

                      Aga igatahes mul oli täna mingi teema, soovitati siia teemasse ka tekst panna:
                      (ümber ei viitsi kirjutada, algne tekst oli kirjutatud telefoniga kiirelt)
                      Poes, yks kena vene tsikk jäi mind pikemalt vaatama, nägin seda...natuke aega hiljem tulin umbes samast kohast läbi sest noh ma ei suuda yhest kohast koik vajaliku ära võtta, hiljem ikka tagasi ja siis nagu vaatasin seda tsikki, nägin ta piilus mind hinnasiltidest läbi, kui kondisin m88da ja no tal oli kuri nägu peas veits nagu �� mingi 5-10 min hiljem mõlemad jõudsime kassasse, ta sai veits varem ära aga no ta oli mu nägemis ulatuses ja siis ta kõndis käruga läbi lume auto poole, mu enda auto oli ka samas kohas.... tra ma oleks voinud pakkuda abi, et aitan tal selle ostukäru paviljoni vms aga ei...ta vaatas mind ka, kui pani koti autosse ja kui ta lykkas veits seda käru, nägin teda, kui istusin autosse...ysna kähku ta nagu istus ka, et prolly jättiski käru välja parklasse...igatahes jah tra vabalt nagu oleks võinud autode juures juttu teha, et see hea kokku sattumus, et samal ajal jõudsime kassasse ja siis veel autod ka samas kohas pargitud...et see saatus nagu, äkki annad oma numbri ja vb helistan sulle vms no lampi mingit suhtlust teha ....ja mine tea, mis juhtuda oleks võinud... �� aga jh krdi veidi kurja näoga oli, kui poes teisel korral jalutasin m88da temast ja see vist hirmutas minu ära
                      Lisaks veel tal oli täpselt selline auto, mida ma suvel käisin vaatamas ka ja tahtsin, ehk enne numbri küsimist oleks olnud teemasi küll, millest rääkida.

                      Anyway, kas kellelgi on ka midagi taolist poes juhtunud? On keegi poes otsa peale saanud?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vale teema?


                        https://foorum.soccernet.ee/showthread.php?7253-Ma-oleks-eile-peaaegu-naisega-juttu-teinud

                        Kommentaar


                          #42
                          Icemani puhul oli tal pmst ots juba sees
                          Last edited by hofnar; 24.01.19, 21:18. Põhjus: dd
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Mis asja Mida huvitavat küll 7ndal toimus.

                            Aga igatahes mul oli täna mingi teema, soovitati siia teemasse ka tekst panna:
                            (ümber ei viitsi kirjutada, algne tekst oli kirjutatud telefoniga kiirelt)

                            Lisaks veel tal oli täpselt selline auto, mida ma suvel käisin vaatamas ka ja tahtsin, ehk enne numbri küsimist oleks olnud teemasi küll, millest rääkida.

                            Anyway, kas kellelgi on ka midagi taolist poes juhtunud? On keegi poes otsa peale saanud?
                            No päris poes just pole,aga poe taga küll.Ja mitte suvalise külapoe,aga suht keset Tartu linna.Kaubamaja ees,aga kell oli 4.30 hommikul,et väga piinlik vast polnudki!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              On keegi poes otsa peale saanud?
                              Ise pole, aga sõber sai kunagi Kristiine Prisma riietuskabiinis.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ise pole, aga sõber sai kunagi Kristiine Prisma riietuskabiinis.
                                No pic no proof

                                Kommentaar

                                Working...
                                X