Lehekülg 1, kokku 13 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 258

Teema: Poks

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane Poks

Kui palju tegelb siis foorumis poksiga? Kes tegeleb võib soovitada mingeid nippe ja värke, ise tegeln ka juba üpris pikka aega nii et võin ka midagi soovitada kui soovi on! Pange muidugi ka siia uusi poksi uudiseid.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mul tekkis küsimus. Tahaks korraga nii poksida, kui ka golfikepi ja pesapallikurikaga vehkida. On see võimalik?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Mölakas Kasutaja Milanista avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Viska liiva näkku ja siis peksa kooma.
    Aga nüüd ka nipp mida tahaks teada,mida teha siis kui vastane kannab prille?siis ei ole liivast kasu ja see mulle väga ei meeldiks,kui peab ausalt kaklema hakkama?
    Suhkruhaige

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mul tekkis küsimus. Tahaks korraga nii poksida, kui ka golfikepi ja pesapallikurikaga vehkida. On see võimalik?
    Ma mõtlesin poksi all olümpiapoksi tegelt e. see mis on ringis jne.Nii et pöördu rumalad küs. ootavad vastuseid Muidu on küll Arvan vähemalt.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Milanista Vaata postitust
    Viska liiva näkku ja siis peksa kooma.
    Aga nüüd ka nipp mida tahaks teada,mida teha siis kui vastane kannab prille?siis ei ole liivast kasu ja see mulle väga ei meeldiks,kui peab ausalt kaklema hakkama?
    Sama jutt mis Tofoale, aga muidu nii palju kui olen näinud prillidega isikuid kaklemas /poksimas siis nad ikkagi eemaldavad oma prillid näost

Annoying thing Kasutaja Warren avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Kle kui mul löömameest vaja, et keegi kuskil kangialuses ära taguda siis saab sinult abi?

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Anna oma number mulle ka.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Oleneb summast anna ise oma number siia

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Sa ei pea mulle ju helistama, mul sulle vaja helistada.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Sa ei pea mulle ju helistama, mul sulle vaja helistada.
    MA saan sulle siis smsida oma numbri(I)

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

poksiga seoses tuleb üks vanasõna meelde. ole kui tahes kõva löömamees, alati leidub keegi kes su ära lööb!

kopli vanasõna

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
    poksiga seoses tuleb üks vanasõna meelde. ole kui tahes kõva löömamees, alati leidub keegi kes su ära lööb!

kopli vanasõna
    Kindlasti see nii ongi

Muidu üritasin teha korralikku teemat aga enamus ajavad siin mingit mõttetut sitta, tahate idiootsusi küsida siis pöörduge http://foorum.soccernet.ee/showthrea...15#post1051915 ja ärge nussige teemasid ära!

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Esmaspäev Rinnalihased, Triitseseps
    Harjutus Seer Kord

Rinnalt surumine 6 12-1
    Hantlitega lennutamine 3-4 8
    Ristivedu plokil 3 8
    Surumine rööbaspuudel 4 8-10
    Allasurumine plokil 4 6-8
    Prantsuse surumine 3 10
    Rinnalt surumine:esimesel nädalal tavalisel pingil,teisel postiivse kaldega pingil ja kolmandal negatiivse kaldega pingil.

Teisipäev Selg,Biitseps
    Harjutus Seer Kord

Laia haardega lõuatõmme 4 6
    Keskmise haardega lõuatõmme 4 6
    Kitsa haardega lõuatõmme 4 6
    Kitsa haardega alla tõmbed plokil 4 6
    või,istes kangi tõmbed kõhu vastu plokil
    Sirgete jalgadega jõutõmme 4 6
    Jõutõmme 6 12-1
    EZ-kangiga küünarvarte kõverdamine Scott-pingil 3 10
    või,küünarvarte kõverdamine(haamer hoiak)Hantlitega
    Istes küünarvarte kõverdamine hantlitega 3 10

Neljapäev Õlad
    Harjutus Seer Kord

Hantlite ette tõsted sirgete kätega 3 10
    Hantlite lennutamine kõrvale 3 10
    Kangi tõmbed lõuaalla Smith masinal 4 6
    Surumine üles kangiga 6 12-1
    Istes hantlite surumine 4 6
    Õlatõsted kangiga või hantlitega 4 15

Reede Reielihased
    Harjutus Seer Kord

Säärte sirutamine 3 10
    Säärte kõverdamine 3 10
    Kükk Smith masinal kitsa harkseisuga 4 6
    Kükk Smith masinal keskmise harkseisuga 4 6
    Kükk Smith masinal laia harkseisuga 4 4-6
    Jalapress 6 6

Niipalju siis lisaks et mul päevad teisiti jagatud et ma teen teisipäev rind ja triitseps, neljapäev selga ja biitseps, ning pühapäev õlad, jalga ma ei teegi erladi päevana kuna hommikused jooksud võtavad jala läbi teen peale poksi kükke ükskord nädalas.Loodan et on abiks see jõutsükkli kava siis ei soovita pikalt teha tõmbab kinni muidu

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Midagi poksi teemalist!

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Roy´st ka midagi siis

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tännu tulevikust ka midagi:

Võitja sai surma.

Professionaal Kasutaja cáñamo avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tännnu sa ajast maas, juba aastast 1830 millegiga suudab maailma väiksem ja nõrgeim mees tappa maailma suurima ja tugevaima poksija sekundiga. Sellesmõttes on nagu mingi poksi trenn vms iganes mõtetu kui su vastane lihtsalt võtab vöö vahelt 9 mmi välja ja su maha laseb.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Tännnu sa ajast maas, juba aastast 1830 millegiga suudab maailma väiksem ja nõrgeim mees tappa maailma suurima ja tugevaima poksija sekundiga. Sellesmõttes on nagu mingi poksi trenn vms iganes mõtetu kui su vastane lihtsalt võtab vöö vahelt 9 mmi välja ja su maha laseb.
    Tra Sa ajad tõesti nii idiootset jutt. On see mingi Streetfight kus kellegil 9mm kaasas??? Kui Sa poksist s****gi ei tea siis ära postita siia mingit mõttetut paska Tont!

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tännu tulevikust ka midagi:

Võitja sai surma.
    See ei saa kindlalt olla mu tulevik Surm on nõrkadele

Professionaal Kasutaja cáñamo avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Tra Sa ajad tõesti nii idiootset jutt. On see mingi Streetfight kus kellegil 9mm kaasas??? Kui Sa poksist s****gi ei tea siis ära postita siia mingit mõttetut paska Tont!
    Tra saa aru keegi ei hakka siin sinuga streetfightima, tõmmatakse relv lihtsalt välja ja juba ongi asi lahendatud, krt kasva suureks. Pubeka unistused, saada kimboks. Saa aru keegi ei hakka sinuga tänaval ausalt võitlema ja kui sa seda loodad oled sa ikka väga perse pekstud mees.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud