Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 300

Teema: Poks

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Tra Sa ajad tõesti nii idiootset jutt. On see mingi Streetfight kus kellegil 9mm kaasas??? Kui Sa poksist s****gi ei tea siis ära postita siia mingit mõttetut paska Tont!
    Mis on sinu arvates poks? Homode kividega loopimine?

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Mis on sinu arvates poks? Homode kividega loopimine?
    Ei ole ja ma pole seda ka kordagi ütelnud, minu arust on poks olla vastasest teravam, kiirem, tugevam, ülbem, tehnilisem ja ettearvamatum. ´´Lennata nagu liblikas nõelata nagu mesilane´´

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Tännnu sa ajast maas, juba aastast 1830 millegiga suudab maailma väiksem ja nõrgeim mees tappa maailma suurima ja tugevaima poksija sekundiga. Sellesmõttes on nagu mingi poksi trenn vms iganes mõtetu kui su vastane lihtsalt võtab vöö vahelt 9 mmi välja ja su maha laseb.
    Tra Sa ajad tõesti nii idiootset jutt. On see mingi Streetfight kus kellegil 9mm kaasas??? Kui Sa poksist s****gi ei tea siis ära postita siia mingit mõttetut paska Tont!

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Mis on sellel videol pistmist poksiga???

Eesti koondislane Kasutaja Horatio avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Surm on nõrkadele
    Sa oled sama nõrk kui kõik teised!

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Mis on sellel videol pistmist poksiga???
    Loe see tekst läbi, mis ma tsiteerisin eelmises postis

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Siin nii mõttetu OT kui midagi asjaliku pole panna siis ärge pange palun,aitäh

Sügispall Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

canäaapfkjo on ikka erikuju küll, mis sa elad ikka oma üheksakümnendate ameerikas v? tõesti arvad et lähed näiteks vanalinnas kellegiga nokkima siis lastakse maha? teiseks on see poksi teema, nii et istu sisse oma 9mmi
    Tsitaat Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
    Olge aktiivsemad!

Aasak Priidileht Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

kas mitte see pole, et võidab see, kellel suurem relv kaasas ob
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Professionaal Kasutaja cáñamo avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    canäaapfkjo on ikka erikuju küll, mis sa elad ikka oma üheksakümnendate ameerikas v? tõesti arvad et lähed näiteks vanalinnas kellegiga nokkima siis lastakse maha? teiseks on see poksi teema, nii et istu sisse oma 9mmi
    ei mõtle, see oli lihtsalt näide et ei tasu oodata tänaval ausat kaklust, ikka võetakse maast kivi või lüüakse tšäksiga. Pealegi ma tean tüüpe kellel autos kasvõi revolver või nii. See jutt läks jah poksist nüüd kõvasti mööda, poks muidu lahe asi vaadata aga tegelikult suhteliselt mõtetu võitluskunst.

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    kas mitte see pole, et võidab see, kellel suurem relv kaasas ob
    võidab see kes on alatum

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

ei mõtle, see oli lihtsalt näide et ei tasu oodata tänaval ausat kaklust, ikka võetakse maast kivi või lüüakse tšäksiga. Pealegi ma tean tüüpe kellel autos kasvõi revolver või nii. See jutt läks jah poksist nüüd kõvasti mööda, poks muidu lahe asi vaadata aga tegelikult suhteliselt mõtetu võitluskunst.
    MA kordan veel see pole siin StreetFighti teema Aga ütle miks on see mõttetu võitluskunst!?

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

MA kordan veel see pole siin StreetFighti teema Aga ütle miks on see mõttetu võitluskunst!?
    Teised võitluskunstid on lihtsalt ohtlikumad, poksija lööb ainult kätega, samas karatekad ja sellised on võimelised kõigega ründama. Maadlejad ohtlikumad kuna kui nad sult kuskiltgi kinni saavad oles võimetult pasas. Poksija aga lihtsalt vehib kätega, seda küll kiiresti aga siiski mitte nii ootamatult kui seda teeb mõni karateka või dšudokas.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Teised võitluskunstid on lihtsalt ohtlikumad, poksia lööb ainult kätega, samas karatekad ja sellised on võimelised kõigega ründama. Maadlejad ohtlikumad kuna kui nad sult kuskiltgi kinni saavad oles võimetult pasas. Poksia aga lihtsalt vehib kätega, seda küll kiiresti aga siiski mitte nii ootamatult kui seda teeb mõni karateka või dšudokas.
    Tegelikult ära ole selles nii kindel, ma olen 80% kindel et kui tänaval on vastamisi karatega vi poksija võidab poksija. Ma ei pane seda lampi kuna olen ise karates käinud u pool aastat! Ma ton näita see vb sitt aga siisgi, Tyson miks ei kaotanud ta kunagi ühtegi kaklust tänaval aga kaotas ringis??? Selleks et tal oli tohutu julgus, supperhüber tugev ja kiirelöök mida pole ennem ega ka tegelikult siiamaani pärast nähtud! Ta ei kaotanud isegi siis kui talle oli löödud kurikaga vastu pead, ta lih. tahtis võta ja ta uskus endasse! Ja Sa seda tead et Karates ei tohi näkku lüüa! Ja dsuudod pole ültse lööke ja samal ajal kui ta sulle minigt heidet teeb jõuab tark poskija ta 10 korda nokki lüüa!

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tegelikult ära ole selles nii kindel, ma olen 80% kindel et kui tänaval on vastamisi karatega vi poksija võidab poksija. Ma ei pane seda lampi kuna olen ise karates käinud u pool aastat! Ma ton näita see vb sitt aga siisgi, Tyson miks ei kaotanud ta kunagi ühtegi kaklust tänaval aga kaotas ringis??? Selleks et tal oli tohutu julgus, supperhüber tugev ja kiirelöök mida pole ennem ega ka tegelikult siiamaani pärast nähtud! Ta ei kaotanud isegi siis kui talle oli löödud kurikaga vastu pead, ta lih. tahtis võta ja ta uskus endasse! Ja Sa seda tead et Karates ei tohi näkku lüüa! Ja dsuudod pole ültse lööke ja samal ajal kui ta sulle minigt heidet teeb jõuab tark poskija ta 10 korda nokki lüüa!
    ei ole nii, karatekad oskavad vägagi hästi näkku lüüa ja nad teevad seda ikka väga valusalt. Kui sa tõid juba teemaks jälle tänavakakluse siis seal ikka vehitakse tsäks käes või kaikaga. Halvemal juhul millegi ohtlikumaga (lõuna eestis nuga tavaline). Millegi pärast ma arvan et Bruce Lee oleks Tysonile ära pannud Kimbot tead ikka jah, ta sai ka ainsa knockoudi mingilt karated õppind mehelt, jalaga põmmdi näkku ja ko.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

ei ole nii, karatekad oskavad vägagi hästi näkku lüüa ja nad teevad seda ikka väga valusalt. Kui sa tõid juba teemaks jälle tänavakakluse siis seal ikka vehitakse tsäks käes või kaikaga. Halvemal juhul millegi ohtlikumaga (lõuna eestis nuga tavaline):
    Kurikatega möllatakse Tallinnas ka, aga sellest tsäksist ei saa ma ültse sotti! Muidu kurika või kaika nagu Sa nimetad eest on lihtne ära saada lihtsam kui mõne venna löökide kombo eest! Kuna kurika lööja tuleb Sind virutama hirmsalt kõvasti ja ts löögi suuund ja punkt on juba löögi alguses selged! Aga nüüd võiks ikkagi Poksi teemast edasi rääkida. Võib Teha läbusse ju StreetFighti teema

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Kurikatega möllatakse Tallinnas ka, aga sellest tsäksist ei saa ma ültse sotti! Muidu kurika või kaika nagu Sa nimetad eest on lihtne ära saada lihtsam kui mõne venna löökide kombo eest! Kuna kurika lööja tuleb Sind virutama hirmsalt kõvasti ja ts löögi suuund ja punkt on juba löögi alguses selged! Aga nüüd võiks ikkagi Poksi teemast edasi rääkida. Võib Teha läbusse ju StreetFighti teema
    Aa te ei löögi tsäksiga w ? kui tšäks käes siis löök lihtsalt mitu korda tugevam, ei pea olema tsäks, lüüakse ka 1 kroonise või lihtsalt kiviga.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Aa te ei löögi tsäksiga w ? kui tšäks käes siis löök lihtsalt mitu korda tugevam, ei pea olema tsäks, lüüakse ka 1 kroonise või lihtsalt kiviga.
    Kivi või raua tükk juba loogilisem, tsäga nii kerge juh! Kroonine ka kerge juh!

U21 Kasutaja Montag avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Kui palju sa aeroobset teed nädalas, Mehhanisaator ?

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Matchy Vaata postitust
    Kui palju sa aeroobset teed nädalas, Mehhanisaator ?
    Tavaliselt 5 korda nädal ex siis iga hommiku. PLus Poksitrenn ka suhteliselt aeroobne vähemalt 2h sellest siis ülejäänud jõuosa!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud